zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Wracają Potańcówki i Dyskoteki

Data dodania: 19 czerwca 2019
Góra plakatu - 22 czerwca potańcówki w Parku zdrowia

Wraz ze słońcem i dobrą pogodą do legionowskiego Parku Zdrowia wracają potańcówki i dyskoteki z Dj'em. Cieszące się wielką popularnością wśród seniorów spotkania z muzyką na żywo znów ruszają. Tradycyjnie jak co roku będą one organizowane w Parku Zdrowia przy Arenie Legionowo. Imprezy odbywać się będą w godzinach od 19.00 do 22.00.

Cofnij

Najbliższy termin Potańcówek w Parku Zdrowia to 22 czerwca. Otwarcie sezonu tanecznego rozpoczniemy o godz. 19:00 koncertem "Szlagiery Dwudziestolecia wojennego". Pojawi się na nim zespół Sonanto. Od godz. 20:00 dyskoteka z DJ'em.

Plakat na Potańcówki