zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Złote Gody

Data dodania: 25 maja 2017
Złote gody

W miniony weekend Prezydent Miasta Roman Smogorzewski miał zaszczyt wręczyć medale za długoletnie pożycie małżeńskie kilku parom z Legionowa. Tradycyjnie już uroczystości te odbyły się w Sali Ślubów w legionowskim ratuszu.

W sobotę 20 maja w samo południe spotkało się sześć par małżeńskich, który obchodziły rocznice pożycia małżeńskiego. Z tej okazji z rąk prezydenta Legionowa otrzymali oni pamiątkowe medale, kwiaty oraz życzenia zdrowia i szczęścia. Uroczystości miały miejsce w Sali Ślubów przy obecności Kierownika Urzędu Stany Cywilnego pani Grażyny Kucman. Przybyli goście i rodzina świętujących par towarzyszyli im podczas przemówienia prezydenta oraz wznosili toasty lampką szampana w Sali Toastów. Wśród „młodych par” znaleźli się Państwo Koper Barbara i Zdzisław, Podgrudna Anna i Bogdan, Falęcka Bronisława i Tomasz, Bułka Irena i Józef oraz Wróblewska Danuta i Edward. Jubilatom, którzy cieszą się już 50-rocznicą małżeństwa życzymy wiele uśmiechu i zdrowia.

Złote godyZłote gody
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

Miejska Biblioteka Publiczna w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejSystem Gospodarki Odpadami w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStraż Miejska w LegionowieKZB LegionowoPECPWK LegionowoStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowiePowiatowy Urząd Pracy w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa