zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Wszystkie

 • KulturaZdjęcie: Palmiry

  81. rocznica mordu w Palmirach

  dodano: 26 lutego 2021
  „Więźniowie przywożeni byli samochodami ciężarowymi z plandekami. Wyprowadzano ich z zawiązanymi oczami wprost nad wcześniej wykopane mogiły i nad nimi rozstrzeliwano” – czytamy w opracowaniu Rafała Degiela. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem na temat okoliczności śmierci wielu mieszkańców Legionowa i Jabłonny.
 • InwestycjeZnak roboty budowlane

  Pozimowe łatanie

  dodano: 26 lutego 2021
  Choć zimowa aura nie gościła u nas zbyt długo, to niestety panująca dotychczas pogoda negatywnie wpłynęła na stan nawierzchni dróg asfaltowych, a topniejący śnieg odsłania coraz to nowe ubytki.
 • Komunikatygrafika-Bezpiecznie-zdrowo-bezgotowkowo-POZIOM

  "Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo" – rusza kampania informacyjno-edukacyjna dla klientów ZUS

  dodano: 26 lutego 2021

  Coraz więcej osób pobiera świadczenia na konto bankowe. Jednak część klientów w dalszym ciągu decyduje, aby wypłaty z ZUS otrzymywać w gotówce. Jak wskazują badania przeprowadzone przez ZUS wśród tych osób, taka decyzja wynika w dużej mierze z braku wiedzy o tym jak korzystać z rachunku bankowego, a szczególnie z bankowości elektronicznej. Kampania „Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo” ma za zadanie rozpowszechnić wśród seniorów wiedzę na temat  korzyści, jakie daje konto w banku i jak bezpiecznie z niego korzystać.

 • ZdrowieGrafika wyróżniająca z napisem: Koronawirus Statystyka w powiecie legionowskim

  [Aktualizacja 26.02] Koronawirus. Statystyka w pow. legionowskim

  dodano: 26 lutego 2021

  [Aktualizacja 24.11.2020] Decyzją Głównego Inspektora Sanitarnego od 24 listopada stacje epidemiologiczne nie będą podawać komunikatów na temat koronawirusa.

  Poniżej przedstawiamy aktualizowane dane Ministerstwa Zdrowia dla obszaru powiatu legionowskiego.

 • EdukacjaTrzech małych chłopców nagrodzonych za uratowanie domu od spłonięcia wraz z trzema dorosłymi.

  Mali bohaterzy

  dodano: 26 lutego 2021

  W czwartek (25.02) w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Legionowie Prezydent Miasta Legionowo Roman Smogorzewski wraz z Komendantem Powiatowym PSP w Legionowie st. bryg. Radosławem Parapura oraz Dyrektor ZSP2 Dorotą Kuchtą wręczyli pamiątkowe dyplomy trzem uczniom, którzy zachowali się jak bohaterzy i uratowali dom od spłonięcia.

 • EdukacjaGrafika z napisem - Komunikat.

  Stypendia dla studentów niepełnosprawnych

  dodano: 26 lutego 2021
  O stypendium mogą ubiegać się studenci będący mieszkańcami Legionowa z orzeczonym umiarkowanym lub znacznym stopniem niepełnosprawności, którzy spełniają jednocześnie niżej wymienione warunki:
 • EdukacjaNa zdjęciu dziecko w szkole podczas zajęć, notuje

  Zasady rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Legionowo na r.szk. 2021/2022

  dodano: 25 lutego 2021

  Postępowanie rekrutacyjne prowadzone będzie z wykorzystaniem systemu teleinformatycznego w terminach określonych w harmonogramie wynikającym z Zarządzenia Nr 24/2021 Prezydenta Miasta Legionowo z dnia 26 stycznia 2021 r.

 • KomunikatyLogo - Mazowiecka Marka Ekonomii Społecznej

  Konkurs "Mazowiecka Marka Ekonomii Społecznej 2021"

  dodano: 25 lutego 2021
  Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej ogłasza kolejną edycję Konkursu "Mazowiecka Marka Ekonomii Społecznej 2021" i rozpoczyna przyjmowanie oficjalnych aplikacji konkursowych.
 • KomunikatyGrafika wyróżniająca - Wyłączenia wody.

  Wyłączenia wody - 26.02

  dodano: 25 lutego 2021
  Przedsiębiorstwo Wodociągowo-Kanalizacyjne „Legionowo” Sp. z o.o. zawiadamia o wyłączeniach dostaw wody na terenie miasta.