zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Komunikaty

 • Komunikacja

  DKM: świąteczny poniedziałek

  dodano: 18 kwietnia 2019

  Informujemy, że Poniedziałek Wielkanocny (22.04) będzie dniem, w którym wszystkie trzy linie DKM Legionowo nie bądą kursować.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńI etap Dyktando dla Aktywnych

  I etap Dyktanda dla Aktywnych

  dodano: 18 kwietnia 2019

  Karty zgłoszeniowe należy składać osobiście w Szkole Podstawowej Nr 3, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 do 24 kwietnia 2019 r.

  więcej
 • Komunikaty

  Uwaga: Podwyższone stężenia zanieczyszczeń

  dodano: 18 kwietnia 2019

  Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje, że w związku z utrzymywaniem się podwyższonych stężeń zanieczyszczeń powietrza (PM 10 i PM 2,5) w województwie mazowieckim wydane zostało ostrzeżenie I stopnia o złej jakości powietrza. Ostrzeżenie obowiązuje do 18 kwietnia br., do końca dnia.

  więcej
 • Kultura

  „Balonowe stulecie”

  dodano: 17 kwietnia 2019

  Legionowo hucznie świętuje 100-lecie nadania nazwy. W ciągu całego roku odbywają się wystawy, koncerty i inne okolicznościowe wydarzenia. Największa impreza odbędzie się 11 maja. Tego dnia nie zabraknie koncertów, ustanowienia rekordu Polski w grze na cymbałkach oraz… fiesty balonowej.

  więcej