zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Z matematyką do Paryża

Data dodania: 21 maja 2019
Maks - uczeń SP 1 w Legionowie, laureat

Maksymilian Banaszek, uczeń klasy piątej Szkoły Podstawowej nr 1 w Legionowie został Laureatem XVI Mistrzostw Polski w Grach Matematycznych i Logicznych.

Cofnij

Tym samym wchodzi w skład polskiej reprezentacji na Finał Międzynarodowy i jedzie do Francji. Finał XXXIII Międzynarodowych Mistrzostw w Grach Matematycznych i Logicznych odbędzie się w ostatni weekend sierpnia na Uniwersytecie Diderota w Paryżu. Uczeń, z ogromnym zaangażowaniem, przygotowywał się do tego konkursu. Rozwiązywał mnóstwo zadań logicznych i zagadek matematycznych.

Każdą „weekendową porcję” zadań przyjmował z wielką ochotą i z błyskiem w oku. Oprócz tego Maks znajduje również czas na sport. Regularnie trenuje pływanie. W tej dziedzinie również ma swoje sukcesy.

Maksymilian Banaszek wykorzystuje swoje zdolności, jest pracowity a przy tym skromny i koleżeński. Jego postawa jest godna naśladowania.

źródło: Sekretariat Szkoły Podstawowej nr 1 w Legionowie