zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

WOŚP w Legionowie

Data dodania: 13 stycznia 2020
Na zdjęciu wolontariusze w Ratuszu

Za nami 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego celem w tym roku jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. W Legionowie pracowały 4 sztaby, które łacznie zebrały 398 341,51 zł tysięcy złotych, jest to nowy rekord - w 2019 roku udało się zebrać blisko 320 tysięcy złotych.

 

Cofnij

W niedzielę rano na ulice miasta ruszyli wolontariusze ze specjalnymi puszkami, do których zbierali datki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W szkołach w akcję angażowali się uczniowie, ich rodzice i nauczyciele. Na odwiedzających czekało mnóstwo atrakcji, występów sportowych, pokazów tanecznych, przedstawień a także licytacji ciekawych przedmiotów. Przy stoiskach pojawiło się dużo gości, a na ulicach wolontariusze zbierali datki do specjalnych puszek. Wspólnie udało się zebrać około 398 341,51 zł. Nie jest to ostateczna kwota, gdyż wolontariusze nadal liczą wpływy z licytacji i aukcji internetowych.

  • Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Legionowie na ul. marsz. J. Piłsudskiego 26 – 178 000,00 zł

  • Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 2 na ul. Jagiellońskiej 67 – 119 223,07 zł,

  • SPP-Nadzieja w ratuszu na ul. marsz. J. Piłsudskiego 41 – 48 358,15 zł (za 12 000 zł wylicytowano samą koszulkę Lewandowskiego),

  • Szkoła Podstawowa nr 8 w Legionowie na ul. Zegrzyńskiej 3 – 52 760,27 zł.

Zapraszamy do fotogalerii na strony internetowe poszczególnych sztabów, @FbLegionowoPorusza i @FbMiastoLegionowo.