zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Zgłoszenia stoisk komercyjnych i NGO na Dni Legionowa 2018

Data dodania: 24 maja 2018
Dni Legionowa/Fot. miejscowa.pl

Urząd Miasta Legionowo i Miejski Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają do współtworzenia święta naszego miasta – "XXXIX Dni Legionowa", które w tym roku odbędą się m.in. 16 czerwca na terenie Stadionu Miejskiego oraz przy Arenie Legionowo. Chcielibyśmy, aby ten dzień stał się okazją zaprezentowania naszym mieszkańcom oferty działających na terenie Legionowa: instytucji, organizacji i klubów sportowych w sposób inny niż na co dzień. Dlatego zapraszamy przedstawicieli sektora NGO i przedsiębiorców do wystawienia stoisk prezentującego swoją działalność.

Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego do 25 maja, po tej dacie pracownicy Referatu Kultury i Współpracy skontaktują się w sprawie uzgodnienia szczegółów.

Zapraszamy firmy komercyjne do zgłaszania swojego udziału w naszym święcie. W przypadku powtarzającego się rodzaju asortymentu, zastrzegamy sobie prawo podjęcia współpracy jedynie z niektórymi firmami (decyduje kolejność zgłoszeń).

AKTUALIZACJA - 4 czerwca 2018 r.
System zgłoszeniowy został zamknięty. Dziękujemy za ogromne zainteresowanie. Wszystkie miejsca stoiskowe zostały zapełnione. Zapraszamy za rok!

A mieszkańców zapraszamy na DNI LEGIONOWA, 16-17 czerwca br.
 

 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Santander Bank Polska SA
96 1090 1841 0000 0001 4147 9243

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie