zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Zdrowie

Wydział Zdrowia Publicznego i Spraw Społecznych
Zadania i kompetencje Wydziału Zdrowia Publicznego i Spraw Społecznych.
Naczelnik wydziału: Ewa Milner-Kochańska tel. 22 766 40 08
tel. 22 766 40 90, 22 766 40 91, 22 766 40 08; pok. nr 4.25, 4.26, 4.27 piętro 3

 • Kalendarz wydarzeńPlakat promujący badania skóry w Dermobusie

  Dermobus

  dodano: 17 stycznia 2020

  Zapraszamy mieszkańców na bezpłatne badania w dermobusie, ktore odbędą się na plac przed Ratuszem.

  więcej
 • ZdrowieWykres przedstawia pomiary PM 2,5 w Legionowie

  Kolejny rok poprawy jakości powietrza w Legionowie.

  dodano: 16 stycznia 2020
  Od czasu rozpoczęcia pomiarów w 2014 r. na stacji Państwowego Monitoringu Powietrza przy ul. Zegrzyńskiej oraz uruchomienia programu wymiany pieców w 2015 r. stężenie najdrobniejszego pyłu PM2,5 spadło w naszym mieście o ponad 1/3 i w 2019 r. było znacznie poniżej dopuszczalnej normy wynoszącej 25 ug/m3.
  więcej
 • ZdrowieBillboad dot. IX Dni Osób Niepełnosprawnych Miasta Legionowo i Powiatu Legionowskiego

  Ruszają Dni Osób Niepełnosprawnych 2020

  dodano: 08 stycznia 2020
  W marcu br. wystartują IX Dni Osób Niepełnosprawnych Miasta Legionowo i Powiatu Legionowskiego, a już teraz trwają zgłoszenia do konkursów: literackiego, plastycznych i form scenicznych oraz nabór kandydatów do orderu "Przyjaciel Niepełnosprawnych".
  więcej
 • ZdrowieLaureaci gali, zdjęcie: Wojciech Kowalczyk - facebook.com

  Wojciech Kowalczyk. Człowiek bez barier 2019 oraz laureat Nagrody Publiczności

  dodano: 04 grudnia 2019
  Nie traci ani chwili. Studiuje, zaliczając po dwa semestry na raz, aktywnie działa na rzecz lokalnej społeczności. Od kilku miesięcy pełni funkcję pełnomocnika ds. osób niepełnosprawnych w urzędzie miasta. Ma już na tym stanowisku pierwsze sukcesy.
  więcej
 • ZdrowieZmrożone okno

  Nie bądźmy obojętni na zagrożenia związane z wychłodzeniem organizmu

  dodano: 02 grudnia 2019

  Kiedy na zewnątrz panują niskie temperatury wiele osób narażonych jest na utratę życia lub zdrowia na skutek wychłodzenia organizmu. Problem ten dotyka przede wszystkim osoby bezdomne, samotne, w podeszłym wieku. Zagrożenie takie dotyczy także osób będących pod wpływem alkoholu. Nie bądźmy obojętni i alarmujmy Policję za każdym razem, kiedy ktoś jest narażony na wychłodzenie organizmu. Wystarczy jeden telefon, aby uratować komuś życie!

  więcej