zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Z książką na start

Data dodania: 04 kwietnia 2019
Z książką na start

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Legionowie działająca w ramach Powiatowej Instytucji Kultury w Legionowie, bierze udział w akcji „Z książką na start”, organizowanej przez Fundację Metropolia Dzieci, a realizowanej przez biblioteki publiczne (lista bibliotek biorących udział w projekcie znajduje się na stronie internetowej www.zksiazkanastart.pl).

Cofnij

Projekt „Z książką na start” jest skierowany do dzieci w wieku od 0 do 6 lat i ma na celu promocję czytelnictwa oraz zapraszanie rodziców do spędzania czasu wspólnie z dzieckiem w doborowym towarzystwie książki. Serdecznie zachęcamy całe rodziny do odwiedzenia Biblioteki w Legionowie przy ul. Sowińskiego 15, biorącej udział w projekcie, by przyłączyć się do akcji „Z książką na start”.

Podczas pierwszej wizyty w Bibliotece, Mały Czytelnik otrzyma Pakiet Startowy, a w nim Paszport Biblioteczny, w którym przemiłe Panie Bibliotekarki każdorazową wizytę, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki, potwierdzą pieczątką. Po uzbieraniu 10 pieczątek na Małego Czytelnika czeka nagroda w postaci imiennego dyplomu, potwierdzającego jego czytelnicze zainteresowania. Dodatkowo na powitanie każdy Mały Czytelnik zostanie obdarowany na dobry start książką.