zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Zdrowie

 • ZdrowieKriokomora - Mróz który leczy

  Mróz który leczy

  dodano: 13 lutego 2019

  Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SPZOZ w Legionowie, ul. Zegrzyńska 8, Dział Rehabilitacji zaprasza do korzystania z zabiegów krioterapii ogólnoustrojowej. Krioterapia ogólnoustrojowa jest formą zimnolecznictwa i polega na oddziaływaniu niskimi temperaturami na całą powierzchnię ciała. Zabieg odbywa się w specjalnej komorze kriogenicznej, gdzie panuje temperatura w zakresie od – 80ºC do -120ºC, w której przebywa się do 3 minuty. Po zabiegu w kriokomorze wykonuje się ćwiczenia ogólnoustrojowe pod kierunkiem fizjoterapeuty.

  więcej
 • ZdrowieWózek inwalidzki

  Wypożyczalnia sprzętu pielęgnacyjno-wspomagającego

  dodano: 30 stycznia 2019

  Mieszkańcy Legionowa mają możliwość bezpłatnego wypożyczenia sprzętu pielęgnacyjnego i wspomagającego. Wypożyczalnia utworzona została w ramach projektu „Współpraca-Integracja-Pomoc” dofinansowanego ze środków UE.

  więcej
 • ZdrowieZakończenie VII Dni osób niepełnosprawnych

  Dni Osób Niepełnosprawnych Miasta Legionowo i Powiatu Legionowskiego

  dodano: 08 stycznia 2019

  Dni Osób Niepełnosprawnych Miasta Legionowo i Powiatu Legionowskiego to święto twórców niepełnosprawnych, ich rodzin, opiekunów i sympatyków, którym bliska jest idea zapobiegania wykluczeniu społecznemu, izolacji i marginalizacji niepełnosprawnych.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńBądź zdrowa i piękna jesienią

  Bądź zdrowa i piękna jesienią

  dodano: 25 października 2018

  Serdecznie zapraszamy na profilaktykę raka piersi, która odbędzie się w Atrium Ratusza. W programie m.in.: badania palpacyjne piersi, badanie tkanki tłuszczowej BMI, analiza składu ciała.

  więcej
 • ZdrowieAmbulatorium sprawdza się doskonale

  Ambulatorium sprawdza się doskonale

  dodano: 19 października 2018

  Ambulatorium chirurgiczno – urazowe w Legionowie, które jest współfinansowane przez Gminę Miejską Legionowo działa już od ośmiu miesięcy. W tym czasie z jego pomocy skorzystało prawie 3 000 mieszkańców.

  więcej