zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Kalendarz wydarzeń

 • Kalendarz wydarzeńMikołajkowe Biegi Przełajowe

  38. Biegi Przełajowe o Puchar Prezydenta Legionowa

  dodano: 06 grudnia 2018

  Arena Legionowo serdecznie zaprasza na 38. Biegi Przełajowe o Puchar Prezydenta Miasta Legionowo. Odbędą się one już w nadchodzący weekend, tj. 8 grudnia i prowadzić będą szlakami legionowskich lasów. Impreza rozpocznie się o godzinie 08:30 i trwać będzie do godziny 14:00. Start oraz meta biegu znajdować się będzie przy ul. Zakopiańskiej. Zawody mają charakter biegów przełajowych i odbędą się niezależnie od warunków pogodowych. Zapraszamy do kibicowania biegaczom!

  więcej
 • Mecz LSK: DPD Legionovia Legionowo - #VolleyWrocław

  Mecz LSK: DPD Legionovia Legionowo - #VolleyWrocław

  Data wydarzenia: 08 grudnia 2018

  Niepokonana na własnym parkiecie DPD Legionovia zagra z wrocławiankami, które w ostatniej kolejce niespodziewanie przegrały z KSZO. Firma DPD Polska przygotowała kibicowskie gadżety i mikołajkowe upominki dla naszych fanów, przeprowadzimy również zbiórkę w ramach Szlachetnej Paczki.  Bilety dostępne w biurze klubu i TUTAJ.

  więcej
 • Koncert

  Koncert "Gaude Mater Polonia"

  Data wydarzenia: 08 grudnia 2018
  więcej