zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Edukacja

 • EdukacjaNarodowa Debata o Rodzinie

  Narodowa Debata o Rodzinie

  Data dodania: 15 października 2018

  Barbara Mierzejewska, dyrektor Żłobka Miejskiego w Legionowie już po raz drugi wzięła udział w Narodowej Debacie o Rodzinie w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej jako jeden z nielicznych dyrektorów żłobków podległych Ministerstwu Rodziny. W wydarzeniu brało udział wielu zacnych gości, autorytetów w dziedzinie nauki o rodzinie, ochrony rodziny, troski o zdrowie rodziny oraz liczne grono osób na co dzień współpracujących z rodziną.

  więcej
 • EdukacjaŻyczenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

  Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

  Data dodania: 14 października 2018
  więcej
 • EdukacjaSpacer historyczny po obszarze rewitalizacji – relacja

  Spacer historyczny po obszarze rewitalizacji – relacja

  Data dodania: 11 października 2018

  Rewitalizacja na terenie Legionowa to niezwykle ciekawy temat. Dlatego też, 6 października w godzinach 11.00-12.30 odbył się spacer po obszarze rewitalizacji. Spacer obejmował historyczny zalążek Legionowa – dawny Gucin.

  więcej
 • EdukacjaBezpieczne dziecko w internecie

  Bezpieczne dziecko w internecie

  Data dodania: 03 października 2018

  Wiele dzieci spędza dużą część wolnego czasu przed komputerem. Przez nieumiejętne korzystanie z Internetu młodzi ludzie mogą być narażeni na wiele niebezpieczeństw. Legionowscy policjanci radzą rodzicom jak zadbać o bezpieczeństwo swojego dziecka w sieci.

  więcej
 • Edukacja

  Nagradzamy studentów

  Data dodania: 02 października 2018

  O stypendium mogą ubiegać się studenci będący mieszkańcami Legionowa, którzy spełniają niżej wymienione wymagania:

  więcej
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie