zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Kultura

 • Kultura

  „Balonowe stulecie”

  dodano: 17 kwietnia 2019

  Legionowo hucznie świętuje 100-lecie nadania nazwy. W ciągu całego roku odbywają się wystawy, koncerty i inne okolicznościowe wydarzenia. Największa impreza odbędzie się 11 maja. Tego dnia nie zabraknie koncertów, ustanowienia rekordu Polski w grze na cymbałkach oraz… fiesty balonowej.

  więcej
 • O czym szumią jodły w operze »Halka« Stanisława Moniuszki”

  Data wydarzenia:

  Z okazji Roku Moniuszki Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie ogłasza konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży pt. „O czym szumią jodły w operze »Halka« Stanisława Moniuszki”.

  więcej
 • KulturaLogo, żródło MOK Legionowo

  Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - 64. edycja

  dodano: 16 kwietnia 2019

  Miejski Ośrodek Kultury w Legionowie organizuje eliminacje rejonowe konkursu dla powiatów: nowodworskiego, wołomińskiego i legionowskiego.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńDni Miejskiego Ośrodka Kultury

  Dni Miejskiego Ośrodka Kultury

  dodano: 09 kwietnia 2019

  Dni MOK to co roku okazja do spotkań dla tych, którzy na bieżąco śledzą naszą działalność, ale też zaproszenie do wszystkich wahających się, czy z naszej oferty skorzystać. Układając program tegorocznych spotkań uwzględniliśmy klasyczny podział - proponujemy dzień teatralny, dzień filmowy i dzień muzyczny.

  więcej
 • KulturaWystawa w Ratuszu

  Zachwyć się kolorami

  dodano: 04 kwietnia 2019
  Jeszcze do 7 kwietnia można oglądać wystawę w miejskim ratuszu, wystawę która zachwyca wszystkich kolorami. Powstała ona z okazji VIII Dni Osób Niepełnosprawnych Miasta Legionowo i Powiatu Legionowskiego. Zapraszamy zapoznania się z kalendarzem wydarzeń, które odbędą się w Legionowie do listopada 2019 roku.
  więcej