zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A

Wernisaż wystawy Związku Polskich Artystów Malarzy i Grafików

Data dodania: 06 listopada 2017
Data wydarzenia: 18 listopada 2017
Wernisaż wystawy Związku Polskich Artystów Malarzy i Grafików

godz. 17.00, Galeria Sztuki Ratusz, Legionowoul. Piłsudskiego 41

Wernisaż wystawy zbiorowej Związku Polskich Artystów Malarzy i Grafików

Już po raz czwarty Związek Polskich Artystów Malarzy i Grafików prezentuje prace swoich Członków w Galerii Sztuki Ratusz. W wystawie bierze udział czterdziestu artystów. Znajdziemy tu prace zarówno w konwencji malarstwa przedstawieniowego, jak i malarstwa zmierzającego ku abstrakcji, aż po abstrakcję w czystej postaci. Każda kreacja jest swoistym, indywidualnym komunikatem współczesności. Autorzy prac w większości posługują się tradycyjnymi technikami malarskimi, ale znajdziemy tu także wydruki cyfrowe czy kolaże. Artyści przenosząc na płótno własne emocje, licząc na wywołanie przeżyć estetycznych u widza, przede wszystkim dążą do osiągnięcia na płótnie równowagi form oraz harmonii zestawień barwnych.

 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

Miejska Biblioteka Publiczna w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejSystem Gospodarki Odpadami w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStraż Miejska w LegionowieKZB LegionowoPECPWK LegionowoStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowiePowiatowy Urząd Pracy w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej