zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Zgłoszenia do konkursu: Ośmiu Wspaniałych

Data dodania: 07 stycznia 2020
Logo: Fundacja Świat na TAK

Rozpoczęła się XXVII Stołeczna Edycja Samorządowego Konkursu Nastolatków ,,Ośmiu Wspaniałych”, którego celem jest promowanie pozytywnych zachowań dzieci i młodzieży oraz upowszechnianie młodzieżowego wolontariatu.

Cofnij

Dzieci i młodzież z naszego miasta co roku znajdują się w gronie laureatów edycji stołecznej.

Ubiegłoroczna zakończyła się uzyskaniem tytułu laureata w kategorii Ósemki Junior i Ósemki Senior. Możemy również poszczycić się uzyskaniem tytułu laureata na szczeblu ogólnopolskim ubiegłorocznej edycji konkursu.

Mamy nadzieję, że w Państwa bezpośrednim otoczeniu nie brakuje młodych osób, które zasługują na miano ,,Wspaniałego”. Zachęcamy do zgłoszenia ich kandydatur do Konkursu.

Zgłoszenia do Konkursu, należy składać do 25 lutego 2020 r. bezpośrednio w siedzibie Fundacji ‘’Świat na Tak” , Al. J. CH. Szucha 27, 00-580 Warszawa w zaklejonej kopercie z dopiskiem Konkurs ,,Ośmiu Wspaniałych’’.