zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Wszystkie

 • KomunikacjaPociąg Kolei Mazowieckich

  Dużo zmian w rozkładzie KM od 9.06 br.

  dodano: 24 maja 2019

  Kolejna korekta rozkładu jazdy pociągów wchodzi w życie 9 czerwca. Rozkład w takim kształcie będzie obowiązywał do 31 sierpnia 2019 r., jednak na kilku liniach jeszcze przed końcem wakacji wystąpią dodatkowe zmiany.

  więcej
 • KulturaPrezydent Smogorzewski odbiera certyfikat ustanowienia rekordu w grze na cymbałkach

  Rekord Polski w Legionowie. Najwięcej osób grających na dzwonkach (cymbałkach)

  dodano: 24 maja 2019

  Pisaliśmy już o ustanowieniu rekordu w graniu na cymbałkach w relacji z 100. urodzin nazwy Legionowo. Wydarzenie to było jednak tak wyjątkowe, że warto pochwalić się tym jeszcze raz! Pisze o naszym mieście również samo Biuro Rekordów.

  więcej
 • EdukacjaXXVI Edycja Samorządowego Konkursu Nastolatków

  Legionowskie Ósemeczki

  dodano: 24 maja 2019

  Legionowo jak co roku bierze udział w konkursie „Ośmiu Wspaniałych”. Celem konkursu jest promowanie pozytywnych, prospołecznych postaw i działań młodzieży na rzecz najbliższego otoczenia: grupy rówieśniczej, sąsiadów, osiedla, szkoły, klasy oraz upowszechnianie zachowań życzliwości na co dzień, jako antidotum na agresję i brutalizację życia. Uroczystości podsumowujące tegoroczną XXVI Stołeczną Galę Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych" odbyły się 21 maja 2019 r. w Teatrze Komedia w Warszawie.

  więcej
 • KomunikatyGrafika z napisem

  Stopień alarmowy BRAVO-CRP

  dodano: 24 maja 2019

  Prezes Rady Ministrów podpisał zarządzenie wprowadzające drugi stopień alarmowy CRP (BRAVO-CRP) na terenie całego kraju, obowiązujący od 23 maja od godz. 22:00, do 27 maja do godz. 16:00. Ostrzeżenie zostało wprowadzone w celu przeciwdziałania zagrożeniom w cyberprzestrzeni związanymi z organizacją wyborów do Parlamentu Europejskiego.

  więcej
 • KomunikatyOstrzeżenie meteo

  Uwaga - burze z gradem

  dodano: 23 maja 2019

  IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie prognozuje wystąpienie burz z opadami deszczu, miejscami od 20 mm do 30 mm oraz porywami wiatru do 70 km/h. Miejscami grad. Ostrzeżenie obowiązuje od godz. 12:00 dnia 23.05.2019 do godz. 24:00 dnia 23.05.2019.

  więcej
 • KomunikatyBudynek Parlamentu Europejskiego w Strasburgu

  Wybory do Parlamentu Europejskiego zbliżają się wielkimi krokami!

  dodano: 23 maja 2019
  Głosowanie w wyborach do Europarlamentu 2019 rozpocznie się 26 maja. Każdy Polak, który ukończył 18. rok życia, ma prawo oddać głos na jednego z kandydatów.
  więcej
 • Z okazji Dnia Matki

  dodano: 23 maja 2019

  Z okazji Dnia Matki wszystkim Mamom życzymy zdrowia i uśmiechu. Brakuje słów, aby podziękować za Waszą odwagę, cierpliwość, dobroć i zrozumienie.

  więcej
 • KomunikatyFragment plakatu: Zbiórka elektrośmieci. Możemy to zrobić wykręcając numer telefonu do Urzędu Miasta Legionowo 22 766 40 91, 22 766 40 90 podając adres odbioru elektrośmieci. Koordynatorem jest Wydział Zdrowia Publicznego i Spraw Społecznych.

  Zbiórka elektrośmieci

  dodano: 22 maja 2019

  Wychodząc naprzeciw mieszkańcom miasta Legionowo dajemy możliwość pozbycia się wielkogabarytowych sprzętów gospodarstwa domowego takich jak lodówki, pralki, zmywarki, telewizory bez wychodzenia z domu.

  więcej
 • KulturaKoncepcja muralu

  Kolejny mural w Legionowie

  dodano: 22 maja 2019

  Rozpoczynają się prace nad kolejnym muralem w Legionowie. I choć ponownie jest on związany z tematyką wojskową to jego przewodnim motywem jest 100 lat nazwy Legionowo. Mural powstaje na bloku przy ul. Zegrzyńskiej 25. Nad muralem pracuje zespół złożony z: Sylwi Piwowar,Tomka Chodkowskiego,Kasi Sykus i Rafała Roskowińskiego.

  więcej
 • Kultura

  Wojskowy piknik

  dodano: 21 maja 2019

  Z okazji 100. rocznicy nadania nazwy miastu Legionowo w ostatnią niedzielę (19.05) odbył się wojskowy piknik organizowany przez Ministerstwo Obrony Narodowej.

  więcej