zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Kalendarz wydarzeń

 • Plakat: LUX MED zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne, finansowane przez NFZ, w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi w mobilnych pracowniach mammograficznych.

  Bezpłatna mammografia

  Data wydarzenia: 11 grudnia 2020
  LUX MED zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne, finansowane przez NFZ, w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi w mobilnych pracowniach mammograficznych.Mobilna pracownia mammograficzna LUX MED będzie do dyspozycji Pań w Legionowie – 11 grudnia 2020 w godzinach od 8:00 do 16:30 przed Ratuszem Miejskim, ul. Piłsudskiego 41.
 • Plakat promujący Kino otwarte on-line. Film - Klient.

  Kino Otwarte on-line - „Klient"

  Data wydarzenia: 27 listopada 2020

  Powiatowa Instytucja Kultury serdecznie zaprasza na kolejną jesienną odsłonę Kina Otwartego w wersji on-line!

 • Grafika wyróżniająca z napisem - Rada Miasta

  Posiedzenie Komisji Rewizyjej

  Data wydarzenia: 30 listopada 2020
  Najbliższe posiedzenie komisji Rewizyjnej odbędzie się 30 listopada 2020 r. o godz. 17:00. Posiedzenie komisji odbędzie się w zdalnym trybie obradowania.
 • Grafika wyróżniająca z napisem - Rada Miasta

  Posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycjiv

  Data wydarzenia: 26 listopada 2020
  Najbliższe posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miasta Legionowo odbędzie się 26 listopada 2020 r. o godz. 16:30. Posiedzenie komisji odbędzie się w zdalnym trybie obradowania.
 • Grafika wyróżniająca z napisem - Rada Miasta

  Posiedzenie Komisji Budżetu i Finansów

  Data wydarzenia: 24 listopada 2020
  Najbliższe posiedzenie Komisji Budżetu i Finansów odbędzie się 24 listopada 2020 r. o godz. 16.30. Posiedzenie komisji odbędzie się w zdalnym trybie obradowania.
 • Grafika wyróżniająca z napisem - Rada Miasta

  Posiedzenie Komisji Zdrowia, Bezpieczeństwa i Spraw Społecznych

  Data wydarzenia: 19 listopada 2020

  Najbliższe posiedzenie Komisji Zdrowia, Bezpieczeństwa i Spraw Społecznych odbędzie się 19 listopada 2020 r. o godz. 16:30. Posiedzenie komisji odbędzie się w zdalnym trybie obradowania.

 • Grafika wyróżniająca z napisem - Rada Miasta

  Posiedzenie Komisji Rozwoju Miasta

  Data wydarzenia: 23 listopada 2020

  Najbliższe posiedzenie Komisji Rozwoju Miasta odbędzie się 23 listopada 2020 r. o godz. 16:30. Posiedzenie komisji odbędzie się w zdalnym trybie obradowania.

 • Grafika wyróżniająca z napisem - Rada Miasta

  Posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury i Sportu

  Data wydarzenia: 18 listopada 2020
  Najbliższe posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury i Sportu odbędzie się 18 listopada 2020 r. o godz. 16:30. Posiedzenie komisji odbędzie się w zdalnym trybie obradowania.
 • Flaga Polski, źródło: Ministerstwo Cyfryzacji

  Obchody Narodowego Święta Niepodległości 2020

  Data wydarzenia: 11 listopada 2020
  Legionowo jest miastem, które od zawsze silnie pielęgnuje tradycje historyczne. Od wielu lat miejskie Obchody Narodowego Święta Niepodległości były organizowane bardzo uroczyście. Niestety w 2020 roku, ze względu na panującą w kraju pandemię wirusa SARS-CoV-2 wydarzenie to będzie miało nieco inny scenariusz.
 • Plakat promujący Niedzielę on-line z Centkiewiczami, 25.10.2020 r.

  Niedziela on-line z Centkiewiczami

  Data wydarzenia: 25 października 2020

  Muzeum Historyczne w Legionowie zaprasza na niedzielę on-line z Centkiewiczami.