zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A

Zdrowie

 • Plakat z informacją o konkursie

  Rodzice i Dzieci, powietrze bez śmieci

  Data wydarzenia: 28 stycznia 2018
  Konkurs!!! Dzieci, które na mecz przyniosą rysunek na temat „Nie Truj – daj oddychać!! Powietrze bez śmieci” wchodzą z rodzicami za darmo. Trzy najlepsze prace zostaną nagrodzone.
  więcej
 • ZdrowiePublikacja dof. przez Samorząd Województwa Mazowieckiego

  Wróżka okruszka opowiada o niepełnosprawności...

  Data dodania: 22 stycznia 2018
  Projekt współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego
  więcej
 • Zdrowieźródło: Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Wychodzenie bokiem oznacza narzucanie tułowia na krawędź lodu, a następnie zgiętej w kolanie nogi (pozycja czołgająca). Narzucenie tułowia na krawędź lodu to oparcie dłoni na krawędzi lodu jak najwyżej w górę (najlepiej, aby krawędź lodu była na wysokości bioder), a następnie położenie się na lodzie tułowiem, w tej czynności możesz sobie pomóc machając nogami jak podczas pływania kraulem.

  Zasady bezpieczeństwa nad lodem

  Data dodania: 22 stycznia 2018

  Wchodząc na lód pamiętajcie o zachowaniu zasad bezpieczeństwa. Pamiętajmy, że miejsca o obniżonej wytrzymałości lodu to strefa trzcinowisk, nurtu, ujścia cieków wodnych, rejon stacji pomp czy kolektorów.

  więcej
 • ZdrowiePlakat: Bezpłatna mammografia

  Bezpłatna mammografia

  Data dodania: 05 stycznia 2018

  Zapraszamy panie w wieku 50-69 lat (które w ciągu ostatnich 2 lat (24 miesiące) nie wykonywały bezpłatnego badania) na bezpłatne badanie mammograficzne. Odbędą się one 11 oraz 12 stycznia w Legionowie, plac przy Ratuszu Miejskim.

  więcej
 • ZdrowieApel o ochronę zwierząt podczas Sylwestra źródło: http://www.toz.pl

  Uważajmy na zwierzęta podczs Sylwestra

  Data dodania: 29 grudnia 2017

  Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce zwraca się z apelem o uczulenie mieszkańców Państwa terenu, którzy posiadają psy lub koty o zabezpieczenie swoich podopiecznych w noc sylwestrową.

  więcej
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

Miejska Biblioteka Publiczna w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejSystem Gospodarki Odpadami w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStraż Miejska w LegionowieKZB LegionowoPECPWK LegionowoStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowiePowiatowy Urząd Pracy w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w Legionowie