zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Utrudnienia na kolei

Data dodania: 26 marca 2019
Pociąg Kolei Mazowieckich/Fot. Koleje Mazowieckie

Koleje Mazowieckie informują o utrudnieniach, które pojawią się w nadchodzących dniach. W dniach 22-25 marca nastąpi wstrzymanie ruchu pociągów pomiędzy st. Warszawa Praga i st. Warszawa Gdańska. Wszystkie pociągi rozpoczynające i kończące bieg w Warszawie pojadą do/z st. Warszawy Wschodniej.

Cofnij

Utrudnienia związane z brakiem dojazdu do st. Warszawa Gdańska potrwają również w dniach 12-15 kwietnia.

Od 6 maja do 8 czerwca w godz. 08:55-13:55 wystąpią utrudnienia na odcinku Chotomów - Nowy Dwór Mazowiecki. Ruch pociągów prowadzony będzie wahadłowo po 1 czynnym torze.


Pociągi SKM linii S9 nie będą jeździły na odcinku Warszawa Praga – Warszawa Zachodnia peron 8. Zamiast tego będą dojeżdżały do i ze stacji Warszawa Wschodnia.

Pasażerowie będą mogli pojechać pociągami SKM zastępczej linii S90, które będą kursowały od 22 do 25 marca wahadłowo na trasie Warszawa Zachodnia peron 8 – Warszawa Gdańska.

Rozkład jazdy SKM linii S9 ważny w dniach 22 i 25 marca br. jest dostępny w tym miejscu.

Rozkład jazdy SKM linii S90 ważny w dniach 22 i 25 marca br. jest dostępny w tym miejscu.


Aktualizacja 26 marca 2019 r.

Koleje Mazowieckie informują, że na linii nr 9 Warszawa – Działdowo od 26 marca do 11 kwietnia zmianie ulega rozkład jazdy pociągów:

  • część pociągów będzie kursowała do stacji Warszawa Wschodnia zamiast do Warszawy Gdańskiej/Zachodniej p.8;
  • część pociągów będzie miała zmienione godziny kursowania;
  • część pociągów nie będzie zatrzymywać się na p.o. Warszawa Toruńska i stacji Warszawa Praga.

Od 16 kwietnia na ww. linii wystąpią dodatkowe utrudnienia w rozkładzie jazdy, o których zostaniecie Państwo poinformowani w terminie późniejszym.

więcej informacji na: https://www.mazowieckie.com.pl/pl/dodatkowe-zmiany-w-rozkladzie-jazdy-od-26-marca-2019-r-na-linii-warszawa-dzialdowo-oraz-od-1314

ZTM Warszawa informuje, że z powodu zamknięcia jednego z torów na odcinku Warszawa ZOO – Warszawa Praga od 26 marca do 11 kwietnia zmieni się rozkład jazdy pociągów jeżdżących do i z Legionowa.

Zmienią się godziny kursowania pociągów SKM S9 i KM R90, a niektóre kursy zostaną odwołane. Część pociągów S9 będzie jeździła na skróconej trasie Warszawa Zachodnia peron 8 – Warszawa Gdańska, a wybrane pociągi jadące w kierunku stacji Warszawa Zachodnia ominą przystanki Warszawa Toruńska i Warszawa Praga.

Z kolei wybrane pociągi KM R90 nie będą jeździły na odcinku Warszawa Praga – Warszawa Zachodnia peron 8, a zostaną skierowane do stacji Warszawa Wschodnia.

Pociągi KM RL i SKM S3 będą jeżdzily bez zmian. Uruchomiony zostanie jeden dodatkowy kurs S3 w  skróconej relacji Warszawa Zachodnia – Legionowo Piaski (przez Warszawę Centralną).

Honorowanie biletów

Bilety ZTM wszystkich rodzajów, z uwzględnieniem stref biletowych, będą honorowane w pociągach KM na odcinku Legionowo – Warszawa Zachodnia, przez Warszawę Wschodnią lub Warszawę Gdańską.

Pasażerowie z biletami kartonikowymi ZTM, które nie zostały wcześniej skasowane, są obowiązani do ich skasowania przez trwałe napisanie na ich odwrocie daty i godziny rozpoczęcia przejazdu w formacie 24-godzinnym, czyli np.  27.03. godz. 06:55, a posiadacze biletów zakodowanych na WKM muszą je uprzednio aktywować.

Bilety KM do odpowiednich stacji, strefowe oraz sieciowe ważne będą w pociągach SKM linii:

  • S9 na odcinku Legionowo – Warszawa Zachodnia,
  • S3 na odcinku Legionowo – Warszawa Zachodnia,
  • S1, S2 na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Zachodnia.

Więcej informacji na stronie - https://www.ztm.waw.pl/aktualnosci.php?i=2358&c=100&l=1