zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Wszystkie

 • KomunikatyMężczyzna dzwoni przez telefon

  Kolejny senior oszukany! Policja ostrzega!

  Data dodania: 19 listopada 2018

  Policjanci z legionowskiej komendy odnotowali kolejne oszustwo, którego ofiarą padła 80-letnia kobieta. Do jej mieszkania zapukała mężczyzna, który pod pretekstem awarii wody zagadywała seniorkę, a kiedy wyszedł okazało się, że została okradziona z 2200 złotych. Apelujemy do osób starszych, samotnie mieszkających, aby łatwowiernie nie odnosić się do nieznajomych. Prosimy o ostrożność i zdrowy rozsądek w kontaktach z osobami pukającymi do naszych mieszkań podającymi się za przedstawicieli różnych instytucji.

  więcej
 • Zamrożona szyba

  Nie przechodź obojętnie obok. Zareaguj! Zadzwoń, gdy komuś zagraża wychłodzenie

  Data dodania: 19 listopada 2018

  Gdy temperatura na zewnątrz gwałtownie spada nie zapominajmy, że są osoby, które mogą potrzebować naszej pomocy. Nie bądźmy obojętni i alarmujmy Policję za każdym razem, kiedy ktoś jest narażony na wychłodzenie organizmu. Jeden telefon pod numer 997 lub 112 może uratować komuś życie. Listę placówek pomocowych można sprawdzić dzwoniąc pod numer całodobowej bezpłatnej infolinii 987, działającej w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim.

  więcej
 • Rekreacja przy Żłobku

  Rekreacja przy Żłobku

  Data dodania: 16 listopada 2018

  W okolicy Miejskiego Żłobka firma ZUK-OGRODY wraz z firmą ELTRA zajmują się rozbudową infrastruktury sportowo-rekreacyjnej (dokładnie przy ul. ppłk. E. Dietricha).

  więcej
 • Nocne ćwiczenia na przejeździe

  Data dodania: 15 listopada 2018

  Jutro (16/17.11), pomiędzy godziną 22 a 2:30 w nocy na niestrzeżonym przejeździe kolejowym przy ul. POW na Kozłówce odbędą się ćwiczenia powiatowe z zakresu ratownictwa technicznego na szlakach kolejowych dla jednostek OSP działających na terenie powiatu legionowskiego.

  więcej
 • Chodnik przy Pałacowej

  Chodnik przy Pałacowej

  Data dodania: 15 listopada 2018

  Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe CEM-BUD zajmie się remontem chodnika przy ulicy Pałacowej. Firma rozpocznie budowę w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

  więcej
 • EKO LegionowoPomiar poziomu spalin/Fot. policja.waw.pl

  Podsumowanie działań "SMOG" w powiecie legionowskim

  Data dodania: 15 listopada 2018

  Policjanci nie zapominają o alarmach smogowych i cyklicznie przeprowadzają działania „SMOG”, podczas których kontrolują pojazdy uczestniczące w ruchu drogowym pod kątem ich ogólnego stanu technicznego, w tym w uzasadnionych przypadkach także pod kątem emisji spalin. Wczoraj, podczas takich właśnie działań, legionowscy policjanci przeprowadzili 113 kontroli pojazdów. Mundurowi zatrzymali 5 dowody rejestracyjne od pojazdów, które były w złym stanie technicznym. Ponadto za popełnione wykroczenia w ruchu drogowym ukarali mandatami karnymi 40 kierujących pojazdami.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńNaukobus

  Jedzie, jedzie Naukobus

  Data dodania: 15 listopada 2018

  20 mobilnych stacji badawczych i 3 edukatorów z mnóstwem zagadek naukowych w zanadrzu, w tym składzie Centrum Nauki Kopernik jedzie do małych miejscowości w całej Polsce. Udowadnia, że nauka zachwyca, budzi ciekawość, bawi i wciąga. W takiej przygodzie weźmie udział ponad 160 tys. dzieci, rodziców i nauczycieli ze 160 małych miejscowości w całej Polsce. 15 i 16 listopada Naukobus pojawi się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Legionowie.

  więcej
 • EKO LegionowoKosze na śmieci

  Zakupy dla środowiska

  Data dodania: 14 listopada 2018

  W okresie jesiennym wszystkie gminy przygotowują się by uzupełnić zapasy konieczne do prawidłowego funkcjonowania gospodarki odpadami. W Legionowie rozstrzygnięto przetarg dotyczący zakupu i dostawy pojemników na odpady komunalne w ilości 215 sztuk, które staną na ulicach naszego miasta.

  więcej
 • Remont ulicy Orląt Lwowskich

  Data dodania: 14 listopada 2018
  Ruszył remont nawierzchni ulicy Orląt Lwowskich wraz z utwardzeniem terenu przy ulicy Długiej.
  więcej
 • Samorządowedziura w drodze

  Remontują drogi

  Data dodania: 14 listopada 2018

  Urząd Miasta Legionowo wybrał wykonawcę, który będzie zajmował się remontami legionowskich dróg. Czy wiesz komu zgłosić dziury, ubytki w nawierzchni jezdni i uszkodzenia ulic?

  więcej
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie