zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Kultura

 • Kultura

  Potańcówki wracają do Parku Zdrowia

  Data dodania: 21 czerwca 2018

  Już w najbliższą sobotę (23.06) o godz. 19.00 do Parku Zdrowia powraca taniec. Na rozpoczęcie sezonu wystąpi Formacja Tango Para Todos. Po koncercie odbędzie się tradycyjna potańcówka.

  więcej
 • Kultura

  Teatralia 2018

  Data dodania: 21 czerwca 2018

  Fundacja "Czas kultury" zaprasza na IV Ogólnopolski Festiwal Teatrów Amatorskich w sali widowiskowej ratusza. Wstęp na wszystkie spektakle wolny.

  więcej
 • Kultura

  39 Dni Legionowa już za nami!

  Data dodania: 20 czerwca 2018

  Przez dwa czerwcowe dni legionowianie bawili się na terenie przy Arenie Legionowo. Pogoda dopisała. Tłumy dorosłych i dzieci zwiedzały namiotowe miasteczko, skakały na dmuchańcach i oglądały koncerty przygotowane na tę okazję.

  więcej
 • KulturaNa zdjęciu uczące się dzieci/Fot. ZSP Nr 2

  BZIK czytelniczy, czyli Biblioteka z Innowacyjną Klasą

  Data dodania: 11 czerwca 2018

  Za nami kolejne trzy lata intensywnej i ciekawej pracy z innowacją czytelniczą,.  Współczesny świat, daleko posunięta technologia komputerowa, ogólny dostęp do Internetu może okazać się niebezpieczny dla młodego czytelnika, który jeszcze nie w pełni potrafi odróżnić dobro od zła. Świat książek, bohaterów literackich i ich przygód jest  doskonałym drogowskazem dla każdego z nas. Dlatego właśnie powstał Bzik czytelniczy. Wieloletnie doświadczenia w pracy z dziećmi zaowocowały programem, którego realizacja niewątpliwie pozytywnie wpływa na uczniów. Bzik czytelniczy to  kreatywna praca, nowe doświadczenia, liczne sukcesy i doskonała zabawa. A oto pigułka tego, co udało nam się zrobić w trzy lata.

  więcej
 • KulturaMuzeum bez tajemnic

  Muzeum bez tajemnic

  Data dodania: 06 czerwca 2018
  Spotkanie z historią w Muzeum Historycznym w Legionowie oraz warsztaty plastyczne to kolejne wydarzenia, które odbędą się w ramach VII Dni Osób Niepełnosprawnych Miasta Legionowo i Powiatu Legionowskiego.
  więcej
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

Miejska Biblioteka Publiczna w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejSystem Gospodarki Odpadami w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStraż Miejska w LegionowieKZB LegionowoPECPWK LegionowoStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowiePowiatowy Urząd Pracy w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa