zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Edukacja

 • Edukacja

  Powtórka przed maturą

  dodano: 19 kwietnia 2019

  Urząd Miasta Legionowo zaprasza tegorocznych maturzystów na zajęcia powtórzeniowe do matury na poziomie podstawowym. Wszystkie zajęcia odbędą się w Scenie 210.

  więcej
 • Edukacja

  Aktualność strajkowa

  dodano: 17 kwietnia 2019

  Zakończył się egzamin ósmoklasisty. Strajk kontynuowany jest we wszystkich szkołach i zespołach szkolno - przedszkolnych oraz w PM 5 i PM 7. Z zajęć opiekuńczych korzysta dzisiaj 88 dzieci.

  więcej
 • EdukacjaStrajk nauczycieli

  Aktualność strajkowa

  dodano: 16 kwietnia 2019

  Za nami drugi dzień egzaminu ósmoklasisty. Zespoły nadzorujące egzamin z języka obcego w dniu jutrzejszym są skompletowane.
   

  więcej
 • Edukacja

  Aktualność strajkowa

  dodano: 15 kwietnia 2019

  We wszystkich szkołach odbywa się dzisiaj (15.04) egzamin ósmoklasisty z języka polskiego. Zespoły nadzorujące egzamin z matematyki w dniu jutrzejszym są skompletowane.

  więcej
 • Edukacja

  Masz firmę na Mazowszu? Jesteś w fazie rozwoju nie dłużej niż dwa lata?

  dodano: 15 kwietnia 2019

  Ten projekt jest dla Ciebie. Mamy wsparcie finansowe dla Twojej firmy! Fundacja pomoże Ci w budowaniu kompetencji potrzebnych na pierwszych etapach przygody z przedsiębiorczością. Eksperci naszej Fundacji pomogą Ci zmierzyć się z m.in. opracowaniem biznesplanu i analizą biznesową.

  więcej