zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Kultura

 • KulturaŚwiąteczne iluminacje 2019 w Legionowie

  Legionowo rozbłysło świątecznymi iluminacjami

  Data dodania: 07 grudnia 2018

  W środę i czwartek rozświetliły się legionowskie ulice, Park Zdrowia, rynek, Plac Wodny i ratusz. Iluminacje nadają już świąteczny klimat miastu. Na patio urzędu pojawiła się nowa ozdoba dla miłośników fotografowania.

  więcej
 • Kultura

  "Kultura bez granic"

  Data dodania: 30 listopada 2018

  W związku z rozpoczęciem nowego sezonu cyklu „Kultura bez granic” Urząd Miasta Legionowo serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w koncercie symfonicznym z okazji 200. rocznicy urodzin Stanisława Moniuszki, który odbędzie się w Filharmonii Narodowej, 15 marca 2019 r. o godz. 19:30.

  więcej
 • KulturaFinał VII Dni Osób Niepełnosprawnych

  Finał VII Dni Osób Niepełnosprawnych

  Data dodania: 20 listopada 2018

  Uroczyste zakończenie VII Dni Osób Niepełnosprawnych Miasta Legionowo i Powiatu Legionowskiego nastąpiło 15 listopada br., w sali widowiskowej legionowskiego ratusza. Podczas finału podsumowano także doroczną akcję poświęconą Alternatywnym i Wspomagającym Metodom Komunikacji (AAC).

  więcej
 • Kultura100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości Polski

  6. Festiwal Gęsiny

  Data dodania: 09 listopada 2018

  Już po raz szósty zapraszamy mieszkańców Legionowa do wspólnego świętowania podczas Festiwalu Gęsiny. Tym razem wydarzenie odbędzie się 12 listopada na terenie Areny Legionowo (ul. B. Chrobrego 50B). Zapraszamy już od godz. 13:00. Wśród atrakcji: teatrzyk dla dzieci, występ kabaretu, "Darcie Pierza", koncert Hanny Rybki z kapelą góralską oraz wiele więcej.

  więcej
 • KulturaBajkowa Poczytalnia: Historia miłości Jana i Marysieńki

  Bajkowa Poczytalnia: Historia miłości Jana i Marysieńki

  Data dodania: 18 października 2018

  W kolejny sezon Bajkowej Poczytalni małych widzów wprowadził Teatr Królewski z Wilanowa ze spektaklem „Historya miłości Jana i Marysieńki kuchnią przeplatana”. Opowieść oparta na unikatowych listach miłosnych Jana III Sobieskiego do Marii Kazimiery, w reżyserii Aliny Więckiewicz, przeniosła gości do XVII wieku…

  więcej
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie