zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Grafika promująca projekt - zaprojektuj działanie programu Europa dla obywateli.

Webinarium „Animacja społeczności lokalnych”

Data dodania: 22 października 2020

Punkt kontaktowy programu "Europa dla obywateli" zaprasza do udziału w kolejnych wykładach eksperckich z cyklu "Zaprojektuj działanie!". Cykl ma na celu wzmocnienie kompetencji i wzbogacenie wiedzy w zakresie realizacji projektów. Spotkania odbywają się w formie webinariów. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny, obowiązują zapisy przez formularz rejestracyjny.

Cofnij

Najbliższe webinarium "Animacja społeczności lokalnych" odbędzie się 5 listopada br. w godzinach 11:00-12:30. Animacja społeczności lokalnych stanowi jeden z najistotniejszych elementów tworzenia i pobudzania "ducha współpracy", który wspiera i aktywizuje grupę, społeczność, instytucję lub organizację do współtworzenia, współdziałania oraz współdecydowania o własnych losach lub o losach najbliższych sąsiadów i innych współobywateli. Podejście to jest narzędziem, którym mogą dysponować przedstawiciele sektorów kultury, społecznego, administracyjnego, pozarządowego i edukacyjnego w swojej codziennej działalności, przyczyniając się do tworzenia społeczeństwa obywatelskiego.

Zagadnienie to przybliży Monika Hausman-Pniewska – trenerka, animatorka i inicjatorka wielu przedsięwzięć, z wieloletnim doświadczeniem zarówno na sali szkoleniowej, jak i w pracy ze społecznościami lokalnymi. Szczegóły wydarzenia wraz z formularzem rejestracyjnym dostępne są w zakładce "Szkolenia" na stronie programu.

Informacje o programie "Europa dla obywateli" znajdują się na stronie polskiego Punktu Kontaktowego oraz na profilu Facebookowym.

źródło: Punkt Kontaktowy programu „Europa dla obywateli"