zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A

Wszystkie

 • Ostrzeżenie Nr 71 Biura Prognoz Meteorologicznych i Komercyjnych IMGW

  Ostrzeżenie dot. silnej mgły

  Data dodania: 20 października 2017

  OSTRZEŻENIE Nr 71 - Zjawisko/Stopień zagrożenia: Silna mgła/1

  Obszar: województwo mazowieckie

  Ważność: od godz. 20:00 dnia 20.10.2017 do godz. 10:00 dnia 21.10.2017

  Przebieg: Prognozuje się wystąpienie na znacznym obszarze mgły ograniczającej widzialność
  do 100 m.

  Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 85%

  Uwagi: Brak.

  więcej
 • EdukacjaEdukacja w PWK

  Edukacja w PWK

  Data dodania: 20 października 2017

  PWK "Legionowo" rozpoczęło 25 września br. na SUW „Jagiellońska” 6 cykl wycieczek edukacyjnych dla dzieci  ze szkół podstawowych i gimnazjalnych.

  więcej
 • KomunikatyOd 1 stycznia 2018 r. JPK_VAT prostszy dla przedsiębiorców

  Od 1 stycznia 2018 r. JPK_VAT prostszy dla przedsiębiorców

  Data dodania: 20 października 2017

  Nowa, uproszczona struktura JPK_VAT, która zacznie obowiązywać 1 stycznia 2018 r., to wynik konsultacji z przedsiębiorcami. Dzięki zmianom plik będzie można wypełnić szybciej, a wątpliwe kwestie wyjaśnić bez potrzeby wizyty w urzędzie skarbowym.

  więcej
 • Sport3. Bieg Zająca

  3. Bieg Zająca

  Data dodania: 20 października 2017

  Serdecznie zapraszamy na "3. Bieg Zająca - Legionowo 2017", objęty patronatem Prezydenta Miasta Legionowo oraz Starosty Legionowskiego.  Świąteczna edycja tej biegowej imprezy odbędzie się w sobotę 16 grudnia br. Trasę wytyczono na terenie lasów Legionowa i okolic.

  więcej
 • SeniorzyEuropejski Dzień Seniora

  Europejski Dzień Seniora

  Data dodania: 19 października 2017

  Z okazji Europejskiego Dnia Seniora składamy wszystkim legionowskim Seniorom gorące życzenia zdrowia i wielu lat, wypełnionego radością i satysfakcją oraz szacunku i miłości najbliższych. Niech omijają Państwa troski i smutki dnia codziennego. Życzymy spełnienia wszystkich marzeń i zamierzeń, aby stale towarzyszył Wam niegasnący zapał w ich realizacji a w życiu osobistym dopisywały pomyślność i szczęście.

  więcej
 • ZdrowieProfilaktyka raka prostaty

  Profilaktyka raka prostaty

  Data dodania: 19 października 2017

  Nie należy obawiać się badania, ale samego nowotworu. Badania profilaktyczne warto przeprowadzać już po czterdziestce, bowiem problemy z prostatą mają coraz młodsi mężczyźni. Wystarczy raz w roku odwiedzić urologa, by odpowiednio wcześnie zacząć działać.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńLegionovia Legionowo - otwarcie sezonu w Arenie

  Legionovia Legionowo - otwarcie sezonu w Arenie

  Data dodania: 19 października 2017

  Legionovia intensywnie przepracowała przerwę śródsezonową. Jak co roku doszło do pewnych ruchów kadrowych, na skutek których do składu trenera Macieja Bartodziejskiego i jego nowego (powracającego do Legionowa) asystenta Piotra Olenderka dołączyły: rozgrywająca Paulina Szpak, przyjmujące: Magdalena Damaske Beata Mielczarek, środkowa Alicja Wójcik i atakująca Małgorzata Jasek. Przebudowana ekipa Legionovii wzięła udział w trzech turniejach towarzyskich: wygrała II Memoriał Jerzego Góreckiego w Legionowie, zaś była trzecia w Wieliczce i Bobolicach. Sparingi nie zawsze szły po myśli naszego zespołu, niewątpliwie jednak zademonstrowały duży potencjał Legionovii, która potrafiła prezentować siatkówkę na bardzo wysokim poziomie. Inauguracja sezonu w Legionowie odbędzie się w środę (25.10), Arena Legionowo o godz. 19:00, przeciwnikiem będzie K.S. DevelopRes Rzeszów.

  więcej
 • EdukacjaNagrodzeni studenciw 2016 r.

  Nagradzamy studentów

  Data dodania: 19 października 2017

  Studenci będący mieszkańcami Legionowa którzy spełniają niżej wymienione wymagania:

   

  więcej
 • EdukacjaWernisaż -

  Wernisaż - "Bardejov – światowe dziedzictwo UNESCO"

  Data dodania: 19 października 2017

  W pawilonie Muzeum Historycznego w Legionowie w środę (18.10) odbył się wernisaż wystawy czasowej pt. „Bardejov – światowe dziedzictwo UNESCO”, poświęconej urokliwemu miasteczku na Słowacji, którego zabytkowy krajobraz architektoniczny został objęty ochroną światowego dziedzictwa kulturowego poprzez wpis na listę UNESCO.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńBiała Sobota w „Zdrowie – Legionowo”

  Biała Sobota w „Zdrowie – Legionowo”

  Data dodania: 19 października 2017

   W sobotę (21 października) w godz. 9.00 – 13.00 mieszkańcy Legionowa będą mogli korzystać z bezpłatnych badań i konsultacji lekarskich. Przychodnia „Zdrowie” zaprasza wszystkich Pacjentów do swojej placówki (ul. Sowińskiego 15a). Wstęp wolny.

  więcej
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

Miejska Biblioteka Publiczna w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejSystem Gospodarki Odpadami w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStraż Miejska w LegionowieKZB LegionowoPECPWK LegionowoStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowiePowiatowy Urząd Pracy w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w Legionowie