zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Seniorzy

W trosce o dobro mieszkańców Urząd Miasta Legionowo podejmuje szereg działań na rzecz poprawy jakości życia i zdrowia legionowian, a zwłaszcza seniorów. Samorząd Legionowski od wielu lat jest otwarty na współpracę z organizacjami pozarządowymi zrzeszającymi seniorów. Współpraca ta odbywa się na zasadach wspierania i powierzania zadań, których celem jest integracja środowiska.

Pomimo wszystko, istnieje olbrzymia potrzeba kierowania do seniorów niezrzeszonych w organizacjach pozarządowych innych rozwiązań interdyscyplinarnych, tak by współpraca samorządu legionowskiego została poszerzona.

 • Seniorzy

  Aktywny Senior!

  Data dodania: 09 listopada 2018

  Wielu seniorów wciąż czuje się młodo, ma siły i chęci do działania. Program aktywizujący tę grupę społeczną, przyjęty przez powiatowych radnych, to odpowiedź na potrzeby i oczekiwania osób, które na emeryturze chcą ciekawie i aktywie spędzać czas.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeń1 Powiatowa Spartakiada Seniorów

  1 Powiatowa Spartakiada Seniorów

  Data dodania: 01 października 2018

  Stowarzyszenie Pomocy Potrzebującym Nadzieja, we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Legionowie, organizuje  I Spartakiadę Seniorów Powiatu Legionowskiego. W zawodach wezmą udział reprezentacje seniorskie z wszystkich gmin i miast powiatu. Celem nadrzędnym spartakiady jest wykształcenie w środowisku seniorów potrzeby dbania o własne zdrowie, dobrą kondycję fizyczną i psychiczną, zrozumienia egzystencjonalnej potrzeby ruchu, jego znaczenia w podtrzymywaniu sprawności fizycznej i psychicznej oraz promowania aktywnego stylu życia.

  więcej
 • SamorządoweUlotka informacyjna

  IV Rajd Pieszy

  Data dodania: 28 września 2018

  Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego odwiedzenia najważniejszych miejsc pamięci, na których organizatorzy opowiedzą o wydarzeniach i osobach szczególnie ważnych dla naszej zbiorowej pamięci.

  więcej
 • Komunikaty

  Nabór uczestników do projektu „LEGIONOWSKIE SENIORITKI ARTBALE” 2018

  Data dodania: 28 września 2018

  Po raz kolejny miło jest nam poinformować Państwa o realizacji przez Stowarzyszenia ARTBALE projektu dedykowanego mieszkańcom Legionowa, pod nazwą „LEGIONOWSKIE SENIORITKI ARTBALE 2018”. Dzięki wsparciu Gminy Miejskiej Legionowo, zapraszamy młodych duchem i chcących zadbać o aktywność ruchową w miłej atmosferze starszych mieszkańców Legionowa, zamierzających poświęcić trochę swojego wolnego czasu na bezpłatną naukę i wspólne spotkania ze sztuką tańca.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeń

  Kino plenerowe na miejskim rynku

  Data dodania: 07 września 2018
  • 7.09 - "Dziewczyna z pociągu" , Rynek Miejski godz. 19:30
  • 8.09 - "Przedwiośnie" , Rynek Miejski godz. 19:30
  • 9.09 - "Nie ma mowy" , Rynek Miejski godz. 19:30
  więcej
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie