zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Komunikaty

 • SportZgrupowanie Kadry Narodowej Para Taekwondo Poomsae / źródło: www.pztaekwondo.pl

  Legionowscy para-sportowcy na zgrupowaniu w Kazimierzu Dolnym

  dodano: 10 lipca 2020

  W Kazimierzu Dolnym od 2 do 11 lipca trwa zgrupowanie Kadry Narodowej Para Taekwondo Poomsae. Biorą w nim udział zawodnicy z Legionowa i z Lublina, pod kierownictwem trenera Mateusza Pacuta oraz Aleksandry Anisiewicz.

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca: Statystyka w powiecie legionowskim związana z koronawirusem

  [Aktualizacja 10.07] Koronawirus. Statystyka w pow. legionowskim

  dodano: 10 lipca 2020

  Poniżej przedstawiamy aktualizowane komunikaty Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Legionowie dla obszaru całego powiatu legionowskiego.

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca - ostrzeżenie meteorologiczne

  Ostrzeżenie. Burze z gradem

  dodano: 10 lipca 2020

  Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami do 30 mm oraz porywami wiatru do 100 km/h, lokalnie do 110 km/h. Miejscami grad.

 • KomunikatyGrafika: Komunikat

  Zarządzenie w sprawie wprowadzenia drugiego stopnia alarmowego CRP

  dodano: 10 lipca 2020

  Informujemy, że w związku z organizacją II tury wyborów prezydenckich Prezes Rady Ministrów na podstawie art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 10 czerwca 2016 r. o działaniach antyterrorystycznych (Dz.U. z 2019 r. poz. 796), podpisał Zarządzenie nr 94 z dnia 9 lipca 2020 r., w sprawie wprowadzenia drugiego stopinia alarmowego CRP (stopień BRAVO-CRP) na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej od dnia 10 lipca 2020 roku od godz. 00:01 do dnia 13 lipca 2020 roku do godz. 23:59.