zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Zdrowie

 • Kalendarz wydarzeńWyrób kartę EKUZ (Europejską Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego)

  Wyrób kartę EKUZ

  Data dodania: 19 kwietnia 2018

  Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego UE. EKUZ może zostać wydana wyłącznie osobom, które mają ubezpieczenie zdrowotne. Korzystając z EKUZ zagranicą pamiętaj, że leczysz się zgodnie z zasadami systemu danego kraju. Idąc do lekarza upewnij się, że honoruje EKUZ.

  więcej
 • ZdrowieZałóż pasiekę miejską

  Załóż pasiekę miejską

  Data dodania: 06 kwietnia 2018

  Stowarzyszenie „Nasze Pszczoły” zaprasza do współpracy wszystkich mieszkańców Legionowa i namawia do założenia własnej pasieki.

  więcej
 • Zdrowie

  Sprawdź swoje ciśnienie

  Data dodania: 05 kwietnia 2018
  Światowy Dzień Zdrowia obchodzimy każdego roku 7 kwietnia. Został on ustanowiony przez Światową Organizację Zdrowia (WHO), by zwrócić uwagę na najważniejsze problemy zdrowotne dotyczące społeczeństw na całym świecie.
  więcej
 • ZdrowiePomoc psychologiczna dla mieszkańców Legionowa

  Pomoc psychologiczna dla mieszkańców Legionowa

  Data dodania: 16 marca 2018

  Fundacja PSYCHE – Strefa Pozytywnych Myśli, rozpoczęła realizację zadania publicznego w zakresie: Przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym, w formie prowadzonych konsultacji psychologicznych, w szczególności dla dzieci i młodzieży, będących mieszkańcami Gminy Miejskiej Legionowo, w szczególności z uzależnieniami, fobią społeczną, lękami, depresją, nadmierną agresją, złością, zachowaniami autodestrukcyjnymi, zaburzeniami odżywiania, trudnościami w relacjach interpersonalnych, problemami z koncentracją i innymi trudnościami natury egzystencjalnej. Celem projektu jest ułatwienie dostępności do specjalistycznej pomocy psychologicznej, zwiększenia świadomości i wiedzy dotyczącej zdrowia psychicznego, a także kształtowania racjonalnych, zdrowych postaw wśród społeczeństwa z Legionowa.

  więcej
 • ZdrowieKaretka Pogotowia Ratunkowego/Fot. Starostwo Powiatowe w Legionowie

  Nowa karetka już na służbie

  Data dodania: 06 marca 2018

  Od 1 marca br. uruchomiono nową karetkę w Legionowie, pracującą w Systemie Państwowego Ratownictwa Medycznego. Tym samym liczba ambulansów obsługujących teren powiatu wzrosła do pięciu.

  więcej
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

Miejska Biblioteka Publiczna w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejSystem Gospodarki Odpadami w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStraż Miejska w LegionowieKZB LegionowoPECPWK LegionowoStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowiePowiatowy Urząd Pracy w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa