zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Wszystkie

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca: Statystyka w powiecie legionowskim związana z koronawirusem

  [Aktualizacja 18.09] Koronawirus. Statystyka w pow. legionowskim

  dodano: 18 września 2020

  Poniżej przedstawiamy aktualizowane komunikaty Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Legionowie dla obszaru całego powiatu legionowskiego.

 • EdukacjaGrafika promująca warsztaty dla rodziców - dialog motywujący

  Zapraszamy na warsztaty dla rodziców

  dodano: 18 września 2020

  Zapraszamy na warsztaty dla rodziców metodą dialogu motywującego (więcej o metodzie na http://www.pidm.pl/dialog-motywujacy).

 • KulturaGrafika promująca kunkurs Impuls Kultury

  Konkurs "Impuls Kultury"

  dodano: 17 września 2020

  Ruszył nabór zgłoszeń w pierwszej edycji konkursu "Impuls Kultury" – Mazowiecka Nagroda Inspiracji Kulturalnych o Nagrodę Marszałka Województwa Mazowieckiego. Nagroda przyznawana jest animatorom i edukatorom kulturalnym za autorskie projekty realizowane na terenie województwa mazowieckiego.

 • SportGrafika promująca powrót siatkarek na parkiet DPD Areny Legionowo w nowym sezonie w spotkaniu z Chemikiem Police

  Kibicuj DPD Legionovii Legionowo!

  dodano: 17 września 2020

  Już w najbliższy piątek (18.09) po 194 dniach przerwy siatkarki DPD Legionovii wracają do gry. Pierwsze spotkanie będzie niezwykle trudne dla naszych zawodniczek, gdyż w DPD Arenie Legionowo zmierzą się one z Mistrzem Polski, drużyną - Grupa Azoty Chemik Police.

 • Sport

  Babilon MMA 16. Jan "Iron" Lodzik: Znów będzie niezły dym

  dodano: 17 września 2020
  25 września w Legionowie odbędzie się Babilon MMA 16. Organizacja ogłosiła, że na tej gali zobaczymy ciekawi pojedynek w K1 pomiędzy Janem Lodzikiem a Mateuszem Białeckim. Panowie mieli już okazję się ze sobą zmierzyć już trzykrotnie. Dwa razy zwyciężył Lodzik a raz był remis.
 • SportKarnety DPD Legionovię Legionowo

  Karnety na sezon 2020/21!

  dodano: 17 września 2020
  Na platformie Ticketik i w biurze klubu DPD Legionovię Legionowo rozpoczęła się sprzedaż karnetów na sezon 2020/21!
 • EdukacjaNa grafice rowerzysta podczas słonecznego dnia

  Rowerzysta na drodze – podstawowe zasady

  dodano: 15 września 2020

  Rower to najpopularniejszy środek transportu. Jest ekonomiczny, ekologiczny, w czasie pandemii bezpieczny dla użytkowników. Aby bezpieczeństwo było zachowane w każdym aspekcie należy pamiętać o podstawowych zasadach korzystania z dróg przez rowerzystów, a także wzajemnej życzliwości wszystkich uczestników ruchu drogowego.

 • KulturaNa zdjęciu laureaci Konkursu Wierzba

  Prestiżowa nagroda dla Muzeum

  dodano: 15 września 2020

  W tym roku Kapituła XIV edycji Konkursu „Mazowieckie Zdarzenia Muzealne - Wierzba” przyznała legionowskiemu Muzeum I miejsce w kategorii: „Najciekawsze wystawy zorganizowane na Mazowszu w 2019 r. przez mniejsze muzea”.

 • KomunikatyLogo Polski Produkt Przyszłości

  XXIII edycja konkursu Polski Produkt Przyszłości

  dodano: 11 września 2020

  Współczesny szybko zmieniający się świat nie może obyć się bez innowacyjnych produktów i nowatorskich technologii. A ich twórcy ponownie mogą powalczyć o nagrody finansowane z UE. Aż 600 tys. zł czeka na zwycięzców XXIII edycji konkursu „Polski Produkt Przyszłości”, zorganizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, we współpracy z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju. Przedsiębiorcy, jednostki naukowe oraz ich konsorcja mogą zgłaszać projekty od 21 września do 29 października.

 • EdukacjaUlotka Liga NGOs

  Weź udział w lidze NGOs!

  dodano: 11 września 2020

  Liga NGOs to program edukacyjny dla liderów społeczeństwa obywatelskiego.