zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Edukacja

 • EdukacjaUdanych i bezpiecznych wakacji

  Udanych i bezpiecznych wakacji

  Data dodania: 22 czerwca 2018

  Nie każdy w wakacje wyjeżdża nad morze czy w góry. Nic straconego, w Legionowie atrakcje oferowane zarówno przez instytucje publiczne, jak i te prywatne powinny zadowolić każdego.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńKuchnia Przodków – piknik archeologiczny

  Kuchnia Przodków – piknik archeologiczny

  Data dodania: 14 czerwca 2018

  W niedzielę 24 czerwca 2018 r. w Muzeum Historycznym w Legionowie w godz. 11.30-16.30 odbędzie się piknik archeologiczny pt. „Kuchnia przodków”. W trakcie pikniku będzie można zapoznać się z kulturą kulinarną Słowian oraz samodzielnie przekonać się jak smakowały słowiańskie potrawy.

  więcej
 • EdukacjaZajęcia w ramach

  Rodzice i dzieci, Powietrze bez śmieci

  Data dodania: 11 czerwca 2018

  Uczniowie klasy 1a wraz z wychowawczynią Anną Janik wzięli udział w ogólnopolskiej, społecznej kampanii edukacyjnej zainicjowanej przez Fundację PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza „Rodzice i dzieci, Powietrze bez śmieci”. Uczniowie pracowali według pięciu inspirujących scenariuszy lekcji z wykorzystaniem licznych eksperymentów.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńMiejsca pamięci oręża polskiego w Legionowie

  Miejsca pamięci oręża polskiego w Legionowie

  Data dodania: 05 czerwca 2018

  Historia Legionowa ściśle związana jest z historią oręża polskiego w XX w. Działania prowadzone przez żołnierzy z Legionowa upamiętniają pomniki, tablice lub głazy pamiątkowe. Każde z tych miejsc pamięci ma swoją własną historię. W ich dziejach odbija się historia naszego miasta i jego mieszkańców. Wędrówkę ich tropem poprowadzi Rafał Degiel podczas prezentacji archiwalnych fotografii, która odbędzie 10 czerwca 2018 r. o godzinie 15.00 w pawilonie wystawowym Muzeum Historycznego w Legionowie przy ul. A. Mickiewicza 23.

  więcej
 • EdukacjaNauka jest Przygodą!

  Nauka jest Przygodą!

  Data dodania: 01 czerwca 2018

  W niedzielę (27 maja), z hukiem (dosłownie!) Przedszkole Miejskie nr 9 "Akademia Przygody" zorganizowało Przedszkolny Festiwal Nauki „Nauka jest Przygodą!”, na który zaprosiło już po raz ósmy mieszkańców Legionowa.

  więcej
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

Miejska Biblioteka Publiczna w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejSystem Gospodarki Odpadami w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStraż Miejska w LegionowieKZB LegionowoPECPWK LegionowoStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowiePowiatowy Urząd Pracy w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa