zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Sport

 • Kalendarz wydarzeńLOTTO Poland Bike Marathon jedzie do Legionowa

  LOTTO Poland Bike Marathon jedzie do Legionowa

  Data dodania: 20 kwietnia 2018

  To jedna z najbardziej urokliwych tras na mapie Poland Bike. W niedzielę 29 kwietnia w Legionowie odbędzie się trzeci etap cyklu LOTTO Poland Bike Marathon 2018. Oddalone od Warszawy o zaledwie 21 km Legionowo dziewiąty raz z rzędu znalazło się na mapie Poland Bike. Biuro Zawodów, start i meta wyścigów amatorów MTB znajdą się, tak jak przed rokiem, na Placu Kościuszki w Legionowie, przy zbiegu ulic Handlowej i Kwiatowej.

  więcej
 • SportLegendarna gala boksu...

  Legendarna gala boksu... "Polskie Las Vegas"

  Data dodania: 19 kwietnia 2018

  Już w sobotę 2 czerwca 2018 r. fanki i fani boksu na własne oczy przekonają się co oznacza "ringowa wojna". Boks zawodowy w najlepszym wydaniu już po raz siódmy zawita do Legionowa, za sprawą gali „Babilon Boxing Night – Cieślak vs Radchenko”

  więcej
 • SportZAwodniczki podczas meczu/Fot. Ryszard Glapiak

  Pozostał niedosyt

  Data dodania: 12 kwietnia 2018

  W ostatnim spotkaniu rundy zasadniczej Ligi Siatkówki Kobiet zawodniczki Legionovii Legionowo stanęły do walki z BKS Profi Credit Bielsko-Biała. I choć po bardzo ciekawym meczu zwyciężyły 3:2 to jednak wywalczone 2 pkt. nie zapewniły naszemu zespołowi spokoju. Zespół zakończył rundę zasadniczą na 11. miejscu, co oznacza baraże i konieczność walki o utrzymanie.

  więcej
 • SportTrening w trakcie zajęć/ Fot. Mariusz Sokalski

  Trenujemy z Legia Soccer Schools

  Data dodania: 12 kwietnia 2018

  W minioną niedzielę (8 kwietnia), odbyło się wielkie otwarcie Piłkarskich Przedszkoli Legii Warszawa w Legionowie. W inauguracyjnych zajęciach wzięło udział ponad 30 dzieci.

  więcej
 • SportPodium

  Wybieramy sportowca roku 2017

  Data dodania: 09 kwietnia 2018

  Już po raz piąty wybieramy sportowca roku Powiatu Legionowskiego. Do tegorocznej edycji plebiscytu zgłoszono 5 kandydatów. Poniżej prezentujemy ich sylwetki i zachęcamy do głosowania na swojego faworyta.

  więcej
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

Miejska Biblioteka Publiczna w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejSystem Gospodarki Odpadami w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStraż Miejska w LegionowieKZB LegionowoPECPWK LegionowoStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowiePowiatowy Urząd Pracy w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa