zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Seniorzy

W trosce o dobro mieszkańców Urząd Miasta Legionowo podejmuje szereg działań na rzecz poprawy jakości życia i zdrowia legionowian, a zwłaszcza seniorów. Samorząd Legionowski od wielu lat jest otwarty na współpracę z organizacjami pozarządowymi zrzeszającymi seniorów. Współpraca ta odbywa się na zasadach wspierania i powierzania zadań, których celem jest integracja środowiska.

Pomimo wszystko, istnieje olbrzymia potrzeba kierowania do seniorów niezrzeszonych w organizacjach pozarządowych innych rozwiązań interdyscyplinarnych, tak by współpraca samorządu legionowskiego została poszerzona.

 • KomunikatyPunkt obsługi Klienta w Starostwie - źródło Powiat legionowski

  Starostwo znów czynne w soboty i dłużej w poniedziałki

  dodano: 07 lipca 2020

  Od 1 lipca w starostwie przywrócona została obsługa klientów w soboty i wydłużone godziny pracy w poniedziałki.

 • KomunikatyNa zdjęciu fragment munduru strażnika miejskiego

  Zmiana godzin funkcjonowania Straży Miejskiej

  dodano: 01 lipca 2020

  Od 1 lipca br. Straż Miejska w Legionowie pracuje od poniedziałku do soboty w godzinach 07:00-22:00.

 • KomunikatyNa zdjęciu warzywa w skrzynkach

  Targowisko wraca do normalności

  dodano: 04 czerwca 2020

  Po przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa Targowisko Miejskie w Legionowie znów zaczęło tętnić życiem. Od wtorku (2 czerwca) zarządzająca obiektem spółka KZB Legionowo umożliwiła kupcom oraz ich klientom powrót do handlowej codzienności sprzed kryzysu. Jak dotąd skorzystały z tej propozycji setki osób.

 • ZdrowiePlakat do Program „Razem – działania wspierające osoby starsze i rodziny w chorobach otępiennych”

  Program „Razem – działania wspierające osoby starsze i rodziny w chorobach otępiennych”

  dodano: 04 czerwca 2020
  W związku z procesami demograficznymi jakie możemy zaobserwować, wzrasta liczba osób cierpiących na choroby takie jak choroba Alzheimera i inne postaci otępień oraz depresja. Istotną konsekwencją demograficznego starzenia się społeczeństwa jest także coraz częstsze samotne zamieszkiwanie osób starszych, tzw. singularyzacja starości.
 • KulturaBaner Niknące obrazy. Na pierwszym planie dziecko. W tle zdjęcie sterowców.

  Niknące Obrazy w Bibliotece

  dodano: 22 maja 2020
  Mimo ograniczeń w działalności instytucji kultury, Miejska Biblioteka Publiczna w Legionowie nie poddaje się i zaprasza mieszkańców Legionowa do udziału w nowym projekcie bibliotecznym: „Niknące obrazy”.