zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Kalendarz wydarzeń

 • Pałacowe spotkania z muzyką

  Data wydarzenia: 29 kwietnia 2018

  Serdecznie zapraszam na 158. koncert z cyklu „Pałacowe spotkania z muzyką”, który odbędzie się 29 kwietnia 2018r. o godz. 13.00 w Pałacu w Jabłonnie ul. Modlińska 105 oraz na kolejne spotkanie w ramach cyklu „Pałacowy Salon Naukowy” pt.:„Cervantes i Szekspir – poeci z wysp śpiewających”.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńLOTTO Poland Bike Marathon jedzie do Legionowa

  LOTTO Poland Bike Marathon jedzie do Legionowa

  dodano: 20 kwietnia 2018

  To jedna z najbardziej urokliwych tras na mapie Poland Bike. W niedzielę 29 kwietnia w Legionowie odbędzie się trzeci etap cyklu LOTTO Poland Bike Marathon 2018. Oddalone od Warszawy o zaledwie 21 km Legionowo dziewiąty raz z rzędu znalazło się na mapie Poland Bike. Biuro Zawodów, start i meta wyścigów amatorów MTB znajdą się, tak jak przed rokiem, na Placu Kościuszki w Legionowie, przy zbiegu ulic Handlowej i Kwiatowej.

  więcej
 • Niedzielne Spotkania z Bajką

  Niedzielne Spotkania z Bajką "Jacek i placek"

  Data wydarzenia: 29 kwietnia 2018

  To ciepła opowieść o chłopcach uciekających od codziennych obowiązków do beztroskiej krainy z marzeń. Spotkania z bobrem, pelikanem, osłem, czy kobietą na wzgórzu uczą dzieci szacunku do pracy, miłości do bliskich. Po powrocie do domu chętnie się uczą, pomagają matce, a przy pracy nucą: "Nie trzeba aż księżyca z nieba kraść, żeby się prawdą najpiękniejsza stała baśń!".

  Bilety - 10 zł - w MOK Legionowo, ul. Norwida 10

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńWielka Misja na Placach

  Wielka Misja na Placach

  dodano: 06 kwietnia 2018

  W Legionowie wzorem lat ubiegłych odbędzie się akcja misyjna pod nazwą "Wielka Misja na Placach". Od 8 kwietnia do 6 maja w każdą niedzielę, o godzinie 16-tej w Parku Zdrowia (8.04, 22.04, 6.05) oraz w Parku przy ul. Batorego/Piłsudskiego (15.04, 29.04) wychodzą głosząc przesłanie wiary. Akcja ta ma wymiar ogólnoświatowy i jest organizowana już po raz kolejny. Celem misji jest przede wszystkim głoszenie Słowa Bożego i wychodzenie z Nim na ulicę, wprost do ludzi.

  więcej