zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

VIII Paraolimpiada Dzieci i Młodzieży w Legionowie za nami

Data dodania: 17 maja 2019
VIII Paraolimpiada Dzieci i Młodzieży w Legionowie za nami

Największe sportowe wydarzenie dla osób niepełnosprawnych w Legionowie – VIII Paraolimpiada Dzieci i Młodzieży, już zakończona. Jak co roku impreza odbyła się pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo oraz Starosty Powiatu Legionowskiego, tym razem w majowy piątek (17.05.2019 r.).

Cofnij

Zgromadziła ponad 230 zawodników, którzy brali udział w konkurencjach sportowych – w biegu, w rzutach piłką i skoku w dal oraz w konkurencjach rekreacyjnych taki jak strzały piłką do bramki, tor przeszkód czy przenoszenie piłeczek z kosza do kosza. Każdy znalazł coś na miarę własnych możliwości, każdy dał z siebie wszystko i otrzymał przygotowane przez Arenę Legionowo upominki oraz odlewany medal. Najlepsi w konkurencjach sportowych zostali uhonorowani również nagrodami rzeczowymi.

Ogromne podziękowania należą się wolontariuszom – młodzieży z dwóch legionowskich szkół – z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego "Milenium" oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Króla Jana III Sobieskiego w Legionowie, którzy z dużym zaangażowaniem wspierali zarówno zawodników jak i sędziów imprezy.

Największe jednak słowa uznania należą się wszystkim uczestnikom Paraolimpiady za determinację i sportowego ducha walki. Emocje i radość jakie towarzyszą podczas rywalizacji są dowodem na to, że warto dołożyć starań do przygotowania tej imprezy.

Arena Legionowo już dziś zaprasza na przyszłoroczną paraolimpiadę, gwarantujemy dużo sportowych zmagań, zabawy i jak zwykle masę wzruszeń, także dla kibiców.

/Arena Legionowo/

VIII Paraolimpiada Dzieci i Młodzieży w Legionowie za nami