zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Zmarł Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Legionowie

Data dodania: 11 lipca 2019
Piotr Kołodziński

Z głębokim żalem i smutkiem informujemy, że w środę (10 lipca) na wieczną służbę odszedł Prezes OSP Legionowo Druh Piotr Kołodziński. Był on związany z Ochotniczą Strażą Pożarną w Legionowie od 1965. W swojej karierze był m.in. harcmistrzem, funkcjonariuszem KP PSP Legionowo. Jest jednym z założycieli ZZS „Florian”.

Cofnij

Msza św. żałobna odbędzie się dnia 16.07.2019 r. o godz. 14:00 w kościele p. w. św. Józefa Oblubieńca N.M.P. (ul. Piłsudskiego 5) w Legionowie, po której nastąpi odprowadzenie na cmentarz miejscowy.