zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Kultura

 • Kalendarz wydarzeńGra Miejska

  Gra miejska z okazji rocznicy Bitwy Warszawskiej 1920 r.

  Data dodania: 08 sierpnia 2018

  „Cud nad Wisłą” to popularne określenie zwycięstwa polskich żołnierzy w Bitwie Warszawskiej 1920 r. W tym roku mija 98. rocznica tego ważnego wydarzenia. Urząd Miejski i Muzeum Historyczne w Legionowie zapraszają w środę 15 sierpnia na rodzinną grę miejską, która rozpocznie się o godz. 14.00 na Skwerze Popiełuszki (obok pomnika marsz. J. Piłsudskiego).

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńMieczysław Smerek

  Mieczysław Smerek – redaktor legionowskiej prasy konspiracyjnej

  Data dodania: 31 lipca 2018

  W niedzielę 5 sierpnia o godz. 15 zapraszamy do filii „Piaski” mieszczącej się przy al. Sybiraków 23 na prelekcję dr. Mirosława Pakuły o legionowskim konspiratorze Mieczysławie Smereku.

  więcej
 • Kultura

  RAP&CUD casting - wyniki: Dziergi

  Data dodania: 27 lipca 2018

  Z okazji imprezy Rap&Cud, która odbędzie się 15 sierpnia 2018 r. w Legionowie poszukiwaliśmy amatorskich zespołów rockowych lub hip–hopowych, które chciałyby zaprezentować się na naszej scenie i wystąpić jako support takich gwiazd jak SMOLASTY I PEZET! Poznajcie trzeciego z artystów którzy wystąpią przed Smolastym i PZtem.

  więcej
 • KulturaXIV Legionowski Festiwal Muzyki Kameralnej i Organowej

  XIV Legionowski Festiwal Muzyki Kameralnej i Organowej

  Data dodania: 27 lipca 2018

  W tym roku już po raz czternasty spotkamy się na koncertach legionowskiego festiwalu. Mamy przyjemność zaprosić Państwa na siedem koncertów, od lipca, a kolejne w następne niedziele, aż do 2 września.

  więcej
 • KulturaPlakat - promujący imprezę

  Noc kabaretów

  Data dodania: 26 lipca 2018

  Pierwsza Legionowska Noc Kabaretów odbędzie się 16 września br. w legionowskiej Arenie. Już dzisiaj zapraszamy Państwa na potężną porcję śmiechu, tym bardziej, że część dochodów pochodzących z tej imprezy będzie przeznaczona na cele charytatywne.

  więcej
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

Miejska Biblioteka Publiczna w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejSystem Gospodarki Odpadami w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStraż Miejska w LegionowieKZB LegionowoPECPWK LegionowoStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowiePowiatowy Urząd Pracy w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa