zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Wszystkie

 • EKO Legionowopszczoła

  Gmina przyjazna pszczołom

  Data dodania: 20 kwietnia 2018

  W Polsce występuje ponad 470 gatunków pszczół, z czego aż 222 to gatunki zagrożone wyginięciem. Najważniejszą rolą pszczół w przyrodzie jest zapylanie roślin.

  więcej
 • Studzienka deszczowa

  Sprzątanie miasta

  Data dodania: 20 kwietnia 2018

  Wiosenne porządki dotyczą również miejskich terenów, zieleni, ulic i kanalizacji deszczowej. Po zimie pozostało na ulicach dużo piasku. Część zanieczyszczeń usunęły wozy przy czyszczeniu ulic na mokro. Pozostało jeszcze sprzątnąć studnie chłonne.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńLOTTO Poland Bike Marathon jedzie do Legionowa

  LOTTO Poland Bike Marathon jedzie do Legionowa

  Data dodania: 20 kwietnia 2018

  To jedna z najbardziej urokliwych tras na mapie Poland Bike. W niedzielę 29 kwietnia w Legionowie odbędzie się trzeci etap cyklu LOTTO Poland Bike Marathon 2018. Oddalone od Warszawy o zaledwie 21 km Legionowo dziewiąty raz z rzędu znalazło się na mapie Poland Bike. Biuro Zawodów, start i meta wyścigów amatorów MTB znajdą się, tak jak przed rokiem, na Placu Kościuszki w Legionowie, przy zbiegu ulic Handlowej i Kwiatowej.

  więcej
 • KulturaWiosenne Czarowanie 2014/Fot. Mariusz Kaszuba

  Legionowscy harcerze zapraszają na Festiwal "Wiosenne Czarowanie"

  Data dodania: 19 kwietnia 2018

  Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach Festiwalowych Was i Wasze dzieci, zapraszamy również do współuczestniczenia w poszczególnych wydarzeniach Wiosennego Czarowania w tym niesamowitych koncertach zespołów B.O.R.Y., EKT Gdynia oraz Yeskiesirumem.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńWyrób kartę EKUZ (Europejską Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego)

  Wyrób kartę EKUZ

  Data dodania: 19 kwietnia 2018

  Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego UE. EKUZ może zostać wydana wyłącznie osobom, które mają ubezpieczenie zdrowotne. Korzystając z EKUZ zagranicą pamiętaj, że leczysz się zgodnie z zasadami systemu danego kraju. Idąc do lekarza upewnij się, że honoruje EKUZ.

  więcej
 • Majowe grilowanie

  Zgłoś się do konkursu!

  Data dodania: 19 kwietnia 2018

  Tradycyjnie już, jak co roku, podczas Majowego Grillowania organizowany będzie Konkurs Kulinarny. Tym razem mieszkańcy, którzy zgłoszą się do zawodów będą mieli do dyspozycji mięso z indyka. IX Legionowski Turkey&Grill odbędzie się 3 maja 2018 r. wokół Areny Legionowo, przy ul. Bolesława Chrobrego 50B. Uwaga: zgłoszenia przyjmowane są do 26 kwietnia!

  więcej
 • Policjant przeprowadzający badanie alkomatem/Fot. nowiny24.pl

  Legionowskie działania drogówki

  Data dodania: 19 kwietnia 2018

  Wczoraj policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego legionowskiej komendy wspomagani przez kolegów z Komendy Stołecznej Policji przeprowadzili wzmożone kontrole kierowców w ramach działań „Trzeźwy ranek, nie prowadzę na kacu”. Mundurowi skontrolowali 120 kierujących pojazdami. Policjanci wystawili 46 mandatów karnych, zatrzymali 3 prawa jazdy oraz uniemożliwili dalszą jazdę dwóm nietrzeźwym kierującym.

  więcej
 • Targowisko/Fot. Miejscowa

  Modernizacja targowiska

  Data dodania: 19 kwietnia 2018

  Urząd Miasta Legionowo szuka wykonawcy, który zajmie się modernizacją części Targowiska Miejskiego. Teren w biegu ulic Jana III Sobieskiego, Piłsudskiego, Wysockiego zyska nowy wygląd.

  więcej
 • SportLegendarna gala boksu...

  Legendarna gala boksu... "Polskie Las Vegas"

  Data dodania: 19 kwietnia 2018

  Już w sobotę 2 czerwca 2018 r. fanki i fani boksu na własne oczy przekonają się co oznacza "ringowa wojna". Boks zawodowy w najlepszym wydaniu już po raz siódmy zawita do Legionowa, za sprawą gali „Babilon Boxing Night – Cieślak vs Radchenko”

  więcej
 • Legionowo przystanek/Fot.: nczas.com

  Rusza budowa pochylni

  Data dodania: 18 kwietnia 2018

  9 kwietnia podpisano umowę na rozbudowę przejścia podziemnego na stacji PKP Legionowo Przystanek. Wykonaniem dwóch pochylni zajmie się firma „Technika i Systemy Polska Przemysław Kania” z Michałowa Reginowa.

  więcej
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

Miejska Biblioteka Publiczna w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejSystem Gospodarki Odpadami w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStraż Miejska w LegionowieKZB LegionowoPECPWK LegionowoStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowiePowiatowy Urząd Pracy w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa