zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Współczesny patriotyzm

Data dodania: 09 listopada 2018
100 dobrych uczynków na 100-lecie. Klasa I b ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Legionowie postanowiła w nietypowy sposób uczcić 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.
Cofnij

„100 dobrych uczynków na 100-lecie niepodległości” to akcja, która opierała się na pomocy innym. Na początku października w sali klasy I b pojawiło się drzewko, na którym uczniowie zawieszali w formie biało - czerwonych serduszek dobre uczynki. Do 11 listopada 2018 r. udało się powiesić 100 pięknych serduszek.

Dobre uczynki, jakie spełniały dzieciaki, miały przeróżną formę: pomaganie, dzielenie się, odwiedzanie zapomnianych grobów i wiele, wiele innych wspaniałych rzeczy.

Uczniowie klasy I b już wiedzą, że współczesny patriotyzm najlepiej okazywać poprzez konkretne czyny na rzecz innych. Najważniejsze jest to, że dobre uczynki dzieci płynęły prosto z serca i na pewno płynąć będą dalej.