zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

38. Biegi Przełajowe o Puchar Prezydenta Legionowa

Mikołajkowe Biegi Przełajowe
08 grudnia 2018
Start oraz meta przy ul. Zakopiańskiej
08:30 - 14:00

Arena Legionowo serdecznie zaprasza na 38. Biegi Przełajowe o Puchar Prezydenta Miasta Legionowo. Odbędą się one już w nadchodzący weekend, tj. 8 grudnia i prowadzić będą szlakami legionowskich lasów. Impreza rozpocznie się o godzinie 08:30 i trwać będzie do godziny 14:00. Start oraz meta biegu znajdować się będzie przy ul. Zakopiańskiej. Zawody mają charakter biegów przełajowych i odbędą się niezależnie od warunków pogodowych. Zapraszamy do kibicowania biegaczom!

Jak informuje Arena Legionowo opłata startowa to 15 zł pakiet podstawowy (zwrotny numer startowy, torba na depozyt, medal, posiłek) i 25 zł z gadżetem biegowym (zwrotny numer startowy, torba na depozyt, gadżet biegowy, posiłek, medal). Regulamin można znaleźć na stronie zapisów https://zapisyonline.com/wydarzenie/81,xxxviii-biegi-przelajowe-o-puchar-prezydenta-miasta-legionowo.

Biuro zawodów dla uczestników biegu głównego oraz dzieci i młodzieży czynne będzie w piątek 7 grudnia 2018 roku w godzinach 08:00-18:00 w hali DPD Arena Legionowo, ul. Chrobrego 50 B, a w sobotę 8 grudnia 2018 roku w godzinach 08:30-11.30 (dla dzieci i młodzieży do 10:30) w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Zakopiańskiej.

Trasa dla kobiet to 6 km, dla mężczyzn 12 km.

Biegi młodzieżowe rozpoczną się o godzinie 09:50 natomiast bieg główny o godzinie 12:00.

Informacje na ten temat udziela Arena Legionowo - tel. /22/ 766 45 20.