zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Kalendarz wydarzeń

  • Kalendarz wydarzeńPiknik edukacyjny dotyczący bezpieczeństwa na drogach

    Piknik edukacyjny dotyczący bezpieczeństwa na drogach

    dodano: 30 sierpnia 2018

    Serdecznie zapraszamy na piknik edukacyjny dotyczący bezpieczeństwa na drogach, który odbędzie się już 1 września w godzinach 10-16. Zadanie pod tytułem „Piłeś –Nie Jedź” ma na celu przede wszystkim propagować bezpieczeństwo na drogach, wskazywać na skutki i konsekwencję jazdy po spożyciu alkoholu oraz co bardzo ważne uczyć odpowiedzialności. Celem jest w jak najprostszy sposób wskazać jak reaguje na drodze kierowca trzeźwy oraz ten po spożyciu alkoholu.

    więcej