zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A

Edukacja

 • Plakat promujący Warsztaty dla kobiet, które chcą wprowadzić zmiany w swoim życiu zawodowym

  NIE SAMA MAMA - warsztaty dla kobiet

  Data wydarzenia: 09 - 10 lutego 2018

  Warsztaty dla kobiet, które chcą wprowadzić zmiany w swoim życiu zawodowym Często urodzenie dziecka uruchamia w kobietach chęć wprowadzenia zmian, także w życiu zawodowym.

   

  więcej
 • Edukacja

  Zgłoszenia do konkursu Ośmiu Wspaniałych

  Data dodania: 04 stycznia 2018

  Rozpoczęła się XXV Stołeczna Edycja Samorządowego Konkursu Nastolatków ,,Ośmiu Wspaniałych”, którego celem jest promowanie pozytywnych zachowań dzieci i młodzieży oraz upowszechnianie młodzieżowego wolontariatu.

  więcej
 • Edukacja

  Najlepsi studenci nagrodzeni

  Data dodania: 29 grudnia 2017

  Już po raz ósmy zostały przyznane stypendia dla studentów będących mieszkańcami Legionowa. Najlepsi z najlepszych odebrali nagrody podczas wczorajszej (28.12) sesji.

  więcej
 • EdukacjaJasełka w Zespole Szkolno – Przedszkolnym im. Legionów Polskich 1914 - 1918

  Jasełka w Zespole Szkolno – Przedszkolnym im. Legionów Polskich 1914 - 1918

  Data dodania: 20 grudnia 2017

  Kiedy nadchodzi grudzień, a za oknem widać śnieg, to znak, że święta tuż, tuż. Wtedy lubimy poczuć atmosferę świąteczną. W naszej szkole, jak co roku wszyscy dokładamy starań, aby oczekiwanie na święta Bożego Narodzenia było przyjemne. W świąteczną atmosferę wprowadziły nas jasełka, które odbyły się 19 grudnia. Uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni goście zgromadzili się, by wspólnie obejrzeć jasełka przygotowane przez uczniów i nauczycieli szkoły podstawowej oraz gimnazjum.

  więcej
 • Edukacja

  Będzie drugi żłobek w Legionowie

  Data dodania: 15 grudnia 2017

  W obecności wiceministra Bartosza Marczuka z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej wczoraj (14.12) w Miejskim Żłobku uroczyście otwarto sale przystosowane dla dzieci niepełnosprawnych i specjalnej troski. Sale zostały dofinansowane z programu Maluch + edycja za życiem.

  więcej
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

Miejska Biblioteka Publiczna w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejSystem Gospodarki Odpadami w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStraż Miejska w LegionowieKZB LegionowoPECPWK LegionowoStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowiePowiatowy Urząd Pracy w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w Legionowie