zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A

Kultura

 • Kultura

  Zima w mieście 2018

  Data dodania: 04 stycznia 2018

  Ferie na Mazowszu zaczynają się 15 stycznia i potrwają do 26 stycznia. Oto oferta dla dzieci pozostających w Legionowie, przygotowana przez miejskie instytucje i partnerów.

   

  więcej
 • Kulturaźródło: Biuro Rzecznia Praw Dziecka

  Bezpieczny Sylwester

  Data dodania: 29 grudnia 2017

  Zabawa sylwestrowa oraz czas ją poprzedzający, to dla wielu okazja do świętowania połączonego z używaniem fajerwerków, zimnych ogni, czy petard. Piękne, kolorowe i głośne fetowanie nadejścia Nowego Roku może być jednocześnie niezwykle niebezpieczne – chwila nieuwagi potrafi skutkować ciężkimi urazami ciała, a nawet utratą życia - pisze Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak, w tradycyjnym liście do dorosłych świętujących nadejście Nowego Roku.

  więcej
 • KulturaAmnestia

  Amnestia

  Data dodania: 22 grudnia 2017

  Miejska Biblioteka Publiczna w Legionowie zachęca do oddania przetrzymanych zbiorów bez opłat. Amnestia dla zapominalskich i przetrzymujących książki trwa w okresie między 22 a 29 grudnia br.

  więcej
 • Kultura

  Miejskie kolędowanie

  Data dodania: 18 grudnia 2017

  Jak co roku władze i mieszkańcy Legionowa wzięli udział we wspólnej Wigilii Miejskiej. Odbyła się ona wczoraj (17.12) w ratuszu.

   

  więcej
 • KulturaKomiksowy zawrót głowy/Fot. MBP w Legionowie

  Komiksowy zawrót głowy

  Data dodania: 13 grudnia 2017

  Kredki w dłoniach, a głowach pełno pomysłów – oto czego potrzeba do powstania komiksu. Przekonali się o tym uczestnicy środowych warsztatów. Okazało się, że komiksy nie są dzieciom zupełnie obce…

  więcej
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

Miejska Biblioteka Publiczna w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejSystem Gospodarki Odpadami w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStraż Miejska w LegionowieKZB LegionowoPECPWK LegionowoStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowiePowiatowy Urząd Pracy w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w Legionowie