zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Wszystkie

 • ZdrowieGrafika wyróżniająca z napisem: Koronawirus Statystyka w powiecie legionowskim

  [Aktualizacja 23.11] Koronawirus. Statystyka w pow. legionowskim

  dodano: 23 listopada 2020

  Poniżej przedstawiamy aktualizowane komunikaty Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Legionowie dla obszaru całego powiatu legionowskiego.

 • ZdrowieNa zdjęciu komórki wirusa.

  Kolejne kroki w walce z koronawirusem

  dodano: 21 listopada 2020

  Koronawirus to trudny przeciwnik. Walka z nim musi być przemyślana. Ostatnie obostrzenia doprowadziły do wyhamowania epidemii. Jednak nie na tyle, żeby w daleko idący sposób rozluźniać obecne restrykcje. Po analizie danych dotychczasowych zachorowań, Premier przedstawił kompleksowy plan i jasne założenia na nadchodzące 100 dni. Pozwoli nam to łatwiej dostosować się do epidemicznej rzeczywistości – zarówno tej gospodarczej, jak i społecznej. 

 • Na zdjęciu tabliczka z napisem miasto monitorowane

  Ujęcie na gorącym uczynku

  dodano: 20 listopada 2020

  Strażnicy Miejscy we współpracy z operatorami monitoringu zatrzymali w czwartkową noc (19.11) sprawcę dewastacji automatycznych drzwi wejściowych do Centrum Komunikacyjnego.

 • KomunikacjaPociąg w barwach Kolei Mazowieckich.

  Zmiana rozkładu jazdy KM od 13 grudnia 2020 r.

  dodano: 20 listopada 2020
  13 grudnia 2020 r. wchodzi w życie nowa edycja rozkładu jazdy pociągów KM 2020/2021. Została ona opracowana na bazie obecnie obowiązującego rozkładu. W związku z pracami modernizacyjnymi prowadzonymi przez zarządcę infrastruktury PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. jej pierwsza modyfikacja będzie obowiązywać do 13 marca 2021 r.
 • KomunikatyNa zdjęciu rozjazdy kolejowe

  Czy kolejne tory przetną Legionowo?

  dodano: 20 listopada 2020

  Zachęcamy mieszkańców Legionowa do udziału w konsultacjach społecznych pt.  „Zwiększenie przepustowości na odcinku Warszawa Wschodnia – Nasielsk", które dotyczą modernizacji połączeń kolejowych. W zakres prac projektowych wchodzi również linia 10, która łączy Legionowo z Tłuszczem. Konsultacje organizuje firma Databout na zlecenie PKP.

 • KomunikatyGrafika informująca o końcu Powszechnego SPisu Rolnego 2020 - 30 listopada.

  Zakończyłeś spis rolny? Zapytaj o to innych

  dodano: 20 listopada 2020
  Do końca Powszechnego Spisu Rolnego zostało już niewiele czasu, a wciąż część rolników nie wywiązała się z obowiązku spisowego. Dla polskiego rolnictwa znaczenie ma KAŻDY wypełniony formularz spisowy, dlatego warto o tym przypominać w gronie swoich sąsiadów i znajomych.
 • SamorządoweNa zdjęciu banknoty w nominale 100 złotowym.

  Budżet na trudne czasy

  dodano: 20 listopada 2020

  Po raz pierwszy od lat projekt przyszłorocznego budżet miasta nie zakłada wzrostu dochodów, a tym samym i wydatków w stosunku do bieżącego roku. Jak mówi sam prezydent - w trudnym czasie pandemii konieczne jest zaciskanie pasa i rezygnowania z wydatków, które nie są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania miasta. Mimo tej trudnej sytuacji ponad 26 milionów złotych zostanie wydanych na inwestycje. Rada Miasta zajmie się tym dokumentem na grudniowej sesji.

 • NGONa zdjęciu posiedzenie MRDPP

  Miejska Rada Działalności Pożytku Publicznego

  dodano: 20 listopada 2020

  Wczoraj (19.11) odbyło się pierwsze posiedzenie V kadencji Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego (poprzednio Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego). Było ono zorganizowane w reżimie sanitarnym w sali widowiskowej Ratusza. Spotkanie miało charakter organizacyjny i pozwoliło na wyłonienie przewodniczącego, jego zastępcy oraz sekretarza.

 • ZdrowieGrafika promująca program rehabilitacyjny fundacji Avalon - Aktywność kluczem do niezależności.

  Bezpłatna aktywna rehabilitacja – stacjonarnie i on-line

  dodano: 20 listopada 2020

  Fundacja Avalon niezmiennie prowadzi bezpłatną rehabilitację dla osób z niepełnosprawnością w ramach projektu „Aktywność kluczem do niezależności”. W zajęciach można wziąć udział on-line – co ma szczególne znaczenie w związku z pandemią COVID-19 – lub stacjonarnie.