zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Wszystkie

 • EdukacjaGrafika wyróżniająca: Dziecko podczas zabawy w przedszkolu/fot.flickr

  Nabór do przedszkoli

  dodano: 08 kwietnia 2020

  Zakończył się pierwszy etap rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych. W miniony poniedziałek (6 kwietnia) zostały podane do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych. Jak co roku nabór do legionowskich przedszkoli cieszył się niezwykłą popularnością głównie ze względu na panujące w nich wysokie standardy nauczania i opieki.

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca: Grafika wyróżniająca: Komunikat

  Jak postępować z odpadami w czasie trwania pandemii

  dodano: 08 kwietnia 2020
  Wytyczne Ministra Klimatu i Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie postępowania z odpadami wytwarzanymi w czasie występowania zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 i zachorowań na wywoływaną przez niego chorobę COVID-19 (w czasie trwania pandemii/epidemii)
 • KomunikatyGrafika wyróżniająca: Grafika wyróżniająca: Statystyka w powiecie legionowskim związana z koronawirusem

  [Aktualizacja 07.04] Koronawirus. Statystyka w pow. legionowskim

  dodano: 07 kwietnia 2020

  Poniżej przedstawiamy aktualizowane komunikaty Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Legionowie dla obszaru całego powiatu legionowskiego.

 • Grafika wyróżniająca: Grzegorz Kowalski - Radny Rady Miasta Legionowo

  Zmarł Grzegorz Kowalski - Radny Rady Miasta Legionowo

  dodano: 07 kwietnia 2020

  Łącząc się w bólu z rodziną i przyjaciółmi wspominamy zmarłego Grzegorza Kowalskiego, jako człowieka pracowitego i niezawodnego, który w trudnej samorządowej służbie potrafił połączyć niezależność i serdeczne, koleżeńskie relacje.

  Pozostanie on w naszej pamięci jako człowiek o wielkim sercu, osoba pełna energii i pomysłów.

  Wszystkim najbliższym najszczersze wyrazy ubolewania składają: Prezydent Miasta Legionowo, Przewodniczący Rady Miasta Legionowo, Radni Rady Miasta Legionowo oraz Pracownicy Urzędu Miasta Legionowo.

 • EdukacjaGrafika wyróżniająca: Uczeń podczas nauki na komputerze

  Komputery dla uczniów i nauczycieli

  dodano: 07 kwietnia 2020

  Z powodu epidemii koronawirusa szkoły są zamknięte, a nauczanie odbywa się w formie zdalnej. Jednak nie wszyscy uczniowie mają dostęp do komputerów, zwłaszcza gdy mają rodzeństwo, a rodzice pracują zdalnie z domu, używając jedynego, domowego komputera. Dlatego wychodząc naprzeciw ich potrzebom Urząd Miasta Legionowo wystąpił z wnioskiem do Ministerstwa Cyfryzacji w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na kwotę ponad 86 tys. zł na sprzęt komputerowy.

 • Grafika wyróżniająca: Kartka - życzenia wielkanocne 2020

  Życzenia Wielkanocne

  dodano: 07 kwietnia 2020

  Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego przekazujemy Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości i wszelkiej pomyślności. Wraz z cudem Zmartwychwstania Pańskiego w naszych sercach odradza się wiara. Niech te Święta, które spędzimy w niespotykanej dotąd sytuacji, staną się źródłem wzmocnienia ducha, a nadzieja na nowe życie napełni nasze serca otuchą i spokojem. Szczególnie w tym trudnym czasie, gdy wszyscy zmagamy się z pandemią, pamiętajmy jak ważna jest ludzka solidarność, życzliwość i wzajemne wsparcie.

 • KORONAWIRUSGrafika wyróżniająca: Centrum Komunikacyjne w Legionowie

  Dezynfekcje dworca

  dodano: 06 kwietnia 2020

  Centrum Komunikacyjne to miejsce przesiadkowe dla wielu mieszkańców Legionowa i powiatu legionowskiego. Jednakże w związku z obecną sytuacją pandemii jest to również miejsce pod specjalnym nadzorem. KZB Legionowo Sp. z o.o. jeszcze w marcu podjęła w związku z tym działania mające na celu zminimalizowanie ryzyka dla odwiedzających.

 • KORONAWIRUSGrafika wyróżniająca: Grafika wyróżniająca: Rynek on-line Legionowo w ramach akcji #zostanwdomu

  Rynek on-line #zostanwdomu

  dodano: 06 kwietnia 2020

  Świeże warzywa, wiejskie jajka lub ciasta domowej roboty. Coraz bardziej zaczyna nam brakować oferowanych na targowisku produktów. Chcąc wesprzeć lokalnych sprzedawców i ułatwić klientom dotarcie do nich, uruchamiamy na naszej stronie formularz kontaktowy.

 • KORONAWIRUSGrafika wyróżniająca: Akcja dezynfekcji przystanków

  Rusza akcja dezynfekcji

  dodano: 03 kwietnia 2020

  W związku z wyjątkową sytuacją pandemii Urząd Miasta Legionowo zlecił zdezynfekowanie wiat przystankowych, poręczy i paneli wind. Prace rozpoczną się dziś (03.04) w godzinach nocnych zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego. Działania mają na celu zapobieżenie rozprzestrzenianiu się wirusa, a tym samym zapewnienie bezpieczeństwa podróżującym.

 • KORONAWIRUSGrafika wyróżniająca: Szczęśliwe dziecko spożywające kanapkę/fot. freepik

  Obiady dla dzieci

  dodano: 03 kwietnia 2020

  W związku z zamknięciem szkół i placówek oświatowych, Ośrodek Pomocy Społecznej w Legionowie zapewni uczniom jeden gorący posiłek na podstawie wydanej decyzji administracyjnej w formie cateringu wraz z dowozem.