zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Kultura

 • KulturaGóra plakatu - 22 czerwca potańcówki w Parku zdrowia

  Wracają Potańcówki i Dyskoteki

  dodano: 19 czerwca 2019

  Wraz ze słońcem i dobrą pogodą do legionowskiego Parku Zdrowia wracają potańcówki i dyskoteki z Dj'em. Cieszące się wielką popularnością wśród seniorów spotkania z muzyką na żywo znów ruszają. Tradycyjnie jak co roku będą one organizowane w Parku Zdrowia przy Arenie Legionowo. Imprezy odbywać się będą w godzinach od 19.00 do 22.00.

  więcej
 • Kultura

  Gorące Dni Legionowa

  dodano: 17 czerwca 2019

  Pogoda jak nigdy dopisała podczas tegorocznych, 40. Dni Legionowa. Lejący się z nieba żar odstraszył początkowo uczestników, którzy jednak tłumnie zjawili się pod sceną podczas koncertu gwiazdy wieczoru Agnieszki Chylińskiej. Także drugiego dnia publiczność nie zawiodła i zapełniła halę DPD Arena Legionowo podczas występu kabaretów Bartosza Gajdy i Paranienormalni.

  więcej
 • Fragmen plakatu na 40 Dni Legionowa

  40. Dni Legionowa

  Data wydarzenia: 15 - 16 czerwca 2019

  Zapraszamy na jubileuszowe 40. Dni Legionowa, które odbędą się na Stadionie Miejskim (boisko ze sztuczną nawierzchnią) oraz terenie przylegającym do Areny i 16.06 - w samej DPD Arenie Legionowo.

  więcej
 • KulturaBaner Lato w mieście 2019

  Lato w mieście 2019

  dodano: 05 czerwca 2019
  Nie każdy w wakacje wyjeżdża nad morze czy w góry. Nic straconego, w Legionowie atrakcje oferowane zarówno przez instytucje publiczne, jak i te prywatne powinny zadowolić każdego.
  więcej
 • Kalendarz wydarzeńLegiowizja

  Legiowizja

  dodano: 04 czerwca 2019

  Formuła konkursu Legiowizja nawiązuje wprost do znanego wszystkim z telewizji Konkursu Eurowizja. Do udziału w naszym projekcie zaprosiliśmy uzdolnioną młodzież szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych wg zasady „jedna szkoła-jeden przedstawiciel”.

  więcej