zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

XII Grand Prix w Pływaniu o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo

Data dodania: 12 czerwca 2019
XII Grand Prix w Pływaniu o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo

XII Grand Prix w Pływaniu o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo odbyło się w niedzielę (9.06). Były to zawody organizowane przez klub UKS „Pingwiny”. W imprezie wzięło udział około 200 zawodników z 25 klubów z całej Polski. Dwóch wychowanków oraz trener UKS „Delfin” Legionowo zostało zaproszonych w roli gości honorowych przez organizatora Karola Perl. Byli to Dawid Szulich – Olimpijczyk z Londynu 2012 i Michał Perl – Mistrz Świata w pływaniu zimowym z Murmańska 2019 oraz ich trener Rafał Perl. Mieli oni przyjemność dekorować najlepszych zawodników i zawodniczki w poszczególnych konkurencjach.

Cofnij

Nasz reprezentant i trener, brali udział w sztafecie rodzinnej 3x50m dowolnym. Sztafeta musiała się składać z: dziecka, rodzica bądź trenera. Specjalnie na tą konkurencję została stworzona sztafeta rodzinna „Perlów” w składzie: Piotr Perl (młodszy brat stryjeczny, trenujący w UKS Pingwiny), Michał Perl oraz tata i trener Rafał Perl. W tym składzie drużyna wygrała rywalizację na dystansie 3x50m stylem dowolnym z czasem 1:30,32 . Konkurencja była bardzo wyrównana. Druga rodzina przegrała zaledwie o  1,03 sek. To tylko pokazuje wysoki poziom startów rodzinnych na zawodach.