zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Sport

 • zdjęcie: KPR Legionowo, kibice KPR w DPD Arenie Legionowo

  KPR Legionowo vs KSSPR Końskie

  Data wydarzenia: 24 kwietnia 2019
  Mecz 22 kolejki, I ligi mężczyzn, pomiędzy KPR Legionowo i KSSPR Końskie zostanie rozegrany 26 kwietnia 2019 r. (piątek), o godz. 20:00 w DPD Arenie Legionowo – ul. Bolesława Chrobrego 50B.
  więcej
 • SportZawody w Mławie

  Ogólnopolskie zawody Pływackie w Mławie 13-14.04.2019

  dodano: 15 kwietnia 2019

  W sobotę i niedzielę 13-14.2019 na Pływalni Miejskiej w Mławie, odbyły się kolejne ogólnopolskie zawody w pływaniu, których gospodarzem był Klub Pływacki „Płetwal” Mława. Na starcie stawiło się 221 zawodników i zawodniczek z 30 klubów pływackich.

  więcej
 • SportWychowanek UKS

  Akademickie Mistrzostwa Polski 2019

  dodano: 08 kwietnia 2019

  W miniony weekend w Lublinie na 25 m pływalni "Aqua Lublin" zostały rozegrane Akademickie Mistrzostwa Polski. W imprezie udział wzięło ponad 850 zawodników z 74 polskich uczelni. Wychowanek UKS "Delfin" Legionowo Michał Perl reprezentował Akademie Leona Koźmińskiego pod skrzydłami wielokrotnego olimpijczyka Pawła Korzeniowskiego. Michał po raz pierwszy brał udział w imprezie, w której nie tylko reprezentował własny klub i miasto, ale i uczelnie na której studiuje.

  więcej
 • SportZdjęcie z zawodów: Grand Prix Polski w pływaniu Warszawa 06-07.04.2019

  Grand Prix Polski w pływaniu Warszawa 06-07.04.2019

  dodano: 08 kwietnia 2019

  W dniu 06-07.04.2019 w Warszawie odbyło się Grand Prix Polski na basenie 50m Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Podczas dwudniowej rywalizacji na starcie zawodów stawili się najlepsi pływacy w Polsce, w sumie 473 zawodników i zawodniczek z 84 klubów pływackich. Wśród nich wystartowało dwoje zawodników z klubu UKS „Delfin” Legionowo Alicja Trzaska i Filip Zabagło pod opieką trenera Piotra Cesarczyka.  Nasi zawodnicy z determinacją rywalizowali  z nadzieją na poprawę własnych rekordów.

  więcej
 • Sport

  LOTTO Poland Bike Marathon w Legionowie

  dodano: 02 kwietnia 2019

  „Legionowo. Porusza!” to legionowskie hasło ponownie idealnie oddało klimat LOTTO Poland Bike Marathon. Gigantyczny tłum amatorów dwóch kółek już dziesiąty raz z rzędu zawitał do podwarszawskiego Legionowa. Frekwencja rekordowa. Na starcie pierwszego etapu cyklu wyścigów, organizowanego przez Grzegorza Wajsa, stanęło prawie 1100 miłośników jazdy na rowerach górskich. To była wymarzona inauguracja jedenastego sezonu LOTTO Poland Bike Marathon 2019.

  więcej