zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Zapisy do klas I

Data dodania: 14 marca 2020
Na zdjęciu dwójka dzieci odrabiających lekcje w wieku przedszkolnym
W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego przypominamy, że zgłoszenia dzieci zamieszkałych w obwodach poszczególnych szkół podstawowych przyjmowane są do 30 kwietnia 2020 r.
Cofnij

Drodzy Rodzice przyszłych pierwszoklasistów

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego przypominamy, że zgłoszenia dzieci zamieszkałych w obwodach poszczególnych szkół podstawowych przyjmowane są do 30 kwietnia 2020 r.

Prosimy, aby w okresie zawieszenia zajęć dydaktyczno – wychowawczych powstrzymać się od dokonywania tej czynności.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego z poszczególnymi placówkami. Dane kontaktowe do szkół są dostępne na stronie internetowej www.bip.legionowo.pl w zakładce Jednostki organizacyjne i spółki/Jednostki organizacyjne/Szkoła, przedszkola, żłobek.

Na bieżąco monitorujemy sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa i jeśli będzie istniała taka konieczność w trosce o zdrowie Państwa, ale też pracowników placówek oświatowych będziemy dokonywać zmian.