zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Wszystkie

 • autobusy/Fot. ztm.waw.pl

  Organizacja komunikacji ZTM w dn. 14 - 16 sierpnia br.

  Data dodania: 14 sierpnia 2018
  Przedstawiamy informacje dotyczące zmian w kursowaniu komunikacji Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie w dn. 14-16 sierpnia br.
  więcej
 • Ostrzeżenie

  Uwaga na burze z gradem

  Data dodania: 14 sierpnia 2018

  IMGW-PIB wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia o burzach z gradem w województwie mazowieckim w powiatach: białobrzeski, garwoliński, grodziski, grójecki, kozienicki, legionowski, lipski, łosicki, makowski, miński, nowodworski, ostrołęcki, Ostrołęka, ostrowski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, przasnyski, przysuski, pułtuski, Radom, radomski, Siedlce, siedlecki, sokołowski, szydłowiecki, Warszawa, warszawski zachodni, węgrowski, wołomiński, wyszkowski, zwoleński i żyrardowski. Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 30 mm, lokalnie do 40 mm oraz porywami wiatru do 80 km/h. Lokalnie grad.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńSprawdź kondycję swoich kości

  Sprawdź kondycję swoich kości

  Data dodania: 13 sierpnia 2018

  Zapraszamy na badania densytometryczne z kręgosłupa lub szyjki kości udowej wykonywane w najnowocześniejszej mobilnej pracowni densytometrycznej.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńProfilaktyka cukrzycy w Powiecie Legionowskim

  Profilaktyka cukrzycy w Powiecie Legionowskim

  Data dodania: 13 sierpnia 2018

  „Cukrzyca nie zachwyca, ale można z nią żyć”, a jeśli odpowiednio zmienimy swoje nawyki i zadbamy o siebie to może to być dobre życie bez powikłań i umożliwiające realizację swoich życiowych planów. Zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym połączonym z wykładem - dla osób chorych na cukrzycę, ich rodzin oraz wszystkich pozostałych zainteresowanych tematyką profilaktyki.

  więcej
 • EdukacjaLato w mieście… z biblioteką

  Lato w mieście… z biblioteką

  Data dodania: 13 sierpnia 2018

  W tym roku Miejska Biblioteka Publiczna w Legionowie po raz pierwszy zaoferowała młodym mieszkańcom miasta półkolonie. Przez dwa tygodnie grupa chętnych mogła korzystać z kreatywnych zajęć w Poczytalni oraz wycieczek po ciekawych miejscach w okolicy Legionowa. Pierwszy tydzień upłynął pod hasłem owadów i robotyki, natomiast drugi pod hasłem ptaków i teatru.

  więcej
 • EdukacjaLato w muzeum

  Lato w Muzeum – relacja

  Data dodania: 13 sierpnia 2018

  Za nami wesoły tydzień spędzony z uczestnikami wakacyjnych warsztatów – „Lato w Muzeum”, podczas których stopniowo poznawaliśmy tajemnice kosmosu, poznając kolejne planety i gwiezdne konstelacje. Dzieci zapoznały się z historią odkryć dokonanych przez Mikołaja Kopernika, Galileusz, Heweliusz i innych genialnych fizyków, którzy sprawili, że wszechświat jest nam o wiele bliższy. W trakcie zajęć plastycznych wykonaliśmy szereg niezbędnych przyrządów do badań kosmosu, jak luneta czy strój kosmonauty.

  więcej
 • SportZawodnik KPR Legionowo/fot. KPR Legionowo

  KPR Legionowo - skład w nowym sezonie

  Data dodania: 09 sierpnia 2018

  Z przyjemnością informujemy, że KPR Legionowo uformował nowy skład zespołu na sezon rozgrywek 2018/2019 w grupie C Pierwszej Ligi piłki ręcznej mężczyzn. Jak już wiadomo z klubem pożegnali się Kacper Adamski (MMTS Kwidzyn), Mateusz Rutkowski (Wybrzeże Gdańsk), Miłosz Kujawa oraz Mikołaj Krekora – bardzo dziękujemy za wkład w zespół i życzymy powodzenia w nowych klubach i przedsięwzięciach.

  więcej
 • EKO LegionowoPorozumienie/Fot. Starostwo Powiatowe

  Legionowski Klaster Energii

  Data dodania: 09 sierpnia 2018

  W położonym na terenie Jabłonny Centrum Badawczym PAN, które zajmuje się tematyką konwersji energii i źródłami odnawialnymi, we wtorek (7.08) odbyło się spotkanie dotyczące podpisanie porozumienia w sprawie utworzenia Legionowskiego Klastra Energii. W przedsięwzięciu tym uczestniczą wszystkie samorządy Powiatu Legionowskiego, Gminę Legionowo reprezentował zastępca Prezydenta Miasta Marek Pawlak.

  więcej
 • Można kąpać się w Nieporęcie i Wieliszewie

  Data dodania: 08 sierpnia 2018

  Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Legionowie wydał dziś (8.08) orzeczenie o jakości wody w kąpieliskach "Dzika Plaża" w Nieporęcie i plaża 600-lecia w Wieliszewie. W obu miejscach można kąpać się.            

  więcej
 • SportPuchar Polski

  Pierwszy mecz KS Legionovia KZB Legionowo w nowym sezonie

  Data dodania: 08 sierpnia 2018

  Podopieczni Bartosza Tarachulskiego już dziś (8.08) rozpoczną zmagania w Pucharze Polski. Legionowianie pojadą do Stalowej Woli by w rundzie wstępnej zmierzyć się z tamtejszą Stalą. Mecz został zaplanowany na godzinę 17:00.

  więcej
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

Miejska Biblioteka Publiczna w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejSystem Gospodarki Odpadami w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStraż Miejska w LegionowieKZB LegionowoPECPWK LegionowoStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowiePowiatowy Urząd Pracy w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa