zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Kultura

 • Kalendarz wydarzeńPlakat - przegląd i Uroczyste otwarcie Dni Osób Niepełnosprawnych

  Marsz Kolorowej Skarpetki

  dodano: 14 lutego 2020
  Marsz Kolorowej Skarpetki z Rynku Miejskiego do Ratusza w ramach Obchodów Światowego Dnia Wiedzy o Zespole Downa
  więcej
 • Kalendarz wydarzeńPlakat - przegląd i Uroczyste otwarcie Dni Osób Niepełnosprawnych

  Uroczyste otwarcie Dni Osób Niepełnosprawnych

  dodano: 14 lutego 2020
  Zapraszamy na uroczyste otwarcie Dni Osób Niepełnosprawnych.
  więcej
 • KulturaNasza Historia - miesięcznik historyczny powiatu legionowskiego

  Nasza Historia

  dodano: 07 lutego 2020

  Nasza Historia to miesięcznik, który traktuje o historii naszego regionu i jest wydawany w formie dodatku, który można wpiąć do segregatora. Zachęcamy do lektury.

  więcej
 • KulturaPlakat promujący uzyskiwanie kodów do serwisu LEGIMI w Legionowskiej Bibliotece

  E-booki w bibliotece

  dodano: 07 lutego 2020

  Od stycznia Miejska Biblioteka Publiczna w Legionowie rozpoczęła udostępnianie czytelnikom książek w elektronicznej formie. W ramach powołanego konsorcjum bibliotek publicznych województwa mazowieckiego podpisano umowę z platformą Legimi, czyli internetową wypożyczalnią e-booków. Przez cały 2020 rok, na początku każdego miesiąca, w Poczytalni będą udostępniane kody, które umożliwią bezpłatne korzystanie z zasobów serwisu w danym miesiącu. Pamiętajmy jednak, że ich ilość jest ograniczona.

  więcej
 • KulturaUrząd Miasta

  Co pojawi się na scenie?

  dodano: 27 stycznia 2020

  Już od ferii planowane są wydarzenia kulturalne w odświeżonej „Scenie210” a od marca regularna działalność. Pragniemy uzyskać informację od mieszkańców na temat tego jaka oferta najlepiej odpowiadałaby ich oczekiwaniom.

  więcej