zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A

Kultura

 • KulturaJazz Jam wystartował!/Fot. Miejski Ośrodek Kultury

  Jazz Jam wystartował!

  Data dodania: 18 października 2017

  Jazz w najlepszym wydaniu powrócił do nas na dobre. Właśnie trwa 2. edycja Festiwalu Mazowiecki Jazz Jam. Legionowo, którego współorganizatorem jest Powiat Legionowski.

  więcej
 • KulturaPaczka literacka

  Paczka literacka

  Data dodania: 17 października 2017

  Poczytalnia ogłasza konkurs, w którym wygrać można jedną, dwie, a nawet dziewięć różnych książek! Co należy zrobić? Pobrać ten PLIK z pytaniami konkursowymi i odpowiedzieć na 3 pytania dotyczące wybranej książki (można wybrać więcej niż jedną książkę). Na kartę należy nanieść swoje dane (imię, nazwisko, nr karty bibliotecznej, adres mailowy i telefon kontaktowy) i przynieść ją do Poczytalni.

  więcej
 • KulturaMural w ZSO nr 2

  Uczniowskie murale

  Data dodania: 13 października 2017

  We wtorek (10.10) rozpoczęły się prace przy kolejnym legionowskim muralu. Tym razem powstanie on na murach dziedzińca szkoły przy ulicy Królowej Jadwigi – Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Króla Jana III Sobieskiego.

  więcej
 • Kultura

  Bardejov - światowe dziedzictwo UNESCO

  Data dodania: 10 października 2017
  Dyrektor Muzeum Historycznego w Legionowie - Jacek Emil Szczepański oraz dyrektor Instytutu Słowackiego w Warszawie - Milan Novotny serdecznie zapraszają na otwarcie wystawy czasowej pt. Bardejov - światowe dziedzictwo UNESCO, które odbędzie się  18 października 2017 r. (środa) o godzinie 12.00 w Muzeum Historycznym w Legionowie przy ul. A. Mickiewicza 23.
  więcej
 • Kultura

  Miss Wheelchair World 2017

  Data dodania: 06 października 2017

  Już w najbliższą sobotę (7.10) po raz pierwszy w historii odbędą się wybory Miss Wheelchair World 2017. Wśród 24 kobiet jest również Polka. Poznaj kandydatki na najpiękniejszą na świecie kobietę poruszającą się za pomocą wózka inwalidzkiego i zagłosuj na Miss Popularności.

  więcej
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

Miejska Biblioteka Publiczna w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejSystem Gospodarki Odpadami w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStraż Miejska w LegionowieKZB LegionowoPECPWK LegionowoStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowiePowiatowy Urząd Pracy w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w Legionowie