zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A

Sport

 • Sport3. Bieg Zająca

  3. Bieg Zająca

  Data dodania: 20 października 2017

  Serdecznie zapraszamy na "3. Bieg Zająca - Legionowo 2017", objęty patronatem Prezydenta Miasta Legionowo oraz Starosty Legionowskiego.  Świąteczna edycja tej biegowej imprezy odbędzie się w sobotę 16 grudnia br. Trasę wytyczono na terenie lasów Legionowa i okolic.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńLegionovia Legionowo - otwarcie sezonu w Arenie

  Legionovia Legionowo - otwarcie sezonu w Arenie

  Data dodania: 19 października 2017

  Legionovia intensywnie przepracowała przerwę śródsezonową. Jak co roku doszło do pewnych ruchów kadrowych, na skutek których do składu trenera Macieja Bartodziejskiego i jego nowego (powracającego do Legionowa) asystenta Piotra Olenderka dołączyły: rozgrywająca Paulina Szpak, przyjmujące: Magdalena Damaske Beata Mielczarek, środkowa Alicja Wójcik i atakująca Małgorzata Jasek. Przebudowana ekipa Legionovii wzięła udział w trzech turniejach towarzyskich: wygrała II Memoriał Jerzego Góreckiego w Legionowie, zaś była trzecia w Wieliczce i Bobolicach. Sparingi nie zawsze szły po myśli naszego zespołu, niewątpliwie jednak zademonstrowały duży potencjał Legionovii, która potrafiła prezentować siatkówkę na bardzo wysokim poziomie. Inauguracja sezonu w Legionowie odbędzie się w środę (25.10), Arena Legionowo o godz. 19:00, przeciwnikiem będzie K.S. DevelopRes Rzeszów.

  więcej
 • Wybiegaj Siebie. Kobieta rozciąga się na stadionie

  WYBIEGAJ SIEBIE - w każdy piątek

  Data wydarzenia:
  Cykliczne spotkania i treningi biegowe dla wszystkich kobiet.
  Zmotywujesz sie do biegania, trenowania i poczujesz chęć do wszelkiego działania.

  Wybiegaj siebie do życia
  Wybiegaj siebie do bycia
  Wybiegaj sobie fajne towarzystwo, ciekawe spotkania i wspólne działania
  Przyjdź na spotkanie biegowe, by zacząć biegać i wzmacniać się nie tylko fizycznie. Nie czekaj, zacznij już w piątek o 18.00
  Zbiórka przed Poczytalnią - przy windach :)
   

  Tu link, do strony, na której opisane są zmagania biegowe
  https://tvnmeteo.tvn24.pl/raporty-pogoda/mam-wybiegane,303,1,1,0,0.html
  tu link do wydarzenia:
  https://www.facebook.com/events/340100956401907/
  a tu link do fanpage
  https://www.facebook.com/biegiemdokina/

  więcej
 • Sport

  Kamień węgielny pod basen

  Data dodania: 10 października 2017

  Budowa pływalni przy Szkole Podstawowej nr 8 trwa od marca, w niedzielę (8.10) odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod tę inwestycję.

  więcej
 • SportII Festiwal Sprinterski

  II Festiwal Sprinterski

  Data dodania: 09 października 2017

  W sobotę (07.10) na pływalni 50 metrowej Warszawianka - Wodny Park, odbyły się zawody pływackie II Festiwal sprinterski Warszawianka. Na starcie rywalizowało 757 zawodników i zawodniczek z 42 klubów. UKS „Delfin” Legionowo reprezentowało 5 zawodników i 3 zawodniczki. Alicja Trzaska, Kaja Marońska, Natalia Startek, Daniel Szulc, Jakub Zieliński i Marcin Zieliński, Filip Zabagło oraz Filip Kamiński.

  Pomimo krótkiego okresu treningowego nasi zawodnicy zaprezentowali się dobrze, a niektórzy pobili nawet swoje rekordy życiowe.

  Gratulujemy zawodnikom niezłych wyników, które na początku sezonu dają nadzieję na kolejne udane starty.

  więcej
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

Miejska Biblioteka Publiczna w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejSystem Gospodarki Odpadami w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStraż Miejska w LegionowieKZB LegionowoPECPWK LegionowoStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowiePowiatowy Urząd Pracy w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w Legionowie