zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A

Seniorzy

W trosce o dobro mieszkańców Urząd Miasta Legionowo podejmuje szereg działań na rzecz poprawy jakości życia i zdrowia legionowian, a zwłaszcza seniorów. Samorząd Legionowski od wielu lat jest otwarty na współpracę z organizacjami pozarządowymi zrzeszającymi seniorów. Współpraca ta odbywa się na zasadach wspierania i powierzania zadań, których celem jest integracja środowiska.

Pomimo wszystko, istnieje olbrzymia potrzeba kierowania do seniorów niezrzeszonych w organizacjach pozarządowych innych rozwiązań interdyscyplinarnych, tak by współpraca samorządu legionowskiego została poszerzona.

 • KomunikatyLogo PEC Legionowo

  Barwienie wody w miejskim systemie ciepłowniczym

  Data dodania: 01 sierpnia 2017
  Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej „Legionowo” Sp. z o. o. zawiadamia, że w dniach od 7 do 30 sierpnia planowane jest przeprowadzenie szczelności sieci i urządzeń ciepłowniczych.
  więcej
 • SeniorzyPiktogram: Wspólnota

  Bądź czujny! Dbaj o swój dom!

  Data dodania: 21 czerwca 2017

  Nasz dom lub mieszkanie, w którym zgromadzony jest dorobek wielu lat pracy, stanowi łakomy kąsek dla złodzieja. Dlatego warto zrobić wszystko, by ograniczyć do minimum zagrożenie włamania. Jest to szczególnie ważne, gdy pozostawiamy dom lub mieszkanie bez opieki.

  więcej
 • KomunikatyRewitalizacja Starego Kasyna. Na zdjęciu widać obiekt przed i po rewitalizacji

  Zapraszamy do zgłaszania kandydatur do Zespołu ds. Rewitalizacji

  Data dodania: 02 czerwca 2017
  W związku z wdrażaniem nowego Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Miejskiej Legionowo do roku 2023 powołany zostanie Zespół ds. Rewitalizacji. Będzie on pełnić funkcję opiniodawczo-doradczą w stosunku do Prezydenta Miasta Legionowo, w zakresie rewitalizacji, w szczególności odnośnie procesów monitorowania, wdrażania oraz aktualizowania Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Miejskiej Legionowo do roku 2023.
  więcej
 • Bezpłatne badanie poziomu cukru we krwi oraz ciśnienia tętniczego

  Data dodania: 02 czerwca 2017
  Zapraszamy na bezpłatne badanie poziomu cukru we krwi oraz ciśnienia tętniczego. Terminy: 4 czerwca 2017 r. - ARENA Legionowo, ul. B.Chrobrego 50 B w godz. 13.00-18.00, 17 czerwca 2017 r. - STADION MIEJSKI, ul. Parkowa 27 A w godz. 15.00-20.00
  więcej
 • SeniorzyZłote gody

  Złote Gody

  Data dodania: 25 maja 2017

  W miniony weekend Prezydent Miasta Roman Smogorzewski miał zaszczyt wręczyć medale za długoletnie pożycie małżeńskie kilku parom z Legionowa. Tradycyjnie już uroczystości te odbyły się w Sali Ślubów w legionowskim ratuszu.

  więcej
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

Miejska Biblioteka Publiczna w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejSystem Gospodarki Odpadami w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStraż Miejska w LegionowieKZB LegionowoPECPWK LegionowoStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowiePowiatowy Urząd Pracy w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w Legionowie