zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Wielkanocny Kiermasz Sztuk Różnych

Data dodania: 12 marca 2018
Wielkanocny Kiermasz Sztuk Różnych

Atrium ratusza miejskiego w Legionowie będzie w ten weekend (17 i 18 marca) oblężone przez miłośników wszelkiej maści rękodzieła. Wszystko za sprawą „Wielkanocnego Kiermaszu Sztuk Różnych”.

Podczas kiermaszu dominować będą produkty związane z tematyką Świąt Wielkiej Nocy. Rękodzieło różnorodne, kolorowe i wprost idealne do udekorowania świątecznego stołu.

Wielbiciele sztuki handmade będą mieli okazję podziwiać oraz nabyć ręcznie wykonane przedmioty codziennego użytku.

To inspirujące, że mamy w powiecie tak wielu utalentowanych artystów i rękodzielników, którzy chcą się zaprezentować podczas kiermaszu. W dobie szybkiej konsumpcji i umasowienia produktów cieszy fakt, że wciąż znajdują się ludzie, którzy poświęcają swój czas, aby stworzyć coś unikatowego i aby podzielić się swoją pasją z innymi. Warto też wspomnieć, że „Kiermasz Sztuk Różnych” to  dla wystawców nie tylko szansa na wypromowanie swojej działalności, ale także okazja do branżowego spotkania, rozmowy i wymiany doświadczeń.

Kiermasz tradycyjnie zorganizowała Pracownia Sztuk Różnych, działająca od 2011 roku w Legionowie inicjatywa artystyczna oferująca warsztaty dla dzieci i dorosłych oraz skupiająca lokalnych twórców rękodzieła.

 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie