zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Zwierzęta domowe. Dwa psy w środku, dwa koty - jeden z lewej, drugi z prawej.

Zbiórka dla zwierząt

Data dodania: 14 stycznia 2021

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza Ochotniczej Straży Pożarnej w Legionowie organizuje zbiórkę dla zwierząt ze schroniska w Nowym Dworze Mazowieckim. Zbierana jest karma, koce, ręczniki oraz pościel i makaron. Dary można przynieść do siedziby Ochotniczej Straży Pożarnej przy ul. Mickiewicza 11 w Legionowie.

Cofnij

Pomysł zrodził się przed świętami Bożego Narodzenia, gdy jedna z druhen Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej napisała list do św. Mikołaja z prośbą nie o prezent dla siebie - karmę dla psów. Zarząd OSP Legionowo przychylił się do prośby druhny Oli i zorganizował zbiórkę darów dla bezpańskich psów i kotów.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do włączenia się w akcję. Karmę dla psów i kotów, makaron oraz koce, ręczniki czy pościel można przynosić do Ochotniczej Straży Pożarnej w Legionowie przy ulicy Mickiewicza 11 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 oraz w soboty 16:00-18:00. Dary zbierane są do 30 stycznia. Następnie strażacy odwiozą ofiarowaną karmę i inne rzeczy do schroniska prowadzonego przez Fundację Przyjaciele Braci Mniejszych w Nowym Dworze Mazowieckim.

Jeśli ktoś chce przekazać większą ilość rzeczy, to druhowie mogą odebrać produkty z dowolnego miejsca na terenie Legionowa.

Więcej informacji o zbiórce oraz ustalenie odbioru większej ilości produktów pod numerem +48 794 676 998.

Plakat promujący zbiórkę dla zwierząt. Na plakacie dwa psy i dwa koty. Źródło grafiki osp-legionowo.pl

źródło: OSP Legionowo