zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Kultura

 • KulturaZdjęcie zespołu fot. Wojciech Gonder

  Legionowska Rodzina

  dodano: 22 sierpnia 2019

  JESTEŚMY SZCZĘŚLIWĄ RODZINĄ to rockandrollowa formacja, którą tworzą ludzie pochodzący z różnych, muzycznych światów, w tym znany i lubiany frontman Sex Bomby Robert Szymański. Co najważniejsze, są to ludzie ze świata legionowskiej muzyki. Już wkrótce ukaże się pierwsza płyta zespołu.

  więcej
 • KulturaKonkurs „DRZWI DO KSIĄŻKI – NARODOWE CZYTANIE 2019”

  Konkurs „DRZWI DO KSIĄŻKI – NARODOWE CZYTANIE 2019”

  dodano: 14 sierpnia 2019

  Konkurs „DRZWI DO KSIĄŻKI – NARODOWE CZYTANIE 2019” na cykl projektów okładek do 8 nowel ogłoszonych w ramach Narodowego Czytania 2019.

  więcej
 • Rocznica Powstania Warszawskiego

  Data wydarzenia: 01 sierpnia 2019

  Władze Miasta Legionowo oraz Koło Światowego Związku Żołnierzy AK i Oddział Stowarzyszenia Szarych Szeregów w Legionowie serdecznie zapraszają na Legionowskie obchody 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, które odbędą się 1 sierpnia 2019 r.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńObrazek z filmu. Na pierwszym planie bohater: Kubo

  Kino letnie dla dzieci "Kubo i dwie struny"

  dodano: 23 lipca 2019

  Wstęp wolny. Kubo i dwie struny - nominowana do Oscara opowieść o przygodach nieustraszonego chłopca - syna legendarnego samuraja.

  więcej
 • KulturaXV Legionowski Festiwal Muzyki Kameralnej i Organowej

  XV Legionowski Festiwal Muzyki Kameralnej i Organowej

  dodano: 08 lipca 2019

  Legionowski Festiwal Muzyki Kameralnej i Organowej tradycyjnie odbywa się co roku w lipcu, sierpniu i wrześniu. Gromadzi słuchaczy, miłośników muzyki klasycznej i jej perfekcyjnych wykonawców - organistów i kameralistów. Organizatorem festiwalu jest Miejski Ośrodek Kultury w Legionowie, a dyrektorem artystycznym dr Jan Bokszczanin.

  więcej