zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Kultura

 • KulturaBajkowa Poczytalnia: Historia miłości Jana i Marysieńki

  Bajkowa Poczytalnia: Historia miłości Jana i Marysieńki

  Data dodania: 18 października 2018

  W kolejny sezon Bajkowej Poczytalni małych widzów wprowadził Teatr Królewski z Wilanowa ze spektaklem „Historya miłości Jana i Marysieńki kuchnią przeplatana”. Opowieść oparta na unikatowych listach miłosnych Jana III Sobieskiego do Marii Kazimiery, w reżyserii Aliny Więckiewicz, przeniosła gości do XVII wieku…

  więcej
 • KulturaWieczór z operą: Traviata

  Wieczór z operą: Traviata

  Data dodania: 18 października 2018

  Kultura najwyższych lotów weszła na dobre do Poczytalni. Tym razem za sprawą cyklu wieczorów poświęconych operze i zapoczątkowanym przez wybitne dzieło Giuseppe Verdiego – „Traviata”.

  więcej
 • KulturaSpektakl „Casting. Poczekalnia”

  Spektakl „Casting. Poczekalnia”

  Data dodania: 10 października 2018

  Arkadiusz (Andrzej Popiel) i Waldemar (Sebastian Cybulski) to aktorzy zdolni, ale życie cały czas rzuca im kłody pod nogi. Spotykają się w poczekalni przed jednym z castingów. I tak zaczyna się cała historia skomplikowanego i pełnego znaków zapytania życia artystów…

  więcej
 • Kultura

  Huculszczyzna w Legionowie

  Data dodania: 01 października 2018

  Moda prosto z Ukraińskiego regionu Huculszczyzny zagościła w miniony piątek (28.09) w Legionowie. Wcześniej przedstawiciele instytucji kultury i prezydent Roman Smogorzewski spotkali się podczas "okrągłego stołu" na temat współpracy w dziedzinie ochrony i promocji dziedzictwa kulturowego. Tego dnia podpisana została umowa o współpracy pomiędzy Legionowem a Wyżnicą.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńPlakat: Etno - Moda

  Etno - moda

  Data dodania: 28 września 2018

  Dzisiaj (28.09) o godzinie 18.00 Poczytalnia zamieni się w dom mody. Na drugim piętrze odbędzie się prezentacja oraz pokaz mody  strojów z Huculszczyzny, prezentowanych przez ukraińskie modelki.

  więcej
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie