zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Witamy w PRL-u

Data dodania: 06 marca 2020
Plakat: Witamy w PRL-u

Zapraszamy na niesamowitą podróż do przeszłości! Niesamowitą z kilku powodów, o których piszemy niżej. Będzie smacznie, muzycznie i filmowo. Warto do nas zajrzeć.

Cofnij

W programie:

  • Leniwe raz poproszę!
  • Próba blokowego chóru;
  • Wyjątkowe spotkanie z JANUSZEM PŁOŃSKIM, scenarzystą serialu „Alternatywy 4”;
  • Fragmenty wybranych odcinków.

Janusz Płoński: Pisząc scenariusz „Alternatywy 4” nie wiedzieliśmy, że stanie się on kultowy i przeżyje niektórych z nas. Ale wiedzieliśmy, że dajemy ludziom coś wspaniałego, a mianowicie możliwość uśmiania się do łez albo przynajmniej pośmiania się w gronie najbliższych. Ten śmiech to było najlepsze, co można było w tamtych czasach dać ludziom. Śmiem twierdzić, że dziś jest podobnie.

WSTĘP WOLNY