zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Informacje Prasowe

 • Informacje PrasoweFoto: gmina Chojnice

  Legionowo przekaże 100 tys. zł dla poszkodowanych w nawałnicach

  Data dodania: 23 sierpnia 2017

  Prezydent Roman Smogorzewski postanowił przychylić się do wniosku Klubu Radnych Porozumienie Prezydenckie i zorganizować pomoc dla mieszkańców z Pomorza, którzy ucierpieli w ostatnich nawałnicach. Pomoc zostanie przekazana gminie Chojnice.

  więcej
 • Informacje PrasoweZdjęcie: Cng.auto.pl

  MPO odbierze śmieci

  Data dodania: 11 lipca 2017

  Wczoraj (10.07) podpisana została umowa na wywóz odpadów komunalnych z terenu miasta Legionowo. Do czasu rozstrzygnięcia kolejnego przetargu nieczystości wyprodukowane w domach legionowian odbierać będzie warszawskie MPO.

  Umowa będzie obowiązywała do 9 października, z możliwością jej przedłużenia.

  więcej
 • Komunikatywaga - obraz wektorowy

  Protest oddalony

  Data dodania: 15 maja 2017
  W Sądzie Okręgowym Warszawa – Praga w Warszawie odbyła się dzisiaj (12.05) rozprawa w związku ze złożonym przez mieszkańca Legionowa protestem w sprawie referendum lokalnego w Legionowie. Po wysłuchaniu stanowiska stron Sąd oddalił protest.
  więcej
 • KomunikatySamorządowcy w sali widowiskowej Urzędu Miasta Legionowo

  Samorządowcy chcą konsultacji

  Data dodania: 07 lutego 2017

  Ponad 300 samorządowców z podwarszawskich gmin i powiatów, dotkniętych zaproponowaną przez posłów Prawa i Sprawiedliwości ustawą o ustroju miasta st. Warszawy, spotkało się wczoraj (6.02) w legionowskim ratuszu. Konkluzją z ponad godzinnego spotkania jest konieczność przeprowadzenia konsultacji społecznych z mieszkańcami i związkami międzygminnymi. Tuż przed rozpoczęciem spotkania do zebranych dotarła informacja, że poseł Jacek Sasin ogłosił tymczasowe wycofanie projektu spod obrad Sejmu.

  więcej
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie