zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Kalendarz wydarzeń

 • Kalendarz wydarzeńKabel światłowodowy/Fot. akademiaszerokopasmowa.pl

  Akademia Inwestycji Szerokopasmowych

  dodano: 27 lutego 2019

  Informujemy, że odbędzie się szkolenie organizowane w ramach Akademii Inwestycji Szerokopasmowych – projektu realizowanego na zlecenie Ministerstwa Cyfryzacji, którego celem jest usprawnienie procesów związanych z wydawaniem decyzji, pozwoleń, opinii, uzgodnień i innych działań podmiotów publicznych towarzyszących inwestycjom w sieci szerokopasmowe oraz przybliżenie rozwiązań prawnych i dobrych praktyk w tym zakresie.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńOgłoszenie

  Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

  dodano: 20 lutego 2019

  Zespół Ochrony Pamięci Armii Krajowej „Brzozów” ma zaszczyt zaprosić do udziału w obchodach Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Uroczystości te odbędą się w Legionowie w dniu 1 marca br.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńGala Boksu: Cieślak vs Kalenga

  Gala Boksu: Cieślak vs Kalenga

  dodano: 18 lutego 2019

  Były Mistrz Świata - Kalenga rywalem Cieślaka na Friday Boxing Night w DPD Arenie Legionowo. Youri Kalenga, który w latach 2014-2017 stoczył 5 walk o Mistrzostwo Świata, będzie rywalem Michała Cieślaka na gali Friday Boxing Night 1 marca w Legionowie. To najtrudniejszy rywal w karierze niepokonanego na zawodowych ringach pięściarza z Radomia. Friday Boxing Night bilety na galę boksu już w sprzedaży!

  więcej