zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A

Kultura

 • KulturaRock&Cud 2016

  Rock&Cud

  Data dodania: 14 sierpnia 2017

  Obchody święta Wojska Polskiego i święta Wniebowzięcia Matki Bożej to jak zwykle okazja do wyjątkowego świętowania. Podobnie jak w minionym roku na Rynku Miejskim w Legionowie odbędzie się impreza zatytułowana Rock&Cud. Rozpocznie się ona o godz. 14:00. Atrakcje w tym dniu organizowane są z okazji rocznicy Bitwy Warszawskiej z 1920 roku, nazywanej także Cudem nad Wisłą. Będzie rockowo, patriotycznie i rodzinnie.

  więcej
 • KulturaPlakat promujący festiwal

  XIII Legionowski Festiwal Muzyki Kameralnej i Organowej

  Data dodania: 27 lipca 2017
  Miłośnicy muzyki poważnej z pewnością będą zachwyceni rozpoczynającym się już niedługo Festiwalem Muzyki Kameralnej i Organowej.
  więcej
 • KulturaLogo kapituły konkursu

  Gratulacje dla biblioteki

  Data dodania: 26 lipca 2017

  Z przyjemnością informujemy, że Jury konkursu Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich na najciekawsze wydarzenie organizowane w ramach programu Tydzień Bibliotek 2017 postanowiło uhonorować Listem Gratulacyjnym za oryginalną propozycję akcji promującej czytelnictwo naszą legionowską bibliotekę za grę "Znajdź białego kruka"!

  więcej
 • KulturaLogo: Punkt kontaktowy Europa dla Obywateli

  Bezpłatne spotkanie informacyjne o programie "Europa dla obywateli"

  Data dodania: 24 lipca 2017
  Punkt Kontaktowy "Europa dla obywateli" zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych, samorządów oraz innych organizacji i instytucji działających w obszarach społeczeństwa obywatelskiego i pamięci europejskiej na bezpłatne spotkanie informacyjne o programie "Europa dla obywateli", które odbędzie się 27 lipca w Białymstoku
  więcej
 • Kultura

  Wieczory Kameralne

  Data dodania: 23 czerwca 2017
  Już dziś (23.06) zapraszamy wszystkich mieszkańców na Rynek Miejski na wieczór kameralny. Spotkania z muzyką na żywo są planowane przez całe lato w legionowskich parkach.
  więcej
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

Miejska Biblioteka Publiczna w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejSystem Gospodarki Odpadami w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStraż Miejska w LegionowieKZB LegionowoPECPWK LegionowoStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowiePowiatowy Urząd Pracy w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w Legionowie