zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Komunikaty

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca: Statystyka w powiecie legionowskim związana z koronawirusem

  [Aktualizacja 30.03] Koronawirus. Statystyka w pow. legionowskim

  dodano: 30 marca 2020

  Poniżej przedstawiamy aktualizowane komunikaty Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Legionowie dla obszaru całego powiatu legionowskiego.

  więcej
 • KomunikatyGrafika wyróżniająca - ostrzeżenie meteorologiczne

  Ostrzeżenie - oblodzenie

  dodano: 30 marca 2020

  Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach mokrego śniegu. Temperatura minimalna do -5°C, temperatura minimalna gruntu około -7°C.

  więcej
 • KomunikatyParafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Jana Kantego/Fot. jankantylegionowo.pl

  Msza święta online. Gdzie oglądać transmisję z Legionowa?

  dodano: 30 marca 2020

  W związku z zaistniałą sytuacją legionowskie parafie zapraszają na transmisje online nabożeństw na swoich kanałach na YouTubie. Jednocześnie ze względu na ograniczenia platformy zwracają się z prośbą o subskrypcje. W Internecie możemy na żywo obejrzeć msze z Parafii Rzymsko-Katolickiej p.w. św. Jana Kantego oraz Parafii Rzymsko-Katolickiej p.w. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.

  więcej
 • KomunikatyGrafika wyróżniająca: Komunikat

  Targowisko nadal zamknięte

  dodano: 30 marca 2020

  Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Legionowie działając w ochronie zdrowia publicznego mieszkańców powiatu, podtrzymuje decyzję o zasadności zamknięcia Targowiska Miejskiego w Legionowie dla handlu obwoźnego.

  więcej
 • KomunikatyGrafika wyróżniająca: Komunikat

  Kwarantanna graniczna

  dodano: 30 marca 2020

  Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Legionowie informuje, że wprowadzaniem danych osób objętych kwarantanną graniczną do systemu EWP (informacje dla policji i inspekcji sanitarnej) zajmuje się Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Wojewódzkiego, właściwy terenowo dla miejsca przekroczenia granicy.

  więcej