zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Kalendarz wydarzeń

 • Motocyklem do Katynia

  Data wydarzenia: 22 kwietnia 2018

  W niedzielę 22 kwietnia 2018 r. o godz. 15.00 zapraszamy do Filii „Piaski” na spotkanie z Jerzym Dąbrowskim, uczestnikiem motocyklowych rajdów katyńskich. Pan Jerzy opowie o historii rajdów, o ich przebiegu oraz zaprezentuje filmy i zdjęcia.

  więcej
 • Rock w MOK

  Rock w MOK

  Data wydarzenia: 22 kwietnia 2018

  koncert Rock w MOK
  Absolutny Brak Sumienia
  BANG BANG
  TZN Xenna

  bilety - 30 zł - tel.: 504402204

  więcej
 • Bursztynowa Dama - recital Małgorzaty Jareckiej przeboje Anny Jantar

  Bursztynowa Dama - recital Małgorzaty Jareckiej przeboje Anny Jantar

  Data wydarzenia: 22 kwietnia 2018

  Bursztynowa Dama - recital Małgorzaty Jareckiej wielkie przeboje legendarnej Anny Jantar

  Zespół: Marek Stefankiewicz - instrumenty klawiszowe Andrzej Wysocki - gitara basowa Jarosław Gaś - instrumenty perkusyjne

  Bilety - 30 zł - w MOK Legionowo, ul. Norwida 10 - od 26 marca 2018

  więcej
 • Wielka Misja na Placach

  Wielka Misja na Placach

  Data wydarzenia: 22 kwietnia 2018

  W Legionowie wzorem lat ubiegłych odbędzie się akcja misyjna pod nazwą "Wielka Misja na Placach". Od 8 kwietnia do 6 maja w każdą niedzielę, o godzinie 16-tej w Parku Zdrowia (8.04, 22.04, 6.05) oraz w Parku przy ul. Batorego/Piłsudskiego (15.04, 29.04) wychodzą głosząc przesłanie wiary. Akcja ta ma wymiar ogólnoświatowy i jest organizowana już po raz kolejny. Celem misji jest przede wszystkim głoszenie Słowa Bożego i wychodzenie z Nim na ulicę, wprost do ludzi.

  więcej
 • Wiosenne czarowanie

  Wiosenne Czarowanie

  Data wydarzenia: 20 - 22 kwietnia 2018
  więcej