zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Zdrowie

Wydział Zdrowia Publicznego i Spraw Społecznych
Zadania i kompetencje Wydziału Zdrowia Publicznego i Spraw Społecznych.
Naczelnik wydziału: Ewa Milner-Kochańska tel. 22 766 40 08
tel. 22 766 40 90, 22 766 40 91, 22 766 40 08; pok. nr 4.25, 4.26, 4.27 piętro 3

 • ZdrowieNapis: Zbiórka elktrośmieci w Legionowie

  Zbiórka elektrośmieci

  dodano: 24 lutego 2020

  Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców miasta Legionowo dajemy możliwość pozbycia się wielkogabarytowych sprzętów gospodarstwa domowego takich jak lodówki, pralki, zmywarki, telewizory bez wychodzenia z domu.

  więcej
 • ZdrowieZestaw dotyczący e-recepty

  Jak działa e-recepta?

  dodano: 07 lutego 2020

  E-recepta to elektroniczny dokument, który od stycznia bieżącego roku zastępuje tradycyjną, papierową receptę. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na ten temat. E-receptę zrealizujesz na podstawie czterocyfrowego kodu, który otrzymasz e-mailem lub SMS-em, w zależności od tego, jak skonfigurujesz swoje Konto Pacjenta. Możesz też dostać wydruk informacyjny.

  więcej
 • ZdrowieLogo: Główny Inspektor Weterynarii

  UWAGA! Wirus grypy ptaków

  dodano: 20 stycznia 2020
  W związku z informacją o wystąpieniu ognisk wyjątkowo zjadliwej grypy ptaków (HPAI) na terenie Polski, Wojewoda Mazowiecki apeluje o podjęcie działań mających na celu ograniczenie do minimum możliwości rozprzestrzeniania się choroby.
  więcej
 • Kalendarz wydarzeńPlakat promujący badania skóry w Dermobusie

  Dermobus

  dodano: 17 stycznia 2020

  Zapraszamy mieszkańców na bezpłatne badania w dermobusie, ktore odbędą się na plac przed Ratuszem.

  więcej
 • ZdrowieWykres przedstawia pomiary PM 2,5 w Legionowie

  Kolejny rok poprawy jakości powietrza w Legionowie.

  dodano: 16 stycznia 2020
  Od czasu rozpoczęcia pomiarów w 2014 r. na stacji Państwowego Monitoringu Powietrza przy ul. Zegrzyńskiej oraz uruchomienia programu wymiany pieców w 2015 r. stężenie najdrobniejszego pyłu PM2,5 spadło w naszym mieście o ponad 1/3 i w 2019 r. było znacznie poniżej dopuszczalnej normy wynoszącej 25 µg/m3.
  więcej