zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A

Zdrowie

 • ZdrowieProfilaktyka raka prostaty

  Profilaktyka raka prostaty

  Data dodania: 19 października 2017

  Nie należy obawiać się badania, ale samego nowotworu. Badania profilaktyczne warto przeprowadzać już po czterdziestce, bowiem problemy z prostatą mają coraz młodsi mężczyźni. Wystarczy raz w roku odwiedzić urologa, by odpowiednio wcześnie zacząć działać.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńBiała Sobota w „Zdrowie – Legionowo”

  Biała Sobota w „Zdrowie – Legionowo”

  Data dodania: 19 października 2017

   W sobotę (21 października) w godz. 9.00 – 13.00 mieszkańcy Legionowa będą mogli korzystać z bezpłatnych badań i konsultacji lekarskich. Przychodnia „Zdrowie” zaprasza wszystkich Pacjentów do swojej placówki (ul. Sowińskiego 15a). Wstęp wolny.

  więcej
 • ZdrowieIV Marsz Różowej Wstążki w Legionowie – afirmacja życia i profilaktyki

  IV Marsz Różowej Wstążki w Legionowie – afirmacja życia i profilaktyki

  Data dodania: 18 października 2017

  Finisz czwartego marszu Różowej Wstążki, który przeszedł ulicami Legionowa, odbył się przed Ratuszem Miejskim. Różowe poniedziałkowe wydarzenie (16 października) było okazją do podsumowania dotychczasowej działalności Legionowskiego Klubu Amazonek oraz podziękowania za pomoc wszystkim kobietom.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńMarsz Różowej Wstążki

  IV Marsz Różowej Wstążki w Legionowie

  Data dodania: 16 października 2017

  Serdecznie zapraszamy do udziału w Czwartym Marszu Różowej Wstążki, który odbędzie się w poniedziałek 16 października o godz. 12:30 w Legionowie. Marsz rozpocznie się z przed siedziby Uniwersytetu III Wieku w Legionowie - ul. marsz. J. Piłsudskiego 3.

  więcej
 • ZdrowieZnaczna część podopiecznych PZSiPS to osoby z problemami komunikacyjnymi, które nie mówią wcale lub mówią niezrozumiale. Zadaniem placówki jest wyposażyć je w odpowiednie umiejętności, aby mogły skutecznie porozumiewać się. Tu z pomocą przychodzą alternatywne i wspomagające metody komunikacji (AAC)/fot. Starostwo Powiatowe w Legionowie

  Nie trzeba mówić, aby mówić

  Data dodania: 12 października 2017

  Październik obchodzony jest jako Międzynarodowy Miesiąc Alternatywnych i Wspomagających Metod Komunikacji (MM AAC). Z tej okazji Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie po raz kolejny włączył się do udziału w akcji mającej na celu przybliżenie mieszkańcom powiatu sytuacji osób niemówiących.

  więcej
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

Miejska Biblioteka Publiczna w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejSystem Gospodarki Odpadami w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStraż Miejska w LegionowieKZB LegionowoPECPWK LegionowoStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowiePowiatowy Urząd Pracy w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w Legionowie