zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Akcje informacyjne

Na targowisku, w parku, na plaży, wszędzie tam, gdzie jest dostępna sieć komórkowa każdy i o każdej porze ma dostęp do aktualnych informacji o Legionowie. Miasto uruchomiło bezpłatne narzędzia komunikacji dzięki którym będziesz na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami w mieście.

Akcje informacyjne i społeczne miasta:

 • Akcje informacyjneWejście do Urzędu Miasta Legionowo

  Badanie Satysfakcji Klienta

  dodano: 16 października 2019
  Ankieta ma na celu sprawdzenie satysfakcji obsługiwanych klientów. Badanie jest anonimowe, pytania krótkie, a udzielone odpowiedzi poprawią pracę Urzędu Miasta Legionowa oraz poszczególnych komórek organizacyjnych. 
  więcej
 • Akcje informacyjne

  Jak segregować odpady

  dodano: 15 września 2019
  Jak prawidłowo segregować śmieci? Wytyczne od 2019 roku
  więcej
 • FinanseGrafika do akcji dot. konsultacji na temat Budżetu Obywatelskiego

  Konsultacje projektu regulaminu Budżetu Obywatelskiego

  dodano: 15 kwietnia 2019

  Przedstawiamy Państwu projekt regulaminu Budżetu Obywatelskiego Gminy Legionowo wraz z załącznikami oraz formularzem konsultacyjnym. Wspólnie ustalmy jego zasady i sposób funkcjonowania. Na propozycje zmian czekamy do 30 kwietnia, a 25 kwietnia zapraszamy do sali ślubów, w ratuszu (ul. Piłsudskiego 41) na otwarte konsultacje, które rozpoczną się o godz. 18:00.

  więcej
 • Komunikacja

  Wyższe dopłaty do biletów dla legionowian

  dodano: 28 sierpnia 2018

  Jutro (29.08) radni podczas Sesji Rady Miasta podejmą uchwałę upoważniającą prezydenta do zawarcia nowego porozumienia z ZTM. Oznacza to, że od 1 września legionowianie zapłaciliby znacznie mniej za bilety ZTM, a różnicę w cenie pokryje legionowski samorząd. Oferta ta będzie dostępna dla posiadaczy Karty Legionowianina. Od 3 września punkt doładowań, zgodnie z wnioskami mieszkańców, zostanie przeniesiony do Centrum Komunikacyjnego.

  więcej
 • Akcje informacyjnePlakat aplikacji

  Mobilny przewodnik turystyczny

  dodano: 07 lipca 2017

  Bezpłatna aplikacja mobilna Powiat Legionowski to informacja turystyczna i przydatne turystom narzędzie w twoim smartfonie czy tablecie. Już dziś pobierz ją ze sklepu Google Play lub AppStore.       

  więcej