zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Wzięli mamy na warsztat

Data dodania: 13 lutego 2018
Mamy

Powrót do pracy po urodzeniu dziecka to dla wielu kobiet wielkie wyzwanie. Z pomocą przyszły warsztaty „Nie sama Mama”, zorganizowane w legionowskim Centrum Konferencyjnym. Powiat Legionowski patronował temu przedsięwzięciu.  

Coraz częściej kobiety, które urodziły dziecko pragną realizować się nie tylko w roli matek. Chcą i potrzebują realizować się także na płaszczyźnie zawodowej, zwłaszcza jeśli wcześniej osiągały na tym polu sukcesy. W praktyce satysfakcjonujące pogodzenie obu ról okazuje się niełatwe. Z pomocą paniom, które planują wrócić do pracy, ale nie są pewne czy im się uda i nie bardzo wiedzą od czego ten powrót zacząć, przyszła pierwsza edycja warsztatów „Nie sama Mama”, zorganizowanych przez Fundację Rozwoju i Inicjatyw Lokalnych Bizoon.

W trakcie dwudniowego szkolenia mamy spotkały się ze specjalistami z różnych dziedzin i miały okazję kompleksowo przygotować się do zawodowego powrotu. W programie warsztatów znalazły się panele dotyczące komunikacji w biznesie, kreowania wizerunku, prowadzenia własnej działalności jako alternatywy dla etatu, zasad właściwej diety oraz sztuki makijażu. Dodatkowo w szkoleniu udział wzięły kobiety, które z powodzeniem łączą życie rodzinne z zawodowym i chętnie podzieliły się z uczestniczkami swoimi doświadczeniami. Warsztaty zakończył panel dyskusyjny z udziałem prelegentów. Organizator zapowiada kolejne edycje przedsięwzięcia, do udziału w których już dziś serdecznie zapraszamy.

/Starostwo Powiatowe w Legionowie/

 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie