zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Uwaga! Od 13 listopada (wtorek) ruch wahadłowy w tunelu

Data dodania: 09 listopada 2018
źródło: Powiat legionowski https://powiat-legionowski.pl/aktualnosci/uwaga-od-13-listopada-wtorek-ruch-wahadlowy-w-tunelu

Od wtorku 13 listopada od 7.00 rano w tunelu w Legionowie zostanie wprowadzony ruch wahadłowy. Tymczasowa zmiana organizacji ruchu jest związana z rozpoczęciem prac remontowych.

Cofnij

Zarządca tunelu PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. po wykonaniu ekspertyzy wyłonił wykonawcę prac, które mają na celu usunięcie przyczyn powstawania nierówności i wybrzuszeń w nawierzchni jezdni.

Zgodnie ze zgłoszeniem, jakiego wykonawca prac dokonał w Starostwie Powiatowym w Legionowie, prace będą prowadzone w okresie od 13 do 30 listopada 2018. W tym czasie występować będą utrudnienia w ruchu, związane z koniecznością częściowego wyłączenia jezdni z ruchu i wprowadzeniem ruchu wahadłowego.

źródło: Starostwo Powiatowe w Legionowie: https://powiat-legionowski.pl/aktualnosci/uwaga-od-13-listopada-wtorek-ruch-wahadlowy-w-tunelu