zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Kalendarz wydarzeń

 • Kalendarz wydarzeńPobaw się z nami

  Pobaw się z nami

  dodano: 05 kwietnia 2019

  Piłkarskie Przedszkole Legionovii Legionowo zaprasza na bezpłatny trening dla dzieci z rocznika 2014 i młodsi

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńKabaret Neo-Nówka - Nowy program

  Kabaret Neo-Nówka - Nowy program

  dodano: 01 kwietnia 2019

  „Żywot Mariana” - to najnowsze dzieło Kabaretu Neo-Nówka. Po sukcesie programu „Kazik Sam w domu” Neo-Nówka kontynuuje podróż w głąb duszy Polaka. „Żywot Mariana” to kabaretowy spektakl pokazujący losy statystycznego Mariana od narodzin, aż po jego kres. Jeżeli zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie, natomiast jeżeli nie zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie.

  więcej
 • Plakat reklamujący PROG ROCK FEST

  PROG ROCK FEST

  Data wydarzenia: 05 - 06 kwietnia 2019

  Festiwal udowadnia, że muzyka rockowa to coś więcej niż gitarowe granie. Prezentujemy muzykę spoza pierwszych stron kolorowych gazet czy stacji TV. Festiwal to także możliwość nabycia płyt ulubionych wykonawców, których często nie da się kupić w sklepach. Bardzo często są to unikalne i wyjątkowe wydawnictwa.

  więcej