zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Zgłoś się na Kiermasz Świąteczny!

Data dodania: 28 listopada 2019
Opis: Urząd Miasta Legionowo serdecznie zaprasza do współtworzenia święta naszego miasta –
Urząd Miasta Legionowo serdecznie zaprasza do współtworzenia święta naszego miasta – "Kiermasz Świąteczny Legionowa 2019", które w tym roku odbędzie się w dniach 19-23 grudnia na terenie Targowiska Miejskiego (nowa część).
Cofnij

Zbliża się radosny czas Świąt Bożego Narodzenia. Przygotowujemy się by był to szczególny czas pełen rodzinnego ciepła, przyjaźni, radości, życzliwości i pogody ducha, w której każdy stara się o prezenty dla bliskich. Chcielibyśmy, aby ten czas przedświąteczny stał się okazją do zaprezentowania naszym mieszkańcom oferty firm działających na terenie Legionowa.

Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego do 10 grudnia. Po tej dacie pracownicy Referatu Kultury i Współpracy skontaktują się w sprawie uzgodnienia szczegółów.

Zapraszamy firmy komercyjne do zgłaszania swojego udziału w naszym święcie. W przypadku powtarzającego się rodzaju asortymentu, zastrzegamy sobie prawo podjęcia współpracy jedynie z niektórymi firmami (decyduje kolejność zgłoszeń).