zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Wiosenne Czarowanie

Data dodania: 22 maja 2020
Na zdjęciu statuetki

To już jedenasty rok z rzędu jak legionowscy harcerze czarują na wiosnę piosenką. Tegoroczne Wiosenne Czarowanie odbyło się w dniach 15, 16 i 17 maja. W tym roku z racji sytuacji zagrożenia epidemiologicznego koncerty przeniosły się do internetu. Wydarzenie to, jak co roku, zostało wsparte z budżetu Urzędu Miasta Legionowo.

Cofnij

W XI edycji  brało udział 52 uczestników. Wykonali oni 74 utwory w 4 kategoriach. Po wielogodzinnych burzliwych obradach Jury wyłoniło zwycięzców, których prezentujemy poniżej:

Kategoria zuchowa

  1. miejsce - 17 GZ ”Zielone Ufoludki”
  2. miejsce - Hania Iwko
  3. miejsce - Wiktor Broniarczyk

Wyróżnienie - Olena Spodobalska

Nagroda Komendanta Festiwalu - ZSP nr 2 w Legionowie Grupa „Koraliki”
Wyróżnienie - KITAJE


Kategoria harcerska

  1. miejsce - Matylda Pawłas
  2. miejsce - 24 RDH Leliwa
  3. miejsce - Zuzanna Telaczyńska

Nagroda Komendanta Hufca Legionowo - 5WDH

Wyróżnienie - Weronika „Wichura” Gmurek

Nagroda Komendanta Festiwalu, ze szczególnym podziękowaniem za nocny maraton - 21 WDH „Puszcza”


Kategoria OPEN

  1. miejsce - Ola Szopiak
  2. miejsce - 77 MDH SŁOWA NA WIATR
  3. miejsce - STAJNIA NA KĘPIE

Wyróżnienie - Natalia Iwko

Nagroda Komendanta Festiwalu - CON PASSIONE

Osobowość - Aleksandra Juchniewicz


Kategoria autorska

Wyróżnienie - Mateusz Ślaski

Nagroda Komendanta Festiwalu - Mariusz „IVO” Iwko


Grandprix festiwalu

KRZYKAŚKI

Nagroda publiczności im. Janusza „KUBY” Kubickiego - 17 GZ Zielone Ufoludki

"Save The World!" tym hasłem chcemy zachęcić do ratowania naszej Planety i bezpiecznego funkcjonowania w czasie pandemii. Pragniemy propagować zachowania proekologiczne i obywatelskie, inicjować aktywności w obszarach kultury oraz wzmacniać Ruch Harcerski ze szczególną rolą Związku Harcerstwa Polskiego. Wiele lat temu zaczarowaliśmy Legionowo piosenką i tak już zostanie… Póki starczy Nam sił pod wielkim dachem Nieba. - czytamy na stronach Wiosennego Czarowania.

Organizator: Hufiec ZHP Legionowo

Patroni honorowi wydarzenia