zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Komunikaty

 • Program WspółpracyOgłoszenie

  Konsultacje społeczne w sprawie programu współpracy Gminy Miejskiej Legionowo w 2020 roku

  dodano: 19 czerwca 2019

  Zarządzenie Nr 203/2019 Prezydenta Miasta Legionowo z dnia 18 czerwca 2019 r. w sprawie przeprowadzania konsultacji społecznych w Gminie Miejskiej Legionowo w sprawie programu współpracy Gminy Miejskiej Legionowo w 2020 roku z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego

  więcej
 • KomunikacjaAutobus WTP i DKM

  Komunikacja w czasie Bożego Ciała

  dodano: 18 czerwca 2019

  W czwartek 20 czerwca obchodzone jest Boże Ciało. W związku ze świętem i wolnym dniem od pracy nastąpiął zmiany w rozkładach jazdy komunikacji miejskiej organizowanej w ramach WTP i DKM.

  więcej
 • EdukacjaPlakat akcji: Z książką na start

  Wyprawka czytelnicza

  dodano: 17 czerwca 2019
  Od września w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Legionowie będzie można odbierać Wyprawkę Czytelniczą dla dzieci w wieku 3-6 lat w ramach ogólnopolskiego projektu „Mała książka – wielki człowiek”. Udział w projekcie jest bezpłatny, wystarczy przyjść z dzieckiem do Biblioteki i założyć mu kartę
  więcej
 • Kalendarz wydarzeńKomisja

  Posiedzenie Komisji Rozwoju Miasta

  dodano: 17 czerwca 2019

  Najbliższe posiedzenie Komisji Rozwoju Miasta Rady Miasta Legionowo rozpocznie się 24 czerwca 2019 r. o godz. 18:00 w Ośrodku Pomocy Społecznej w Legionowie przy ul. Aleja 3 Maja 28, a kontynuowane będzie w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Legionowo, przy ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńWyrób kartę EKUZ

  Wyrób kartę EKUZ

  dodano: 17 czerwca 2019

  Zapraszamy do wyrobienia Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego oraz do wzięcia udziału w akcjach towarzyszących.

  więcej