zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Seniorzy

W trosce o dobro mieszkańców Urząd Miasta Legionowo podejmuje szereg działań na rzecz poprawy jakości życia i zdrowia legionowian, a zwłaszcza seniorów. Samorząd Legionowski od wielu lat jest otwarty na współpracę z organizacjami pozarządowymi zrzeszającymi seniorów. Współpraca ta odbywa się na zasadach wspierania i powierzania zadań, których celem jest integracja środowiska.

Pomimo wszystko, istnieje olbrzymia potrzeba kierowania do seniorów niezrzeszonych w organizacjach pozarządowych innych rozwiązań interdyscyplinarnych, tak by współpraca samorządu legionowskiego została poszerzona.

 • KomunikatyGrafika: seniorze nie daj się nabrać

  Seniorze bądź ostrożny - nie daj się oszukać!

  dodano: 25 sierpnia 2020

  Oszuści wciąż sięgają po różne metody by wyłudzić nasze oszczędności. Modyfikują te już dobrze znane, jak „na policjanta” i „na wnuczka”. Działają tak, by seniorzy wierzyli w opowiedziane przez nich historie. Mimo nieustannych apeli, zdarzają się osoby, które dają się oszukać.

 • KomunikatyLogo Międzywojewódzki Cech Kominiarzy

  “Sadza płonie. Czad zabija. Żyj” – kampania społeczna Cechu Kominiarzy

  dodano: 20 sierpnia 2020

  Komunikat Międzywojewódzkiego Cechu Kominiarzy do właścicieli, zarządców i użytkowników budynków w związku z kampanią społeczną „Sadza płonie. Czad zabija. Żyj”

 • KomunikatyNa zdjęciu głośniki z których wydobywają się dźwięki - syreny

  Syreny dla Powstańców Warszawskich

  dodano: 28 lipca 2020
  Przypominamy, że zbliża się 76. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Jedną z form oddania hołdu żołnierzom Polskiego Państwa Podziemnego oraz zamordowanym mieszkańcom stolicy będzie dźwięk syren alarmowych.
 • KomunikatyNa zdjęciu pomnik Polski Walczącej na rondzie Armii Krajowej w Legionowie

  1 sierpnia - delegacja ze sztandarem Kombatantów Armii Krajowej

  dodano: 23 lipca 2020
  W związku z 76. rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego Zespół Ochrony Pamięci Armii Krajowej „Brzozów” informuje, że jego delegacja ze sztandarem Kombatantów Armii Krajowej będzie obecna 1 sierpnia:
 • ZdrowieWózek inwalidzki

  Zmiana lokalizacji wypożyczalni sprzętu

  dodano: 22 lipca 2020

  Uprzejmie informujemy, że od 13 lipca Wypożyczalnia sprzętu pielęgnacyjno-wspomagającego oraz Miejsce Opieki Wytchnieniowej utworzone w ramach realizowanego przez Urząd Miasta Legionowo projektu pn. "Współpraca- Integracja-Pomoc" zostały przeniesione do DPD Areny Legionowo, ul. Bolesława Chrobrego 50 B.