zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A

Edukacja

 • EdukacjaPlakat programu Maluch+

  Więcej miejsc w żłobku

  Data dodania: 08 sierpnia 2017

  Żłobek Miejski w Legionowie otrzymał od Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej środki finansowe na utworzenie dziesięciu nowych miejsc dla dzieci niepełnosprawnych i wymagających szczególnej opieki. Dotacja ta została przyznana w konkursie „MALUCH plus” 2017 – edycja specjalna „Za życiem”.

  więcej
 • EdukacjaTerminarz

  Jestem kobietą więc idę na mammografię – zaplanuj harmonogram badań już dziś!

  Data dodania: 03 sierpnia 2017

  Rak to nie wyrok. Wykryty odpowiednio wcześnie jest uleczalny. Dlatego tak ważna jest profilaktyka. Populacyjny Program Wczesnego Wykrywania Raka Piersi skierowany jest do kobiet zdrowych, które nie chorowały wcześniej na raka piersi. Poprzez objęcie swoim zasięgiem jak największej liczby kobiet w populacji 50-69 lat ma na celu zwiększenie liczby nowotworów piersi wykrywanych w najwcześniejszym stadium zaawansowania klinicznego.

  więcej
 • EdukacjaZdjęcie - Ekologia się opłąca

  Ekologia się opłaca

  Data dodania: 02 sierpnia 2017
  Współczesny świat pełen jest wyzwań powstałych między ludźmi, naszą cywilizacją, a przyrodą. Zanieczyszczenie środowiska, efekt cieplarniany, wylesianie, wymieranie gatunków – w każdym państwie na Ziemi w większym czy mniejszym stopniu doświadcza się tych negatywnych zjawisk. Ich źródłem jest nasz, oparty na konsumpcji, sposób życia. Zrównoważony rozwój, o którym mowa w polskiej Konstytucji, zbyt często przegrywa z brutalnymi prawami ekonomii.
  więcej
 • EdukacjaLogo konkursu

  Ruszyła IX edycja konkursu Innowator Mazowsza!

  Data dodania: 26 lipca 2017

  Młody przedsiębiorco i młody doktorancie zapraszamy Was do wzięcia udziału w IX edycji Konkursu Innowator Mazowsza.

  więcej
 • Edukacja

  Z życia pszczół

  Data dodania: 04 lipca 2017

  Od dzisiaj (4.07) miłośnicy pszczół mogą podglądać życie w ratuszowej pasiece. Na dachu Urzędu Miasta zostały zamontowane dwie kamery, które na bieżąco pokazują co dzieje się w pobliżu czterech uli.

  więcej
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

Miejska Biblioteka Publiczna w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejSystem Gospodarki Odpadami w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStraż Miejska w LegionowieKZB LegionowoPECPWK LegionowoStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowiePowiatowy Urząd Pracy w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w Legionowie