zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Witamy wiosnę ze smakiem! Rusza II Festiwal Smaków Food Trucków

Data dodania: 21 marca 2019
Witamy wiosnę ze smakiem! Rusza II Festiwal Smaków Food Trucków

Wybudziliście się z zimowego snu? Zgłodnieliście przez ostatnie chłodne miesiące? Już w pierwszy weekend tegorocznej wiosny (23-24 marca 2019) w DPD Arena Legionowo szykuje się porządna wyżerka! To druga edycja Festiwalu Smaków Food Trucków w Legionowie.

Cofnij

Wiosną zdecydowanie więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu, spacerujemy, bawimy się z dziećmi w parku. Na powitanie zielonej pory roku mieszkańcy Legionowa będą mieli okazję spędzić miło czas pod chmurką, zjeść coś dobrego, pobawić się i zrelaksować z rodziną i znajomymi. Wszystko w ramach Festiwalu Smaków Food Trucków, który po raz drugi zagości w Legionowie otwierając nowy sezon foodtruckowy.

Przez dwa dni DPD Arena Legionowo zamieni się w arenę najlepszych smaków z całego świata. Na parkingu pojawią się znane i lubiane food trucki, które zaserwują zarówno klasykę street foodu: burgery, frytki i zapiekanki, jak i bardziej oryginalne dania europejskiej i światowej kuchni.

Festiwal Smaków Food Trucków to nie tylko jedzenie. W ramach Festiwalu przygotowaliśmy specjalną strefę zabaw dla dzieci, przestrzeń dla sympatyków gier planszowych, a nawet strefę chill-outu, gdzie przy spokojnej muzyce będzie można oddać się beztroskiemu nicnierobieniu. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w zawodach kulinarnych oraz pasjonującej grze terenowej. Podczas imprezy głosami odwiedzających wybierzemy także najsmaczniejszego food trucka.

Zapraszamy na II Festiwal Smaków Food Trucków do Areny Legionowo. W sobotę oraz niedzielę 23 i 24 marca jesteśmy od 12 do 20. Wstęp jak zawsze bezpłatny.

Głodni informacji? Zapraszamy na stronę wydarzenia: www.facebook.com/events/568222640312406/


Otwieramy sezon food truckowy z przytupem! W pierwszy weekend wiosny zapraszamy do Areny Legionowo na pełen atrakcji Festiwal Smaków Food Trucków.

Pierwsza edycja festiwalu, która odbyła się w październiku, spotkała się z dużym zainteresowaniem mieszkańców. Teraz będzie równie, a nawet jeszcze bardziej smakowicie!

Przez całą sobotę i niedzielę, od godziny 12-stej, w Arenie Legionowo uczestników będą karmić znane i lubiane food trucki, które przyjadą tu nawet z odległych zakątków Polski.

Na Festiwalu nie zabraknie streetfoodowej klasyki: burgerów i frytek belgijskich, a także bardziej oryginalnych potraw z kuchni całego świata. W menu znajdą się mniej i bardziej pikantne dania meksykańskie, wyraziste potrawy indyjskie, kubańskie kanapkiczy niepowtarzalne azjatyckie pierożki i bułeczki bao.

Food trucki obok sycących dań zaserwują także pyszne desery i słodkości. Wśród nich będą pieczone kasztany, tradycyjne hiszpańskie wypieki churros, kultowe amerykańskie donuty i owoce w czekoladzie. Nie zabraknie również cydru i piwa. Czy ktoś zna lepszy sposób na słodkie rozpoczęcie wiosny?

II Festiwal Smaków Food Trucków obok pysznego jedzenia szykuje także moc atrakcji pod chmurką.

Najmłodsi uczestnicy będą mogli wyszaleć się na dmuchańcach, a także popisać swoim talentem w specjalnej strefie z kolorowankami i grami. 

Dorosłych gości Festiwalu zachęcamy do wzięcia udziału w pasjonującej grze terenowej i konkursie jedzenia na czas. Zapowiada się dużo dobrych emocji! Ci, którzy będą szukali chwili wytchnienia, na pewno znajdą ją w strefie chill-outu wypełnionej leżakami i dźwiękami spokojnej muzyki. Podczas imprezy wybierzemy także głosami uczestników najsmaczniejszego food trucka.

Wstęp bezpłatny.

Patronat Honorowy:

Prezydent Miasta Legionowo

Partner:

Browar Amber

Partnerzy medialni:

Gazeta Powiatowa

To i Owo Legionowo

Kuchnia Plus

Witamy wiosnę ze smakiem! Rusza II Festiwal Smaków Food Trucków