zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

X Legionowski Turniej Zdrowia Przedszkolaków

Data dodania: 13 maja 2019
X Legionowski Turniej Zdrowia Przedszkolaków

W miniony piątek (10 maja), już dziesiąty raz Przedszkole Miejskie nr 2 w ZSP 2 w Legionowie gościło reprezentantów przedszkoli legionowskich oraz ościennych gmin. Od dekady placówka ta organizuje spotkania przedszkolaków z ważnymi dla miasta służbami i instytucjami. 

Cofnij

Legionowski Turniej Zdrowia Przedszkolaków to okazja do wspólnej zabawy, integracji środowisk przedszkolnych, lecz przede wszystkim jest to efekt zaangażowania służb i instytucji miejskich w działalność edukacyjną na rzecz ogólnie i wszechstronnie rozumianego bezpieczeństwa i zdrowego życia przedszkolaków. W imprezie brało udział 14 drużyn dziesiecioosobowych oraz 8 służb i instytucji miejskich. Choć po raz pierwszy pogoda nieco zawiodła i impreza odbyła sie wewnątrz budynku przedszkola, zabawa udała się na poziomie złotego medalu.

 Składamy serdeczne podziękowania uczestnikom spotkania oraz wszystkim współorganizatorom! Zapraszamy za rok!

/Jadwiga Dobrogowska/