zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Edukacja

 • EdukacjaDzieci podczas Godziny Kodowania

  Godzina Kodowania

  Data dodania: 04 grudnia 2018

  Godzina Kodowania jest największą inicjatywą edukacyjną w historii, która adresowana jest do uczniów, nauczycieli i innych osób z całego świata. W ramach programu Uczymy Dzieci Programować przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 1 im.Marii Kownackiej w dniach 3-9 grudnia 2018 uczestniczą w tym wydarzeniu.

  więcej
 • EdukacjaUrodziny Misia

  Urodziny Misia

  Data dodania: 27 listopada 2018

  Dzień Pluszowego Misia jest obchodzony w całej Polsce 22 listopada. W Przedszkolu Miejskim nr 1 im.Marii Kownackiej dzieci z grupy Motylki przygotowały całe święto.Odbyło się przedstawienie w wykonaniu małych aktorów "Urodziny Misia".

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńNaukobus

  Jedzie, jedzie Naukobus

  Data dodania: 15 listopada 2018

  20 mobilnych stacji badawczych i 3 edukatorów z mnóstwem zagadek naukowych w zanadrzu, w tym składzie Centrum Nauki Kopernik jedzie do małych miejscowości w całej Polsce. Udowadnia, że nauka zachwyca, budzi ciekawość, bawi i wciąga. W takiej przygodzie weźmie udział ponad 160 tys. dzieci, rodziców i nauczycieli ze 160 małych miejscowości w całej Polsce. 15 i 16 listopada Naukobus pojawi się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Legionowie.

  więcej
 • Edukacja

  Współczesny patriotyzm

  Data dodania: 09 listopada 2018
  100 dobrych uczynków na 100-lecie. Klasa I b ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Legionowie postanowiła w nietypowy sposób uczcić 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.
  więcej
 • EdukacjaPlakat: konkurs, Muzeum i LO im. Marii Konopnickiej

  Konkurs historyczno - plastyczny: rozstrzygnięcie

  Data dodania: 09 listopada 2018

  Powiatowy Zespół Szkół Ogólnokształcących w Legionowie i Muzeum Historyczne w Legionowie dziękują wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, którego celem było zaprojektowanie i wykonanie plakatu upamiętniającego 100. Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

   

  więcej
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie