zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Wszystkie

 • Czterech kandydatów na urząd Prezydenta Miasta Legionowo

  Data dodania: 19 października 2018

  W związku z nasilającą się akcją dezinformacyjną informujemy, że nie zmieniła się liczba kandydatów na urząd Prezydenta Miasta Legionowo. Nadal obowiązuje obwieszczenie Miejskiej Komisji Wyborczej o  zarejestrowanych kandydatach na prezydenta miasta w wyborach Prezydenta Miasta Legionowo zarządzonych na dzień 21 października 2018 r. http://www.bip.legionowo.pl/Article/get/id,82503.html oraz obwieszczenie http://www.bip.legionowo.pl/Article/get/id,82556.html

   

  więcej
 • ZdrowieAmbulatorium sprawdza się doskonale

  Ambulatorium sprawdza się doskonale

  Data dodania: 19 października 2018

  Ambulatorium chirurgiczno – urazowe w Legionowie, które jest współfinansowane przez Gminę Miejską Legionowo działa już od ośmiu miesięcy. W tym czasie z jego pomocy skorzystało prawie 3 000 mieszkańców.

  więcej
 • KulturaBajkowa Poczytalnia: Historia miłości Jana i Marysieńki

  Bajkowa Poczytalnia: Historia miłości Jana i Marysieńki

  Data dodania: 18 października 2018

  W kolejny sezon Bajkowej Poczytalni małych widzów wprowadził Teatr Królewski z Wilanowa ze spektaklem „Historya miłości Jana i Marysieńki kuchnią przeplatana”. Opowieść oparta na unikatowych listach miłosnych Jana III Sobieskiego do Marii Kazimiery, w reżyserii Aliny Więckiewicz, przeniosła gości do XVII wieku…

  więcej
 • KulturaWieczór z operą: Traviata

  Wieczór z operą: Traviata

  Data dodania: 18 października 2018

  Kultura najwyższych lotów weszła na dobre do Poczytalni. Tym razem za sprawą cyklu wieczorów poświęconych operze i zapoczątkowanym przez wybitne dzieło Giuseppe Verdiego – „Traviata”.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńMiędzynarodowy Dzień Białej Laski

  Międzynarodowy Dzień Białej Laski

  Data dodania: 17 października 2018

  Zapraszamy na obchody Międzynarodowego Dnia Białej Laski, które będą miały miejsce w czwartek (18.10) od godz. 14:30 w sali widowiskowej Ratusza. W programie: wykład pt. "Niedowidzenie Problem czy Wyzwanie" oraz pokaz filmu "Zapach Kobiety".

  więcej
 • Mieszkańcy z dużym sercem

  Mieszkańcy z dużym sercem

  Data dodania: 17 października 2018

  Na apel wystosowany przez Urząd Miasta Legionowo o pomoc dla rodziny pogorzelców, która straciła dach nad głową we wrześniu b.r. mieszkańcy Legionowa zareagowali szybko.

  więcej
 • EKO Legionowo100 drzew na 100-lecie Niepodległości

  100 drzew na 100-lecie Niepodległości

  Data dodania: 17 października 2018

  Z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości z inicjatywy Prezydenta Miasta Romana Smogorzewskiego w różnych miejscach Legionowa zostały posadzone drzewa. - To drzewka pamięci, które symbolizują właśnie tych wszystkich żołnierzy, te wszystkie jednostki w których żołnierze polegli – powiedział gen. dyw. rez. Piotr Czerwiński. W akcji wzięli udział Zastępca Prezydenta Legionowa Piotr Zadrożny, legionowscy radni oraz Zastępca Komendanta Straży Miejskiej w Legionowie Adam Nadworski.

  więcej
 • Marsz różowej wstążki

  Data dodania: 16 października 2018

  Już po raz piąty ulicami Legionowa przeszedł dzisiaj (16.10) Marsz Różowej Wstążki, mający skierować uwagę na problem, jakim jest profilaktyka raka piersi.

  więcej
 • Pociąg Kolei Mazowieckich/Fot. mazowieckie.com.pl

  Zmiany w rozkładzie jazdy KM od 21 października

  Data dodania: 16 października 2018

  Już niedługo zmieni się rozkład jazdy Kolei Mazowieckich. W związku z otwarciem trasy od Warszawy Gdańskiej do Warszawy Zachodniej ma ona znaczący wpływ na sposób kursowania pociągów z Legionowa. Rozkład ulega zmianie od 21 października (niedziela) korekta rozkładu jazdy związana z pracami modernizacyjnymi prowadzonymi przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. i będzie obowiązywać do 8 grudnia 2018 r.

  więcej
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie