zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Sport

 • SportZawodnicy UKS

  "Delfin" podbił Ciechanów

  dodano: 23 stycznia 2019

  Bardzo dobrze w 2019 r. zaprezentowali się zawodnicy UKS "Delfin" Legionowo, którzy sobotę (19 stycznia br.) na pływalni w Ciechanowie zajeli wysokie miejsca podczas II Mistrzostw Mazowsza w Pływaniu.

  więcej
 • Sport

  Zimowe pływanie w Katowicach

  dodano: 14 stycznia 2019

  W dniu 12 stycznia odbyły się V międzynarodowe Mistrzostwa Polski w zimowym pływaniu w Katowicach. Zawody rozgrywały się na stawie Szlomiok w Dolinie Trzech Stawów. Do zawodów zgłosiło się prawie 200 zawodników z całego świata. Temperatura powietrza wyniosła 1 stopień Celsjusza, natomiast woda 0,6 stopnia Celsjusza. Były to idealne warunki do pływania w lodzie.

  więcej
 • SportPlakat: Puchar Trzech Króli

  Puchar Trzech Króli

  dodano: 04 stycznia 2019

  Charytatywny Turniej Piłkarski jakiego jeszcze nie było!

  więcej
 • Sport

  Złóż wniosek o stypendium sportowe

  dodano: 27 grudnia 2018

  Informujemy, że 10 stycznia 2019 roku upływa termin składania wniosków o przyznanie stypendiów sportowych i nagród za osiągnięcia sportowe w 2018 roku.

  więcej
 • SportMikołajkowe zawody pływackie w

  Mikołajkowe zawody pływackie w "Wodnych Piaskach"

  dodano: 11 grudnia 2018

  Na Krytej Pływalni "Wodne Piaski", przeprowadzone zostały Mikołajkowe Zawody Pływackie. Organizatorami zawodów byli Urząd Miasta Legionowo, KZB Legionowo i klub pływacki UKS „Delfin" Legionowo. Zawody, które odbyły się w niedzielę (09.12) zostały wcześniej zapowiedziane przez Świętego Mikołaja, który specjalnie z tej okazji wygospodarował trochę czasu aby spotkać się z dziećmi i obdarować wspaniałych gości oraz zawodników prezentami.

  więcej