zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Kultura

 • KulturaPlakat konkursów: Zostań vlogerem, narysuj komiks

  Zostań vlogerem, narysuj komiks

  dodano: 12 lutego 2019

  Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach w ramach obchodów "100 lat nazwy miasta Legionowo". Stwórz vloga lub komiks!

  więcej
 • KulturaKonkurs Recytatorski Warszawska Syrenka 2019

  Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka

  dodano: 23 stycznia 2019

  Zapraszamy do udziału w 42. Konkursie Recytatorskim dla Dzieci Warszawska Syrenka.

  więcej
 • KulturaPlakat

  Dni Osób Niepełnosprawnych 2019

  dodano: 15 stycznia 2019

  Wszystkich zainteresowanych i sympatyków zachęcamy do aktywnego włączenia się w VIII Dni Osób Niepełnosprawnych Miasta Legionowo i Powiatu Legionowskiego, które odbędą się w roku 2019.

  więcej
 • Kultura

  Oj, będzie się działo...

  dodano: 10 stycznia 2019

  Jak co roku, już od 27 lat, w drugą niedzielę stycznia, na terenie naszego kraju gra dość niezwykła orkiestra. Również Legionowo przyłączy się do tego wyjątkowego grania. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, bo oczywiście o niej tu mowa, zbierać będzie pieniądze na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom.

  więcej
 • Kultura

  „Time for Dance 2019”

  dodano: 10 stycznia 2019

  Międzynarodowy Turniej Taneczny „Time for Dance 2019” odbędzie się 11 i 12 stycznia 2019 r w DPD Arena Legionowo.

  więcej