zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Kalendarz wydarzeń

 • Otwarcie boiska

  Otwarcie boiska

  Data wydarzenia: 10 czerwca 2018
  więcej
 • Koncert

  Koncert "Chopin, koledzy, przyjaciele"

  Data wydarzenia: 10 czerwca 2018

  Salon Artystyczny koncert "Chopin, koledzy, przyjaciele" rozpocznie się o godz. 12:00. Wystąpią: Teresa KABAN - fortepian Henryk BŁAŻEJ - flet

  więcej
 • Wystawa Iwony Fonder w Salonie Artystycznym

  Wystawa Iwony Fonder w Salonie Artystycznym

  Data wydarzenia: 10 czerwca 2018

  Wystawa zostanie otwarta od godz. 12. Iwona Fonder o sobie: Moje zainteresowania mają różne kierunki i pochłaniają mnie w różnych okresach mojego życia. Od ogrodnictwa przez projektowanie wnętrz do malarstwa. Od decoupage, pozłotnictwa, przez różne formy artystycznego wyrazu, takie jak scrapbooking czy linoryt. Natomiast malarstwo jest niezmiennie obecne w mojej codzienności, bez względu na rodzaj towarzyszących mi życiowych wydarzeń. Studium reklamy handlowej, ukierunkowało moje późniejsze zainteresowania dotyczące artystycznych skłonności do syntezy, plakatu czy dokumentowania urywków rzeczywistości. Moje malarstwo to właśnie kronika różnych urywków życia w różnych formach malarskich. Od 2013 członek Związku Polskich Artystów Malarzy i Grafików.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńMiejsca pamięci oręża polskiego w Legionowie

  Miejsca pamięci oręża polskiego w Legionowie

  dodano: 05 czerwca 2018

  Historia Legionowa ściśle związana jest z historią oręża polskiego w XX w. Działania prowadzone przez żołnierzy z Legionowa upamiętniają pomniki, tablice lub głazy pamiątkowe. Każde z tych miejsc pamięci ma swoją własną historię. W ich dziejach odbija się historia naszego miasta i jego mieszkańców. Wędrówkę ich tropem poprowadzi Rafał Degiel podczas prezentacji archiwalnych fotografii, która odbędzie 10 czerwca 2018 r. o godzinie 15.00 w pawilonie wystawowym Muzeum Historycznego w Legionowie przy ul. A. Mickiewicza 23.

  więcej