zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Zdrowie

 • ZdrowieAmbulatorium sprawdza się doskonale

  Ambulatorium sprawdza się doskonale

  Data dodania: 19 października 2018

  Ambulatorium chirurgiczno – urazowe w Legionowie, które jest współfinansowane przez Gminę Miejską Legionowo działa już od ośmiu miesięcy. W tym czasie z jego pomocy skorzystało prawie 3 000 mieszkańców.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńMiędzynarodowy Dzień Białej Laski

  Międzynarodowy Dzień Białej Laski

  Data dodania: 17 października 2018

  Zapraszamy na obchody Międzynarodowego Dnia Białej Laski, które będą miały miejsce w czwartek (18.10) od godz. 14:30 w sali widowiskowej Ratusza. W programie: wykład pt. "Niedowidzenie Problem czy Wyzwanie" oraz pokaz filmu "Zapach Kobiety".

  więcej
 • Zdrowie

  Współpraca - Integracja - Pomoc - nabór do projektu

  Data dodania: 03 października 2018

  W związku z rozpoczęciem realizacji projektu „Współpraca-Integracja-Pomoc” skierowanego do mieszkańców gminy Legionowo, którzy są osobami niepełnosprawnymi lub niesamodzielnymi oraz do opiekunów faktycznych powyższej grupy, Urząd Miasta Legionowa ogłasza nabór otwarty osób zainteresowanych uczestnictwem w ww. projekcie.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńDni Spirometrii

  Dni Spirometrii

  Data dodania: 25 września 2018

  Dni Spirometrii organizowane są w ramach wieloletniej kampanii HEALTHY LUNGS FOR LIFE. Jest to inicjatywa European Respiratory Society (ERS) i European Lung Fundation (ELF), koordynowana w Polsce przez Polską Federację Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergie i POCHP. Jej celem jest zwrócenie uwagi Polaków na problemy zdrowia oddechowego. Legionowo włączyło się do tej szczytnej akcji, która w tym roku odbędzie się od 1 do 6 października w wielu placówkach na terenie Powiatu Leginowskiego.

  więcej
 • Zdrowie

  „Oparcie w samodzielności”

  Data dodania: 05 września 2018

  Różnorodne zaburzenia psychiczne odbijają się na całym życiu osoby nią dotkniętej oraz jej najbliższych. Choroba psychiczna przyczynia się do zaburzenia relacji w rodzinie, w pracy, w szkole i innych sferach społecznych. Chorzy pozbawieni wsparcia i zrozumienia rodziny, a także przyjaciół i innych ludzi, jeszcze bardziej pogrążają się w chorobie, tracąc sens i radość życia.

  więcej
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie