zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Kultura

 • KulturaKółko utworzone przez uczestników zajęć Artbale

  Legionowskie Senioritki Artbale 2019

  dodano: 12 grudnia 2019

  Zakończyła się kolejna już edycja projektu dedykowanego starszym mieszkańcom Legionowa, pod nazwą „Legionowskie Senioritki Artbale 2019” (z dniem 10 grudnia 2019 r.). Zadanie dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Legionowo a zrealizowane przez Stowarzyszenia ARTBALE. Do zadania zgłosiło się 28 mieszkańców w wieku emerytalnym i brało stały udział w dwóch grupach ponad 20 osób, młodych duchem i chcących zadbać o aktywność ruchową w miłej atmosferze starszych mieszkańców Legionowa, zamierzających poświęcić trochę swojego wolnego czasu na naukę i wspólne spotkania ze sztuką tańca.

  więcej
 • KulturaOkładka komiksu o Legionowie

  Legionowo – Miasto z duchem Niepodległej

  dodano: 12 grudnia 2019

  W związku z wyjątkowym okresem jakim jest 100. rocznica nadania nazwy Legionowo, powstał wyjątkowy komiks: Legionowo – Miasto z Duchem Niepodległej. Jego autorami są Agnieszka Ostrowska-Błońska oraz Paweł Błoński. W środę 11 grudnia br. odbyło się z nimi spotkanie w Poczytalni w którym uczestniczyli uczniowie Legionowskich szkół.

  więcej
 • W 80 dni dookoła... Bajkał, Kamczatka, Wyspy Kuryłskie

  W 80 dni dookoła... Bajkał, Kamczatka, Wyspy Kuryłskie

  Data wydarzenia: 10 grudnia 2019

  Opowieść o Syberii i rosyjskim Dalekim Wschodzie rozpocznie się od Bajkału, gdzie oprócz wspaniałych krajobrazów można zaobserwować spotkanie odmiennych kultur.

  więcej
 • Time for Dance

  Międzynarodowy Turniej Taneczny „TIME FOR DANCE 2020”

  Data wydarzenia: 10 - 11 stycznia 2020

  W dniach 10 i 11 stycznia 2020 r w pięknym obiekcie DPD Arena Legionowo odbędzie się Międzynarodowy Turniej Taneczny „Time for Dance 2020”.

  więcej
 • KulturaSpotkanie z Joanną Opiat-Bojarską/Fot. Poczytalnia

  Policjanci i ich tajemnice. Spotkanie z Joanną Opiat-Bojarską

  dodano: 02 grudnia 2019

  Kobieta, którego niczego się nie boi i którą życie mocno doświadczyło. Autorka, ekonomistka, uśmiechnięta i towarzyska. O Joannie Opiat-Bojarskiej można powiedzieć wiele. Ale na pewno niewielu spodziewałoby się, że pozornie tak delikatna osoba może prześwietlać nie zawsze bezpieczny i mocno niepewny świat policjantów…

  więcej