zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Wybory do Parlamentu Europejskiego zbliżają się wielkimi krokami!

Data dodania: 23 maja 2019
Budynek Parlamentu Europejskiego w Strasburgu
Głosowanie w wyborach do Europarlamentu 2019 rozpocznie się 26 maja. Każdy Polak, który ukończył 18. rok życia, ma prawo oddać głos na jednego z kandydatów.
Cofnij

Sprawdź, gdzie i jak głosować w wyborach do Parlamentu Europejskiego w Legionowie.

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019:
Technika głosowania, komunikat Państwowej Komisji Wyborczej.

Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki obwodów w której znajduje się Informacja o numerach i granicach obwodów głosowania oraz siedzibach obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019:

Wyszukiwarka: https://legionowo.pl/pl/a/wybory-do-parlamentu-europejskiego

Informacje o wyborach do Parlamentu Europejskiego w Biuletynie Informacji Publicznej:  https://www.bip.legionowo.pl/m,31538,wybory-do-parlamentu-europejskiego.html​