zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Zdrowie

Wydział Zdrowia Publicznego i Spraw Społecznych
Zadania i kompetencje Wydziału Zdrowia Publicznego i Spraw Społecznych.
Naczelnik wydziału: Ewa Milner-Kochańska tel. 22 766 40 08
tel. 22 766 40 90, 22 766 40 91, 22 766 40 08; pok. nr 4.25, 4.26, 4.27 piętro 3

 • Zdrowie

  Apteka 24H zawiesza pracę od 24-6 rano

  dodano: 16 marca 2020

  W związku z wysoką absencją personelu fachowego apteki przy ul. Piłsudskiego 13 w Legionowie, jak również w pozostałych aptekach spółki SPES APTEKI Z UŚMIECHEM,  na czas obowiązywania stanu zagrożenia epidemią zawieszony zostaje dyżur 24H.

  Apteka nadal będzie pracować przez 7 dni w tygodniu, w niedziele i święta jak dotychczas i będzie czynna w godzinach 06:00-24:00 . 

  więcej
 • ZdrowieW posiedzeniu uczestniczyli przedstawiciele miasta, straży miejskiej, KZB sp. z.o.o oraz Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

  Spotkanie w sprawie koronawirusa

  dodano: 06 marca 2020
  W związku z potwierdzeniem pierwszego przypadku koronawirusa w Polsce oraz wzmożoną zachorowalnością na grypę sezonową, w Urzędzie Miasta Legionowo odbyło się posiedzenie zespołu na temat przygotowania Legionowa na wystąpienie przypadków koronawirusa.
  więcej
 • ZdrowieUlotka informacyjna dot. Koronowirusa. żródło: Powiat legionowski

  Koronawirus - podstawowe informacje Powiatu Legionowskiego

  dodano: 05 marca 2020
  W środę podczas konferencji prasowej minister zdrowia prof. Łukasz Szumowski poinformował o pierwszym przypadku koronawirusa w Polsce.
  więcej
 • ZdrowieCentrum Profilaktyki 2020

  Centrum Profilaktyki w 2020 r.

  dodano: 02 marca 2020

  Bezpłatna oferta dla mieszkańców Legionowa - Centrum Profilaktyki przy Al. 3 Maja 24 w Legionowie.

  więcej
 • ZdrowieNapis: Zbiórka elktrośmieci w Legionowie

  Zbiórka elektrośmieci

  dodano: 24 lutego 2020

  Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców miasta Legionowo dajemy możliwość pozbycia się wielkogabarytowych sprzętów gospodarstwa domowego takich jak lodówki, pralki, zmywarki, telewizory bez wychodzenia z domu.

  więcej