zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A

Seniorzy

W trosce o dobro mieszkańców Urząd Miasta Legionowo podejmuje szereg działań na rzecz poprawy jakości życia i zdrowia legionowian, a zwłaszcza seniorów. Samorząd Legionowski od wielu lat jest otwarty na współpracę z organizacjami pozarządowymi zrzeszającymi seniorów. Współpraca ta odbywa się na zasadach wspierania i powierzania zadań, których celem jest integracja środowiska.

Pomimo wszystko, istnieje olbrzymia potrzeba kierowania do seniorów niezrzeszonych w organizacjach pozarządowych innych rozwiązań interdyscyplinarnych, tak by współpraca samorządu legionowskiego została poszerzona.

 • SeniorzyZłote, Szafirowe i Żelazne Gody w Legionowie

  Złote, Szafirowe i Żelazne Gody w Legionowie

  Data dodania: 13 lutego 2018

  Tradycją jest, że Prezydent Miasta Legionowa zaprasza pary małżeńskie, które obchodzą rocznice długoletniego pożycia małżeńskiego. Tym razem w ostatnią sobotę 10.02 do Sali Ślubów przybyło aż 13 par.

  więcej
 • Seniorzylogo - rządowego programu

  Bankierzy Czasu II

  Data dodania: 23 stycznia 2018

  Projekt „Bankierzy Czasu II” jest współfinansowany w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych (ASOS) na lata 2014 – 2020.

  więcej
 • SeniorzyOgólnopolska Karta Seniora

  Ogólnopolska Karta Seniora

  Data dodania: 22 stycznia 2018

  Każdy Senior, który skończył 60 lat może bezpłatnie wyrobić własną kartę seniora. Wystarczy, że przystąpi do programu Ogólnopolskiej Karty Seniora, wypełniając formularz zgłoszeniowy (do pobrania poniżej w pliku lub do odebrania osobiście w Wydziale Zdrowia Publicznego i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Legionowo, III p., pok. 4.25).

  więcej
 • KulturaŻyczenia:

  Kochane Babcie! Kochani Dziadkowie!

  Data dodania: 21 stycznia 2018

  W dniu waszego święta pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, uśmiechu, radości życia i samych szczęśliwych chwil w gronie kochających dzieci i wnuków.

  więcej
 • KomunikatySpotkanie z seniorami

  Bezpieczny senior

  Data dodania: 07 grudnia 2017

  Policjantka z legionowskiej komendy zorganizowała kolejne spotkanie z seniorami. Tym razem odbyło się ono ze studentami Uniwersytetu III Wieku w Legionowie. Asp. szt. Justyna Stopińska omówiła tematy dotyczące m.in. zagrożeń wynikających z oszustw metodą na tzw. „wnuczka" czy "policjanta”. Ponadto policjantka przypomniała zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

  więcej
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

Miejska Biblioteka Publiczna w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejSystem Gospodarki Odpadami w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStraż Miejska w LegionowieKZB LegionowoPECPWK LegionowoStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowiePowiatowy Urząd Pracy w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej