zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Kultura

 • KulturaGrfika promojąca Niknące obrazy - Premiera słuchowiska on-line.

  Słuchowisko “Niknące obrazy” już dostępne

  dodano: 16 listopada 2020
  Już można słuchać! Zapraszamy do poznawania niknących obrazów Legionowa. Nagrania są dostępne na bibliotecznym kanale YouTube.
 • KulturaPlakat, konkurs foto - Moja niepodległość

  Konkurs fotograficzny - „Moja niepodległość”

  dodano: 12 listopada 2020
  Zbliża się jedno z najważniejszych świąt w naszym kraju. 11 listopada obchodzimy Święto Niepodległości, rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach nieobecności na mapach.
 • KulturaFlaga Polski, źródło: Ministerstwo Cyfryzacji

  Obchody 11 listopada

  dodano: 10 listopada 2020
  Legionowo jest miastem, które od zawsze silnie pielęgnuje tradycje historyczne. Od wielu lat miejskie Obchody Narodowego Święta Niepodległości były organizowane bardzo uroczyście. Niestety w 2020 roku, ze względu na panującą w kraju pandemię wirusa SARS-CoV-2 wydarzenie to będzie miało nieco inny scenariusz.
 • KulturaGrafika wyróżniająca z napisem - Wirtualne spacery po Warszawie. Informacje o projekcie, logo organizatora i logo Mazowsze. serce Polski

  Bezpłatne spacery wirtualne po Warszawie

  dodano: 05 listopada 2020

  Stowarzyszenie Przewodników Turystycznych "Złota Kaczka" zaprasza osoby niepełnosprawne z terenu Mazowsza do udziału w "Wirtualnych spacerach po Warszawie!".

 • KulturaGrafika z napisem - Konkurs mój blok reklamowy

  Konkurs "Mój blok reklamowy"

  dodano: 03 listopada 2020

  "Mój blok reklamowy" to konkurs dla młodzieży, organizowany przez Powiatową Instytucję Kultury w Legionowie.