zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Zdrowie

 • Kalendarz wydarzeńSprawdź kondycję swoich kości

  Sprawdź kondycję swoich kości

  Data dodania: 13 sierpnia 2018

  Zapraszamy na badania densytometryczne z kręgosłupa lub szyjki kości udowej wykonywane w najnowocześniejszej mobilnej pracowni densytometrycznej.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńProfilaktyka cukrzycy w Powiecie Legionowskim

  Profilaktyka cukrzycy w Powiecie Legionowskim

  Data dodania: 13 sierpnia 2018

  „Cukrzyca nie zachwyca, ale można z nią żyć”, a jeśli odpowiednio zmienimy swoje nawyki i zadbamy o siebie to może to być dobre życie bez powikłań i umożliwiające realizację swoich życiowych planów. Zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym połączonym z wykładem - dla osób chorych na cukrzycę, ich rodzin oraz wszystkich pozostałych zainteresowanych tematyką profilaktyki.

  więcej
 • ZdrowieSłońce

  "ABC" podczas upałów

  Data dodania: 01 sierpnia 2018

  Sierpień wita nas, wyczekiwaną zwłaszcza przez dzieci i młodzież, słoneczną, upalną pogodą. Aby lejący się z nieba żar był wyłącznie powodem radości, zabawy i dobrego samopoczucia nie powinniśmy lekceważyć pozornie sprzyjającej nam aury.

  więcej
 • ZdrowieBezpłatne Badania

  Bezpłatne badania

  Data dodania: 30 lipca 2018

  Przedstawiamy ofertę bezpłatnych badań dla mieszkańców Gminy Miejskiej Legionowo.

  więcej
 • Zdrowie

  Rehabilitacja Stacjonarna w Legionowie

  Data dodania: 18 lipca 2018

  Od 1 kwietnia NZ ZOZ WIGOR przy ul. Pomorska 26 realizuje kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie Rehabilitacji Ogólnoustrojowej Stacjonarnej.

  więcej
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

Miejska Biblioteka Publiczna w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejSystem Gospodarki Odpadami w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStraż Miejska w LegionowieKZB LegionowoPECPWK LegionowoStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowiePowiatowy Urząd Pracy w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa