zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Kalendarz wydarzeń

 • Kalendarz wydarzeńPoland Bike Marathon/grafika Poland Bike Marathon

  Poland Bike Marathon znów w Legionowie

  dodano: 30 marca 2019

  Poland Bike Marathon w niedzielę (31.03) startuje w Legionowie. Start i meta wyścigów oraz kolarskie miasteczko, podobnie jak rok temu, zostały zlokalizowane przy placu Kościuszki. Możliwe są czasowe utrudnienia w ruchu. Cała runda Fan i Mini oraz początek i końcowe kilometry długiego dystansu mieszczą się właśnie na placu Kościuszki. Pozostała, niezwykle atrakcyjna część pętl

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńRecital Piotra Machalicy - Mój ulubiony Młynarski

  Recital Piotra Machalicy - Mój ulubiony Młynarski

  dodano: 04 marca 2019

  "Mój ulubiony Młynarski" to hołd składany Mistrzowi przez Piotra Machalicę, który Jego piosenki śpiewa od zawsze. Tym razem jednak powstał koncert Machalicy (przeplatany opowieścią i poezją) składający się wyłącznie z utworów, które wyszły spod pióra Mistrza. Są to piosenki zarówno autorskie, jak i znakomite przekłady, stanowiące ważną część polskiej kultury. W programie koncertu m.in. "Jeszcze w zielone gramy", "Tango desperado", "Nie ma jak u mamy", "Bynajmniej", "Moje ulubione drzewo", "Najpiękniejszy list miłosny", "Idź swoją drogą", czy "Blue Tango".

  więcej
 • 3. Półmaraton Leśny na Żarcie

  3. Półmaraton Leśny na Żarcie

  Data wydarzenia: 30 marca 2019

  Zapraszamy na 3. Półmaraton Leśny na Żarcie. Start i meta biegu znajduje się na polanie leśnej, ul. Zakopiańska. Trasa biegu to ok. 21.1 km.

  więcej