zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Kultura

 • KulturaNa zdjęciu (od lewej): dr Mirosław Pakuła, prof. Aleksander Łuczak, dr hab. Jacek Szczepański

  XII tom Rocznika

  dodano: 14 stycznia 2020

  W minionym miesiącu, 8 grudnia w pawilonie wystawowym Muzeum Historycznego w Legionowie odbyła się prezentacja XII tomu „Rocznika Legionowskiego”.

  więcej
 • KulturaPrezentacja Katalogu. Na zdjęciu (od lewej): Wawrzyniec Orliński, dr Magdalena Woińska

  Prezentacja katalogu

  dodano: 14 stycznia 2020

  W niedzielę 12 stycznia 2020 r. odbyła się promocja książki „De Profundis… Archeologia ziem powiatu legionowskiego. Katalog wystawy” autorstwa Wawrzyńca Orlińskiego i dr Magdaleny Woińskiej.

  więcej
 • KulturaNa zdjęciu wolontariusze w Ratuszu

  WOŚP w Legionowie

  dodano: 13 stycznia 2020

  Za nami 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego celem w tym roku jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. W Legionowie pracowały 4 sztaby, które łacznie zebrały 398 341,51 zł tysięcy złotych, jest to nowy rekord - w 2019 roku udało się zebrać blisko 320 tysięcy złotych.

   

  więcej
 • KulturaBaner Informacyjny - WOSP 2020

  Gramy w Polsce i na całym świecie – WOŚP w Legionowie!

  dodano: 10 stycznia 2020

  28. Finał WOŚP odbędzie się 12 stycznia 2020 r., a jego celem będzie zbiórka dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

  więcej
 • KulturaOrszak Trzech Króli.

  Legionowski Orszak Trzech Króli

  dodano: 08 stycznia 2020
  Tradycyjnie, jak co roku, Legionowski Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami miasta. Mimo padającego śniegu i zimna, wydarzenie to zgromadziło dużą ilość mieszkańców.
  więcej