zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Zmiana terminów rekrutacji do oddziałów sportowych i mistrzostwa sportowego

Data dodania: 16 marca 2020
Grafika: Komunikat

Informujemy, że w Szkole Podstawowej nr 8 im. 1 Warszawskiej Dywizji Piechoty planowane jest utworzenie dwóch oddziałów sportowych na poziomie klas czwartych ( piłka siatkowa dziewcząt i klasa pływacka koedukacyjna) i jednego oddziału mistrzostwa sportowego na poziomie klas siódmych (piłka siatkowa dziewcząt).

Cofnij

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego wprowadzamy zmiany w harmonogramie postępowania rekrutacyjnego do tych oddziałów.

Prosimy, aby w okresie zawieszenia zajęć dydaktyczno – wychowawczych powstrzymać się od dokonywania tej czynności. Istnieje również możliwość składania wniosków w formie skanów na adres sp8leg@wp.pl. Po przesłaniu wniosku w formie elektronicznej należy skontaktować się z pracownikiem sekretariatu szkoły w celu potwierdzenia prawidłowości wypełnienia i kompletności.

Szczegółowe informacje nt. rekrutacji prowadzonej do ww. oddziałów, wzór wniosku o przyjęcie oraz lista dokumentów niezbędnych do złożenia są zamieszczone na stronie internetowej szkoły www.sp8.legionowo.pl w Komunikatach.