zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Zdrowie

Wydział Zdrowia Publicznego i Spraw Społecznych
Zadania i kompetencje Wydziału Zdrowia Publicznego i Spraw Społecznych.
Naczelnik wydziału: Ewa Milner-Kochańska tel. 22 766 40 08
tel. 22 766 40 90, 22 766 40 91, 22 766 40 08; pok. nr 4.25, 4.26, 4.27 piętro 3

 • Zdrowie

  II otwarty konkurs ofert z zakresu: Ochrona i promocja zdrowia na rzecz mieszkańców Gminy Legionowo:

  dodano: 16 kwietnia 2019

  Ogłasza się otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, na wsparcie realizacji w 2019 r. zadania publicznego w zakresie: "Organizacja półkolonii dla dzieci uczęszczających do szkół podstawowych".

  więcej
 • Zdrowieźródło: Szersze informacje na temat kampanii społecznej realizowanej przez Stowarzyszenie MANKO – Głos Seniora i Fundację FAST publikowane są na stronach internetowych www.stopmanipulacjom.pl i www.glosseniora.pl.

  Stop manipulacji, nie kupuj na prezentacji

  dodano: 12 kwietnia 2019

  Ruszyła kampania „Stop manipulacji, nie kupuj na prezentacji” Stowarzyszenia Manko i FAST. Kierowana jest głównie do seniorów. Ma ich przestrzegać przed manipulacją podczas różnego rodzaju pokazów sprzedażowych.

  więcej
 • ZdrowieUrząd Miasta Legionowo, ciśnieniomierz znajduje się w Atrium

  Profilaktyka w Ratuszu - ogólnodostępny ciśnieniomierz dla mieszkańców

  dodano: 12 kwietnia 2019

  Urząd Miasta Legionowo zaprasza mieszkańców do ratusza, by skontrolowali swoje ciśnienie krwi. W atrium magistratu znajduje się urządzenie, które automatycznie zmierzy ciśnienie i tętno oraz wydrukuje wynik badania. Regularne badania są niezwykle ważne dla zdrowia. Program zaostał zainicjowany przez Radnego Andrzeja Piętkę.

  więcej
 • Zdrowie

  Kupa problemów

  dodano: 12 kwietnia 2019

  Czy wiesz, że psie kupy pylą salmonellą? W powietrzu fruwają jaja tasiemca z psich odchodów? Kupy nie użyźniają gleby, a pasożyty z nich przebywają w glebie około 10 lat. Rusza kampania informacyjna związana z obowiązkiem sprzątania po swych pupilach. Strażnicy Miejscy będą rozdawali podczas interwencji związanych z czworonogami ulotki informujące o zagrożeniach związanych z psimi odpadami, a także woreczki na psie kupy.

  więcej
 • Zdrowie

  Jakość wody w Legionowie

  dodano: 08 kwietnia 2019

  W ostatnich dniach na forach internetowych pojawił się temat jakości wody. I to nie tylko w Legionowie, odzywali się mieszkańcy całego powiatu, zgłaszający problemy z wodą w kranach. Dzisiaj (8.04) zastępca prezydenta Piotr Zadrożny spotkał się z przedstawicielem spółki PWK Legionowo i prezesem PEC Legionowo, aby omówić kwestie jakości wody w legionowskich kranach.

  więcej