zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Zdrowie

Wydział Zdrowia Publicznego i Spraw Społecznych
Zadania i kompetencje Wydziału Zdrowia Publicznego i Spraw Społecznych.
Naczelnik wydziału: Ewa Milner-Kochańska tel. 22 766 40 08
tel. 22 766 40 90, 22 766 40 91, 22 766 40 08; pok. nr 4.25, 4.26, 4.27 piętro 3

Zapraszamy do słuchania audycji zatytułowanej “Na Zdrowie”, która prowadzona jest w Radio Bezpieczna Podróż.org

 • ZdrowieStarsza kobieta rozmawiająca przez telefon.

  Ruszyła rejestracja na szczepienie dla osób 70+. Osoby po 80. roku życia nadal mogą się zapisywać

  dodano: 22 stycznia 2021

  Jak przypomina administracja rządowa, dziś (22 stycznia), o godz. 6:00 ruszyły zapisy na szczepienie przeciw Covid-19 dla osób w wieku od 70 do 79 lat. Uruchomiono również nową formę rejestracji przez SMS.

 • ZdrowieGrafika wyróżniająca z napisem: Koronawirus Statystyka w powiecie legionowskim

  [Aktualizacja 22.01] Koronawirus. Statystyka w pow. legionowskim

  dodano: 22 stycznia 2021

  [Aktualizacja 24.11.2020] Decyzją Głównego Inspektora Sanitarnego od 24 listopada stacje epidemiologiczne nie będą podawać komunikatów na temat koronawirusa.

  Poniżej przedstawiamy aktualizowane dane Ministerstwa Zdrowia dla obszaru powiatu legionowskiego.

 • ZdrowiePostać lekarza pokazana od szyi do pasa.

  Nowy podział pierwszego etapu szczepień

  dodano: 21 stycznia 2021

  Jak informuje Ministerstwo Zdrowia, osoby z chorobami przewlekłymi będą szczepione przeciwko COVID-19 wcześniej – już w etapie I. Administracja rządowa apeluje także do wszystkich, aby przy rejestracji korzystali z infolinii 989 lub rejestrowali się on-line. Jak deklarują, osobom starszym, które mogą mieć problemy z rejestracją przez internet, pomoże Solidarnościowy Korpus Wsparcia Seniorów.

 • ZdrowieNa zdjęciukobieta dokonująca zaszczepienia seniorki.

  Legionowo pomoże w transporcie seniorów

  dodano: 14 stycznia 2021

  Od dziś (15.01) rozpoczyna się rejestracja chętnych do zaszczepienia seniorów, którzy ukończyli lub ukończą w 2021 r. 80 lat (roczniki do 1941 r. włącznie). Rejestracja potrwa do 21 stycznia 2021 r. 25 stycznia 2021 r. rozpoczną się szczepienia zarejestrowanych seniorów.

  Miasto pomoże w transporcie seniorów na szczepienia.

 • ZdrowiePlakat promujący akcję - Nie dla czadu. Wymieniono objawy zatrucia tlenkiem węgla, porady jak się uchronić przed zatruciem i dane kontaktowe RCB.

  Nie dla czadu

  dodano: 13 stycznia 2021

  Tlenek węgla (CO, nazwa zwyczajowa: czad) powstaje podczas procesu niepełnego spalania materiałów palnych – gazu, paliw płynnych i stałych – spowodowanego brakiem odpowiedniej ilości tlenu, niezbędnej do całkowitego spalania. Tlenek węgla może być również produktem spalania gazu ziemnego. Czad jest gazem bardzo niebezpiecznym ponieważ jest niewyczuwalny zmysłami człowieka (bezwonny, bezbarwny i pozbawiony smaku).