zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Sport

 • SportElite Cheerleadres Academy Legionowo

  Płock jest nasz! 2 złota i srebro

  dodano: 12 czerwca 2019

  Dziewczyny z Legionowa zawojowały w ostatnią sobotę (08.06 br.) XI Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Cheerleadres GRAND PRIX POLSKI 2019 w Płocku. Zdobyły dwa złote krążki i jedno srebro!

  więcej
 • SportXII Grand Prix w Pływaniu o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo

  XII Grand Prix w Pływaniu o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo

  dodano: 12 czerwca 2019

  XII Grand Prix w Pływaniu o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo odbyło się w niedzielę (9.06). Były to zawody organizowane przez klub UKS „Pingwiny”. W imprezie wzięło udział około 200 zawodników z 25 klubów z całej Polski. Dwóch wychowanków oraz trener UKS „Delfin” Legionowo zostało zaproszonych w roli gości honorowych przez organizatora Karola Perl. Byli to Dawid Szulich – Olimpijczyk z Londynu 2012 i Michał Perl – Mistrz Świata w pływaniu zimowym z Murmańska 2019 oraz ich trener Rafał Perl. Mieli oni przyjemność dekorować najlepszych zawodników i zawodniczki w poszczególnych konkurencjach.

  więcej
 • SportUczestnicy zawodów pływackich

  Młodzi pływacy na start

  dodano: 11 czerwca 2019

  Na pływalni „Wodne Piaski” odbyły się pierwsze zawody dla dzieci o puchar prezydenta miasta Legionowo. Organizatorami zawodów, które odbyły się 9 cze byli: Urząd Miasta Legionowo, KZB Legionowo, Arena Legionowo oraz UKS „Delfin” Legionowo.

  więcej
 • SportW dniach 31.05-02.06 w Gliwicach odbyły się Letnie Mistrzostwa Polski w pływaniu Masters. W imprezie wzięło udział ponad 370 zawodników z całego kraju. Klub UKS Delfin Legionowo reprezentowało czworo pływaków: Joanna Żbikowska, Krzysztof Żbikowski, Dawid Szulich i Michał Perl. Zawodnicy zdobili, rekordową jak na tą rangę zawodów, liczbę 13 medali.

  UKS Delfin Legionowo na mistrzostwach w Gliwicach

  dodano: 06 czerwca 2019
  W dniach 31.05-02.06 w Gliwicach odbyły się Letnie Mistrzostwa Polski w pływaniu Masters. W imprezie wzięło udział ponad 370 zawodników z całego kraju. Klub UKS Delfin Legionowo reprezentowało czworo pływaków: Joanna Żbikowska, Krzysztof Żbikowski, Dawid Szulich i Michał Perl. Zawodnicy zdobili, rekordową jak na tą rangę zawodów, liczbę 13 medali.
  więcej
 • SportPlakat zawodów w pływaniu dla dzieci

  Zgłoś dziecko na zawody w pływaniu

  dodano: 04 czerwca 2019

  Zapraszamy do zgłaszania swoich dzieci na Zawody w pływaniu.

  więcej