zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Kalendarz wydarzeń

 • Dyktando Aktywnych - II etap

  Dyktando Aktywnych - II etap

  Data wydarzenia: 19 maja 2018

  Ruszyła kolejna edycja cieszącego się dużym zainteresowaniem Konkursu Ortograficznego ,,Dyktando Aktywnych” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Legionowo i Starosty Legionowskiego.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńNoc Muzeów

  Noc Muzeów

  dodano: 16 maja 2018

  W sobotę (19 maja) Muzeum Historyczne w Legionowie jak co roku weźmie udział w ogólnopolskiej Nocy Muzeów. W tegorocznym programie wydarzenia przewidziano wiele atrakcji!

  więcej
 • Wiktoria Rurka

  Recital Wiktorii Rurki piosenki o miłości

  Data wydarzenia: 19 maja 2018

  Wiktoria jest uczennicą Zespołu Szkół Salezjańskich w Legionowie. W MOK wystąpi z recitalem o tematyce miłosnej. Występowała z Autorską Szkołą Musicalową w Teatrze Roma w Warszawie oraz pobierała lekcje śpiewu u Elżbiety Zapendowskiej.

  wstęp wolny

  więcej
 • Filia MOK

  Muzyczna majówka na Targowej - impreza w ogrodzie

  Data wydarzenia: 19 maja 2018

  Muzyczna majówka na Targowej - impreza w ogrodzie: taneczne przeboje z zespołem Hector, muzyka z czarnych płyt. Wstęp wolny.

  więcej
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Santander Bank Polska SA
96 1090 1841 0000 0001 4147 9243

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie