zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Zmiana trasy linii D1

Data dodania: 30 stycznia 2019
Mapa z nanisioną zmianą trasy linii D1

Od dziś (30.01 br.) zostaje wprowadzona zmiana w przebiegu trasy linii D1 (DKM Legionowo). Zmiana trasy linii związana jest z przebudową DK nr 61 i częściowym zamknięciem ul. Alei Sybiraków przez firmę SKANSKA, odpowiedzialną za roboty budowlane.

Cofnij

Zmiana trasy linii D1 w kierunku Grudzie: zjazd z DK61 w ul. Buka, następnie w prawo w ul. Aleję 1 Dywizji Zmechanizowanej i dalej według starej trasy Aleją Sybiraków. Taka sama trasa obowiązuje w kierunku przeciwnym do centrum miasta.

Zmiana, jak poinformowała SKANSKA, ma obowiązywać 30 dni, czyli do 1 marca br. W związku z tym przeniesione zostają przystanki: Os. Piaski 03 i 04 w okolice garaży przy skrzyżowaniu ul. Alei 1 Dywizji Zmechanizowanej z Al. Sybiraków.