zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Wszystkie

 • SeniorzyZłote i Diamentowe Gody

  Złote i Diamentowe Gody

  dodano: 21 stycznia 2019

  W sobotę (19.01) w Sali Ślubów w legionowskim ratuszu osiem par świętowało rocznice zawarcia małżeństwa. Złote Gody obchodziło 7 par, a jedna z nich celebrowała Diamentowe Gody.

  więcej
 • KomunikatyOstrzeżenie o złej jakości powietrza

  Ostrzeżenie o złej jakości powietrza

  dodano: 21 stycznia 2019

  Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje, że w związku z utrzymywaniem się podwyższonych stężeń zanieczyszczeń powietrza (PM 10 i PM 2,5) w województwie mazowieckim wydane zostało ostrzeżenie I stopnia o złej jakości powietrza. Ostrzeżenie obowiązuje do 21 stycznia br., do końca dnia.

  więcej
 • Symboliczne pożegnanie prezydenta Gdańska

  dodano: 18 stycznia 2019

  Związek Miast Polskich zaapelował o wspólne, symboliczne pożegnanie prezydenta Gdańska śp. Pawła Adamowicza. W sobotę o godz. 12:00 zapraszamy mieszkańców, którzy czują potrzebę oddać hołd tragicznie zmarłemu samorządowcowi o postawienie znicza przed Urzędem Miasta Legionowo. Przed budynkiem zostanie wystawione także zdjęcie śp. Pawła Adamowicza.

  więcej
 • KomunikatyTwój e-pit

  Twój e-PIT

  dodano: 18 stycznia 2019

  Urząd Skarbowy w Legionowie informuje o zeznaniu podatkowym PIT-37 lub/i PIT-38, które przygotuje dla ciebie urząd skarbowy.

  więcej
 • Kontrola autokaru/Fot. policja.pl

  Kontrole autokarów w czasie ferii

  dodano: 18 stycznia 2019

  Okres ferii to czas wyjazdów na wypoczynek zimowy. Podobnie jak w poprzednich latach policjanci z wydziału ruchu drogowego legionowskiej komendy organizują punkt kontrolny, w którym można będzie sprawdzić stan techniczny autokarów i trzeźwość kierowcy. Kontrole autokarów będą odbywały się na parkingu przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Legionowie przy ul. Jagiellońskiej 26B.

  więcej
 • EdukacjaWspółpraca

  XXVI Stołecznej Edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych"

  dodano: 18 stycznia 2019

  Rozpoczęła się XXVI Stołeczna Edycja Samorządowego Konkursu Nastolatków ,,Ośmiu Wspaniałych”, którego celem jest promowanie pozytywnych zachowań dzieci i młodzieży oraz upowszechnianie młodzieżowego wolontariatu. Dzieci i młodzież z naszego miasta co roku znajduje się w gronie laureatów edycji stołecznej. Ubiegłoroczna edycja zakończyła się uzyskaniem tytułu laureata w kategorii Ósemka Senior oraz Ósemeczka.

  więcej
 • Dojedź(MY) bezpiecznie do celu – Bezpiecznie ferie 2019

  Dojedź(MY) bezpiecznie do celu – Bezpiecznie ferie 2019

  dodano: 17 stycznia 2019

  Ferie zimowe dla dzieci i młodzieży to wspaniały czas relaksu i odpoczynku. Aby przebiegły szczęśliwie i wszyscy wrócili wypoczęci do swych domów, należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Policjanci, jak co roku, będą dbać o bezpieczeństwo podróżujących po polskich drogach. Już 11 stycznia 2019 r. rozpoczęły się ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pn. „Bezpieczne ferie”, które wspierane są akcją informacyjno-edukacyjną „Dojedź(MY) bezpiecznie do celu”.

  więcej
 • Legionowo łączy się w bólu z Gdańskiem

  dodano: 15 stycznia 2019

  Do piątku mieszkańcy Legionowa mogą wpisywać się do księgi kondolencyjnej, wyłożonej w atrium ratusza po tragicznej śmierci Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

  więcej
 • KulturaPlakat

  Dni Osób Niepełnosprawnych Miasta Legionowo i Powiatu Legionowskiego - konkursy

  dodano: 15 stycznia 2019

  Wszystkich zainteresowanych i sympatyków zachęcamy do aktywnego włączenia się w VIII Dni Osób Niepełnosprawnych Miasta Legionowo i Powiatu Legionowskiego, które odbędą się w roku 2019.

  więcej
 • Rekordowy WOŚP

  dodano: 14 stycznia 2019

  Po raz 27. Legionowo zagrało z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W 2018 roku udało się zebrać 243.129,34 zł. W tym roku Legionowo uzyskało nowy rekord – do tej pory udało się policzyć część kwot z czterech legionowskich sztabów i jest to kwota w wysokości prawie. 306 tysięcy złotych.

  więcej
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 08:00-18:00
wt-pt 08:00-16:00

NUMER KONTA:
Santander Bank Polska SA
96 1090 1841 0000 0001 4147 9243

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: +48 22 774 20 31, +48 22 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
telefon dla niepełnosprawnych:
+48 22 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie