zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A

Wszystkie

 • SportAnna Szlendak z gen. Romanem Polko - foto Bravehearts

  Sukces legionowianki w Katorżniku

  Data dodania: 17 sierpnia 2017

  Charlie miał swoją fabrykę czekolady, a ona znalazła fabrykę błota. Przy okazji legionowianka Ania Szlendak „Mam wybiegane” z grupy Bravehearts Legionowo zdobyła pierwsze miejsce w Biegu Katorżnika w kategorii dziennikarze i VIP, który odbył się w miniony weekend w Lublińcu.

  więcej
 • KulturaRock&Cud 2016

  Rock&Cud

  Data dodania: 14 sierpnia 2017

  Obchody święta Wojska Polskiego i święta Wniebowzięcia Matki Bożej to jak zwykle okazja do wyjątkowego świętowania. Podobnie jak w minionym roku na Rynku Miejskim w Legionowie odbędzie się impreza zatytułowana Rock&Cud. Rozpocznie się ona o godz. 14:00. Atrakcje w tym dniu organizowane są z okazji rocznicy Bitwy Warszawskiej z 1920 roku, nazywanej także Cudem nad Wisłą. Będzie rockowo, patriotycznie i rodzinnie.

  więcej
 • Karta LegionowianinaKarta Legionowianina wzór

  Karta Legionowianina ważna rok dłużej

  Data dodania: 14 sierpnia 2017

  W bieżącym roku nie trzeba przedłużać ważności swojej Karty Legionowianina. Okres ten został wydłużony do 30 czerwca 2018 r.

  więcej
 • UWAGA: Silne burze

  Data dodania: 10 sierpnia 2017

  Dziś (10.08) przed godziną 8:00 przeszła nad Legionowem potężna komórka burzowa. Niosła ze sobą silny wiatr i duże masy opadowe. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed kolejnymi tego typu zjawiskami.

  więcej
 • SportKibicuj Biało-Czerwonym w Arenie Legionowo

  Kibicuj Biało-Czerwonym w Arenie

  Data dodania: 10 sierpnia 2017

  Zaplanowany na koniec sierpnia towarzyski turniej z udziałem reprezentacji Polski koszykarzy odbędzie się w Arenie Legionowo w dniach 24-26 sierpnia. W mieszczącej 2000 widzów Arenie Legionowo biało-czerwoni zmierzą się z Węgrami, Wielką Brytanią oraz Izraelem. Będą to ostatnie sparingi kadry prowadzonej przez Mike'a Taylora przed rozpoczynającym się 31 sierpnia EuroBasketem.

  więcej
 • ZdrowieWypoczywaj bezpiecznie nad wodą!

  Wypoczywaj bezpiecznie nad wodą!

  Data dodania: 10 sierpnia 2017

  Przed nami kolejne ciepłe dni. Wielu z nas wybiera wypoczynek nad wodą, jednakże często ignoruje zasady bezpieczeństwa, których nieprzestrzeganie może prowadzić do tragedii. Od 1 do 7 sierpnia br. w całej Polsce utonęło aż 31 osób. Policjanci po raz kolejny apelują o rozsądek, ostrożność i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa nad wodą.

  więcej
 • ZdrowiePostępowanie w okresie upałów

  Postępowanie w okresie upałów

  Data dodania: 09 sierpnia 2017

  Ekspozycja na upalne środowisko termiczne stanowi silne obciążenie dla organizmu każdego człowieka. Zwiększenie obciążenia cieplnego i rosnąca temperatura wnętrza ciała mogą prowadzić do poważnych skutków zdrowotnych. Poziom ryzyka wystąpienia poważnych zagrożeń dla zdrowia może być istotnie modyfikowany przez szereg czynników, które określają wrażliwość cieplna poszczególnych osób.

  więcej
 • ZdrowieBezpieczne podróżowanie w czasie upałów

  Bezpieczne podróżowanie w czasie upałów

  Data dodania: 09 sierpnia 2017

  Bezchmurne, słoneczne niebo i temperatura powietrza o wartości sięgającej powyżej 30°C, to czynniki mające wpływ na bezpieczeństwo na drogach. Z taką pogodą mamy do czynienia w ostatnim okresie. Te, ale również i inne czynniki mają znaczny wpływ na samopoczucie oraz sprawność psychomotoryczną kierowcy.

  więcej
 • EdukacjaPlakat programu Maluch+

  Więcej miejsc w żłobku

  Data dodania: 08 sierpnia 2017

  Żłobek Miejski w Legionowie otrzymał od Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej środki finansowe na utworzenie dziesięciu nowych miejsc dla dzieci niepełnosprawnych i wymagających szczególnej opieki. Dotacja ta została przyznana w konkursie „MALUCH plus” 2017 – edycja specjalna „Za życiem”.

  więcej
 • ZdrowiePlakat promujący profilaktykę raka prostaty

  Profilaktyka raka prostaty

  Data dodania: 04 sierpnia 2017

  Wszystkich mężczyzn, którzy ukończyli 40 lat zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych badań. Rak gruczołu krokowego to najczęstszy nowotwór złośliwy u mężczyzn w Unii Europejskiej. Aby zwiększyć dostęp do specjalistycznych świadczeń opieki zdrowotnej w zakresie profilaktyki raka prostaty Urząd Miasta Legionowo zaprasza mieszkańców Legionowa w wieku 40+ do udziału w programie „Profilaktyka raka prostaty”.

  więcej
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

Miejska Biblioteka Publiczna w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejSystem Gospodarki Odpadami w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStraż Miejska w LegionowieKZB LegionowoPECPWK LegionowoStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowiePowiatowy Urząd Pracy w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w Legionowie