zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Wielka Misja na Placach

Data dodania: 06 kwietnia 2018
Wielka Misja na Placach

W Legionowie wzorem lat ubiegłych odbędzie się akcja misyjna pod nazwą "Wielka Misja na Placach". Od 8 kwietnia do 6 maja w każdą niedzielę, o godzinie 16-tej w Parku Zdrowia (8.04, 22.04, 6.05) oraz w Parku przy ul. Batorego/Piłsudskiego (15.04, 29.04) wychodzą głosząc przesłanie wiary. Akcja ta ma wymiar ogólnoświatowy i jest organizowana już po raz kolejny. Celem misji jest przede wszystkim głoszenie Słowa Bożego i wychodzenie z Nim na ulicę, wprost do ludzi.