zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Zdrowie

Wydział Zdrowia Publicznego i Spraw Społecznych
Zadania i kompetencje Wydziału Zdrowia Publicznego i Spraw Społecznych.
Naczelnik wydziału: Ewa Milner-Kochańska tel. 22 766 40 08
tel. 22 766 40 90, 22 766 40 91, 22 766 40 08; pok. nr 4.25, 4.26, 4.27 piętro 3

 • ZdrowieGrafika wyróżniająca: Plakat w Ramach Programu „Oparcie w samodzielności”, Fundacja Psyche

  Program „Oparcie w samodzielności”

  dodano: 04 czerwca 2020
  Różnorodne zaburzenia psychiczne odbijają się na całym życiu osoby nią dotkniętej oraz jej najbliższych.
 • ZdrowieGrafika wyróżniająca: Plakat do Program „Razem – działania wspierające osoby starsze i rodziny w chorobach otępiennych”

  Program „Razem – działania wspierające osoby starsze i rodziny w chorobach otępiennych”

  dodano: 04 czerwca 2020
  W związku z procesami demograficznymi jakie możemy zaobserwować, wzrasta liczba osób cierpiących na choroby takie jak choroba Alzheimera i inne postaci otępień oraz depresja. Istotną konsekwencją demograficznego starzenia się społeczeństwa jest także coraz częstsze samotne zamieszkiwanie osób starszych, tzw. singularyzacja starości.
 • ZdrowieGrafika wyróżniająca: Alkohol i Koronawirus. Picie alkoholu nie chroni przed zakażeniem koronawirusem

  Alkohol i koronawirus. Obalamy mit o „odkażaniu organizmu”

  dodano: 03 czerwca 2020

  „Zwróciłam uwagę mężczyźnie, który stał za mną w kolejce do kasy, że maseczka nie służy do zasłaniania brody, tylko ust i nosa. W odpowiedzi machnął ręką i stwierdził, że z jego strony nic mi nie grozi, bo regularnie odkaża się od środka – i pokazał na dwie butelki wódki w koszyku. Czy ludzie naprawdę wierzą, że picie zabezpiecza ich przed wirusem?” – pyta na jednym z forów internetowych Małgorzata.

 • Akcja krwiodawstwa pod starostwem

  Akcja krwiodawstwa pod Starostwem

  Data wydarzenia: 01 czerwca 2020

  1 czerwca w godzinach 09:00-13:00 na parkingu pod budynkiem Starostwa Powiatowego w Legionowie zostanie ustawiony ambulans do pobierania krwi. Zachęcamy do oddania krwi i tym samym podzielenia się z potrzebującymi tym bezcennym lekiem.

  więcej
 • ZdrowieGrafika wyróżniająca: Pilotażowy program wdrożenia usług opiekuńczych w formie teleopieki. Na zdjęciu Zastępca Prezydenta Piotr Zadrożny

  Pilotażowy program wdrożenia usług opiekuńczych w formie teleopieki

  dodano: 28 maja 2020

  W maju ruszył projekt pt. "Pilotażowy program wdrożenia usług opiekuńczych w formie teleopieki" finansowany przez Urząd Miasta Legionowo i Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej.