zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Edukacja

 • Kalendarz wydarzeńDzień otwarty

  "Królewska Dwójka" ogłasza nabór

  dodano: 14 lutego 2019

  Królewska Dwójka, czyli II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Króla Jana III Sobieskiego w Legionowie, ogłasza podwójny nabór do 3-letniego i 4-letniego liceum.

  więcej
 • EdukacjaKonkurs wiedzy o Polskim Państwie podziemnym, Armii Krajowej i Szarych Szeregach

  Historyczny konkurs wiedzy

  dodano: 29 stycznia 2019

  Muzeum Historyczne w Legionowie i Stowarzyszenie Zespół Ochrony Pamięci Armii Krajowej „Brzozów” w Legionowie ogłaszają rozpoczęcie: "Konkursu wiedzy o Polskim Państwie Podziemnym, Armii Krajowej i Szarych Szeregach dla uczniów i mieszkańców Powiatu Legionowskiego i byłego I Rejonu "Marianów-Brzozów" VII Obwodu "Obroża" Okręgu Warszawskiego Armii Krajowej".

  więcej
 • EdukacjaPiórnik, fot. pixabay.pl

  Zasady przyjęć do szkół podstawowych na r. szk. 2019/2020

  dodano: 28 stycznia 2019

  Do klasy I w szkole podstawowej przyjmowane są: dzieci 7-letnie (rocznik 2012), objęte obowiązkiem szkolnym; dzieci 6-letnie (rocznik 2013) zgodnie z wolą rodziców, jeśli dziecko korzystało z wychowania przedszkolnego w roku szkolnym poprzedzającym rok szkolny, w którym ma rozpocząć naukę w szkole albo posiada opinię poradni psychologiczno-pedagogicznej o możliwości rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej.

  więcej
 • EdukacjaDziecko w drodze do szkoły

  Zasady rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych

  dodano: 28 stycznia 2019

  Postępowanie rekrutacyjne prowadzone będzie z wykorzystaniem systemu teleinformatycznego w terminach określonych w harmonogramie wynikającym z Zarządzenia Nr 34/2019 Prezydenta Miasta Legionowo z dnia 24 stycznia 2019 r. Oferta przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Legionowo zostanie udostępniona 22 lutego 2019 r. o godz. 12.00 na stronie: legionowo.formico.pl.

  więcej
 • EdukacjaUczniowie i nauczyciele ZSO Nr 2 w Ambasadzie

  "Królewska Dwójka" Liderem Certyfikacji Językowej

  dodano: 25 stycznia 2019

  W Ambasadzie Brytyjskiej w Warszawie odbyło się spotkanie związane 10-leciem działalności Language Training Centre LANG LTC, z którym Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Legionowie współpracuje od 2014 roku. Spotkanie miało miejsce w zeszły piątek (18.01).

  więcej