zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Edukacja

 • EdukacjaLato w mieście… z biblioteką

  Lato w mieście… z biblioteką

  Data dodania: 13 sierpnia 2018

  W tym roku Miejska Biblioteka Publiczna w Legionowie po raz pierwszy zaoferowała młodym mieszkańcom miasta półkolonie. Przez dwa tygodnie grupa chętnych mogła korzystać z kreatywnych zajęć w Poczytalni oraz wycieczek po ciekawych miejscach w okolicy Legionowa. Pierwszy tydzień upłynął pod hasłem owadów i robotyki, natomiast drugi pod hasłem ptaków i teatru.

  więcej
 • EdukacjaLato w muzeum

  Lato w Muzeum – relacja

  Data dodania: 13 sierpnia 2018

  Za nami wesoły tydzień spędzony z uczestnikami wakacyjnych warsztatów – „Lato w Muzeum”, podczas których stopniowo poznawaliśmy tajemnice kosmosu, poznając kolejne planety i gwiezdne konstelacje. Dzieci zapoznały się z historią odkryć dokonanych przez Mikołaja Kopernika, Galileusz, Heweliusz i innych genialnych fizyków, którzy sprawili, że wszechświat jest nam o wiele bliższy. W trakcie zajęć plastycznych wykonaliśmy szereg niezbędnych przyrządów do badań kosmosu, jak luneta czy strój kosmonauty.

  więcej
 • III tradycyjny rajd pieszy szlakiem "Polski Walczącej"

  Data wydarzenia: 28 lipca 2018

  Towarzystwo Przyjaciół Legionowa wespół z Muzeum Historycznym i Zespołem Ochrony Pamięci Armii Krajowej organizuje pieszą wędrówkę (ok. 6 km bądź 9,3 km z odpoczynkami) po Legionowie do historycznych miejsc konspiracji i walki związanych z naszymi poprzednikami tzw. Szlakiem Polski Walczącej

  więcej
 • EdukacjaOdznaki szlaku. W tle mapa. fot. powiat legionowski

  Zdobądź złotą odznakę Szlaku

  Data dodania: 19 lipca 2018

  Lubisz turystykę pieszą i rowerową? Interesuje cię historia regionu, w którym mieszkasz? Masz szansę zdobyć ustanowioną przez Powiat Legionowski Odznakę Turystyczną Patriotycznego Szlaku Polski Walczącej.             

  więcej
 • KulturaLogo do konkursu https://www.mazowieckie.pl/pl/aktualnosci/aktualnosci/36342,Konkurs-Moje-symbole-patriotyzmu.html

  Konkurs: Moje symbole patriotyzmu

  Data dodania: 13 lipca 2018

  Czym jest patriotyzm? Czym jest dla mnie patriotyczna postawa? Jakie zachowania można nazwać patriotycznymi? Mieszkańcy województwa mazowieckiego, którzy uwiecznią odpowiedź na te pytania w krótkim filmie, mają szansę na wygranie atrakcyjnych nagród. Mazowiecki Urząd Wojewódzki ogłosił kolejny konkurs związany ze 100-leciem odzyskania przez Polskę niepodległości!

  więcej
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

Miejska Biblioteka Publiczna w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejSystem Gospodarki Odpadami w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStraż Miejska w LegionowieKZB LegionowoPECPWK LegionowoStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowiePowiatowy Urząd Pracy w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa