zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Zapowiedź webinarium 9 lipca

Webinarium informacyjne o programie "Europa dla obywateli"

Data dodania: 09 lipca 2020

W związku z otwartymi naborami wniosków Punkt Kontaktowy "Europa dla obywateli" serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne on-line, które odbędzie się w dniu: 9 lipca o godz. 13:00.

Cofnij

Podczas spotkania on-line przekażemy zasady ubiegania się o dofinansowanie w programie Unii Europejskiej „Europa dla obywateli”, informacje o celach, założeniach i priorytetach programu, rodzajach działań oraz terminach konkursu wniosków w 2020 roku.

Webinarium adresowane jest do przedstawicieli NGO, jednostek samorządu terytorialnego oraz innych organizacji i instytucji nienastawionych na zysk, zainteresowanych realizacją międzynarodowych projektów w obszarze obywatelstwa europejskiego, inicjatyw lokalnych oraz zaangażowania społecznego i demokratycznego.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Obowiązują zapisy przez formularz zgłoszeniowy.