zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

W karnawale pomagamy chętniej

Data dodania: 16 stycznia 2020
Zdjęcie dziewczynki na placu zabaw.

Jak wskazuje wiele badań, coraz częściej lubimy łączyć przyjemne z pożytecznym. Karnawał to doskonały czas na zabawę w gronie znajomych, integrację, ale też wtedy najchętniej włączamy się w różnorodne akcje niesienia pomocy innym.

Cofnij

Z pomysłu Stowarzyszenia Inicjatyw Obywatelskich „Działamy Lokalnie” już 1 lutego 2020 r. podczas Balu Karnawałowego- Charytatywnego odbędzie się aukcja i zbiórka środków na rehabilitację Madzi Krzyżek – 11-letniej dziewczynki, mieszkanki powiatu legionowskiego.

Potrzebuje ona wsparcia finansowego na leczenie i intensywną rehabilitację po operacji rozległego guza mózgu. Wspólna zabawa karnawałowa w wyśmienitym towarzystwie, z dobrą muzyką i jedzeniem, sprawi, że pomożemy dziewczynce, która tego wsparcia bardzo potrzebuje. Partnerzy Balu zadbają o atrakcyjne dla gości nagrody w loterii wizytówkowej, a dochody z aukcji charytatywnych dopełnią pulę środków finansowych przekazanych na dalszą opiekę zdrowotną dla Madzi.

Zapraszamy mieszkańców do wspólnej zabawy i wsparcia tego przedsięwzięcia, dołączcie Państwo do nas, bo warto pomagać!

Szczegóły imprezy oraz rezerwacje koordynuje współorganizator Balu -

biuro KOMA TAX: recepcja@komatax.pl tel. 503 492 361

Zdjęcie dziewczynki na placu zabaw.